eos-m50-kit-lifestyle-001

Oprogramowanie EOS Webcam Utility firmy Canon

Dzięki naszym najwyższej jakości zestawom wideo i oprogramowaniu Canon EOS Webcam Utility masz wszystko, czego potrzebujesz do organizacji nieograniczonych spotkań, połączeń i konferencji wideo. Dowiedz się więcej o oprogramowaniu kamery internetowej firmy Canon.

Bądź w stałym kontakcie

Połączenia wideo i transmisje na żywo właśnie stały się lepsze. Przekształcając aparat Canon w kamerę internetową, możesz mieć profesjonalnej jakości obraz podczas wideokonferencji. Możesz uczestniczyć w spotkaniach ze współpracownikami, rozmawiać ze znajomymi i z rodziną oraz zawsze być w kontakcie, nawet podczas podróży. Pobierz oprogramowanie EOS Webcam Utility, aby rozpocząć.

Zaczynajmy

Wypełnij formularz, aby pobrać oprogramowanie EOS Webcam Utility firmy Canon dla systemu Windows i komputerów Mac.

Pobierz dla systemu Windows

Pobierz wersję dla komputerów Mac

Wskazówki firmy Canon: używanie oprogramowania EOS Webcam Utility

  • Jeśli na komputerze jest już zainstalowane oprogramowanie EOS Webcam Utility w wersji beta, należy odinstalować tę wersję przed zainstalowaniem oprogramowania EOS Webcam Utility.
  • Aparat może współpracować tylko z jedną aplikacją komputerową naraz. Jeśli aplikacja do wideokonferencji lub przesyłania strumieniowego, której próbujesz użyć, nie może odebrać sygnału wideo z aparatu, zamknij wszystkie inne aplikacje na komputerze, które mogą być podłączone do aparatu.
  • Jeśli program EOS Webcam Utility będzie używany z aplikacją Messenger w przeglądarce Firefox, nie będzie on wyświetlany w urządzeniu jako dostępny do użytku. Zalecamy korzystanie z autonomicznej wersji aplikacji Messenger lub używanie innej przeglądarki.
  • Nie możemy zagwarantować zgodności programu EOS Webcam Utility ze wszystkimi aplikacjami do wideokonferencji i/lub przesyłania strumieniowego dostępnymi na rynku. W przypadku wystąpienia problemów zalecamy skorzystanie z alternatywnej aplikacji do wideokonferencji / przesyłania strumieniowego lub z innej przeglądarki.

Zgodne produkty

Odkryj gamę aparatów EOS i PowerShot klasy premium. Modele te są zgodne z oprogramowaniem Canon EOS Webcam Utility.


Transmisje strumieniowe dzięki firmie Canon

Dowiedz się więcej o tym, jak możesz udoskonalić swoją kamerę internetową do przesyłania strumieniowego i wideokonferencji – skorzystaj z naszego przewodnika.

Dowiedz się więcej

Potrzebujesz pomocy?

Oprogramowanie EOS Webcam Utility współpracuje z wybranymi aparatami EOS i PowerShot. Aby ułatwić Ci życie, opracowaliśmy przewodnik zakupowy, który pomoże znaleźć odpowiedni aparat Canon.

Przewodnik zakupowy

Dowiedz się więcej

eos-m6-mark-ii-kit-lifestyle
POLECANY PRODUKT

Canon PowerShot G7 X Mark III

Idealny sprzęt dla vlogerów, blogerów oraz osób prowadzących transmisje na żywo i wideokonferencje. Aparat z opcjami łączności, rejestrujący doskonałe filmy i zdjęcia, które spodobają się Twoim odbiorcom.

KUP TERAZ

Wyświetl szczegóły

G7X MK III Vlogging

Wciągające filmy, które zachwycą odbiorców

Rejestruj krajobrazy w jakości 4K. Nagrywaj ujęcia z wydarzeń sportowych w zwolnionym tempie z szybkością 120 kl./s. Podłącz zewnętrzny mikrofon, aby uzyskać krystalicznie czysty dźwięk podczas tworzenia vlogów z podróży. Prowadź transmisje na żywo ze swojej rozgrywki i dodawaj do nich oszałamiającej jakości obraz z aparatu oraz zastąp nim swoją dotychczasową kamerę do prowadzenia wideokonferencji w pracy. Możliwości aparatu PowerShot G7 X Mark III są nieograniczone.

Przeczytaj cały artykuł tutaj

G7X MK III Vlogging live streaming and video conferences

Inne interesujące opcje...

Odkryj gamę aparatów i oprogramowania firmy Canon; dzięki którym będziesz w stałym kontakcie ze światem niezależnie od miejsca pobytu.

Windows, Microsoft i Teams są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Microsoft Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.
Google Chrome™ jest znakiem towarowym firmy Google Inc.
Messenger jest znakiem towarowym firmy Facebook.
Firefox jest znakiem towarowym organizacji Mozilla Foundation.