Canon zaprasza na festiwal „Wizje Natury 2019”

Warszawa, 12 listopada 2019 r. – W dniach 16-17 listopada br. w Izabelinie już po raz XV odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej „Wizje Natury”. Impreza organizowana przez Związek Polskich Fotografów Przyrody i Kampinoski Park Narodowy to prawdziwe święto fotografii przyrodniczej. Partnerem technologicznym wydarzenia jest Canon Polska. W tym roku na specjalne zaproszenie firmy w festiwalu weźmie udział Ambasador Canon Christian Ziegler.

W sobotę, pierwszego dnia festiwalu, odbędzie się spotkanie z Christianem Zieglerem – fotoreporterem i filmowcem specjalizującym się w historii naturalnej i zagadnieniach naukowych. Regularnie współpracuje z magazynem National Geographic i aktywnie działa na rzecz ochrony środowiska i zagrożonych gatunków. Podczas spotkania opowie m.in. o ochronie lasów tropikalnych i różnorodności biologicznej na podstawie projektów zrealizowanych w Panamie, Madagaskarze i Australii.

Na uczestników festiwalu czekać będzie strefa sprzętowa, przygotowana przez Canon i Fotoforma. Będzie można zobaczyć i przetestować m.in. profesjonalne lustrzanki i bezlusterkowce, obiektywy oraz lornetki. Zarejestrowani w programie CPS użytkownicy skorzystają z usług serwisowych, a na miejscu będzie można także dołączyć do programu./p>

Szczegóły dostępne są stronie: http://zpfp.pl/wizje-natury/2019/festiwal-2019