Two camera men inspecting the rear screen of a Canon EOS camera

Konserwacja, modernizacja i naprawy

Specjalistyczne usługi gwarantujące perfekcyjne działanie sprzętu, podnoszące jego wydajność i umożliwiające naprawę.

Dowiedz się więcej

Ekspresowe serwisowanie i naprawianie produktów

Dzięki specjalistycznym usługom serwisowania i naprawiania firmy Canon możesz utrzymać najwyższą wydajność urządzeń i je naprawić, a także rozszerzyć możliwości kreatywnej pracy.

Konserwacja

Dzięki różnym pakietom obsługi produktów, obejmującym czyszczenie, sprawdzanie i regulację, możesz zadbać o pełną funkcjonalność urządzeń. Użytkownicy usługi CPS mogą korzystać z 10% zniżki i bezpłatnej standardowej wysyłki zwrotnej.

Dowiedz się więcej

A specialist cleaning the sensor on a Canon EOS camera

Modernizacja

Zwiększ możliwości wybranych urządzeń EOS, Cinema EOS i XA/XF, aby tworzyć bardziej atrakcyjne historie.

Dowiedz się więcej

A specialist working on a Canon EOS C body

Naprawy

Skorzystaj z szybkiej naprawa sprzętu, gdy wystąpią problemy. Firma Canon oferuje szereg opcji naprawy, w tym oparte na szacunkach naprawy w stałych cenach oraz naprawy gwarancyjne. Użytkownicy usługi CPS mogą korzystać z przyspieszonej realizacji usług i wypożyczać sprzęt zastępczy, w zależności od poziomu członkostwa.

Dowiedz się więcej

A Canon L lens with tools sitting on a repair table
Canon EOS camera body top awaiting repair

Usługi ekspresowe

Czy Twój sprzęt wymaga szybkiej obsługi serwisowej? Nasze usługi szybkiego czyszczenia matrycy umożliwiają powrót do fotografowania w ciągu godziny. Możesz także przyspieszyć konserwację, modernizacją lub naprawę dzięki ekspresowej usłudze realizowanej w ciągu 3 dni.

Dowiedz się więcej

Canon Professional Services

Użytkownicy uzyskują dostęp do wsparcia priorytetowego CPS, zarówno lokalnie, jak i na dużych imprezach, oraz do priorytetowej usługi naprawy. W przypadku niektórych poziomów członkostwa mogą bezpłatnie wypożyczyć produkty zastępcze oraz skorzystać z bezpłatnych wysyłek zwrotnych i zniżek na usługi konserwacyjne. Mają także dostęp do ekskluzywnych ofert.

Dołącz

Dowiedz się więcej

Canon Professional Services