KAMERY LEGRIA

Kamery wideo 4K

Niezależnie od tego, czy chcesz rejestrować wyjątkowe chwile czy rozwijać swoją kreatywność, mamy kamerę Canon, która spełni Twoje potrzeby.
PRZEJRZYJ OFERTĘ
Canon Camera

Kamery 4K Canon LEGRIA

Kamery z serii LEGRIA HF G są poręczne i łatwe w użyciu. Zostały wyposażone w zaawansowane technologie i umożliwiają twórczą pracę. Są idealne dla vlogerów, YouTuberów, dokumentalistów i filmowców.

Pełna gama kamer Canon LEGRIA

Twórz wyjątkowe filmy odzwierciedlające Twoje zamiłowanie do tworzenia opowieści dzięki serii zaawansowanych kamer LEGRIA HF G.

  • Kamery

    LEGRIA HF G70

    Kamera 4K z matrycą CMOS o wielkości 1/2,3 cala z 20-krotnym zoomem optycznym, zaawansowanym hybrydowym AF i 5-osiową stabilizacją obrazu oraz wyjściem USB-C do obsługi transmisji na żywo1.

    1 Sygnał wyjściowy audio nie jest obsługiwany przez złącze USB.

Zaawansowana technologia

Rejestruj niezwykle płynne i żywe filmy – nawet w trudnych warunkach oświetleniowych – dzięki 1-calowej matrycy 4K CMOS lub HD CMOS PRO, wbudowanemu filtrowi szaremu, 5-osiowej stabilizacji obrazu Powered oraz szerokiemu zakresowi dynamicznemu.

Canon Camera
Canon Camera

Wygodne i kreatywne fotografowanie

Profesjonalny przełącznik klawiszowy zoomu, odchylany wizjer i intuicyjny ekran dotykowy ułatwiają pracę bez statywu. Konfigurowalne przyciski funkcyjne oraz pokrętło umożliwiają precyzyjne sterowanie i przyspieszają obsługę urządzenia, a mikrofon i słuchawki gwarantują wysoką jakość dźwięku.

Bezpośrednie udostępnianie w Internecie

Po ukończeniu prostej procedury konfiguracji możesz przesyłać filmy bezpośrednio do Internetu – bez korzystania z komputera. Wystarczy podłączyć kamerę do domowej sieci Wi-Fi*, a następnie udostępnić filmy za pośrednictwem serwisów YouTube, Facebook i Twitter lub pocztą e-mail.

Canon Camera
Canon Camera

Zdalne sterowanie przez Wi-Fi

Zdalne konfigurowanie ustawień kamery LEGRIA Wi-Fi z funkcją Live View z poziomu smartfona lub tabletu Jest to idealne rozwiązanie, gdy dostęp do kamery jest utrudniony.

SŁUŻYMY POMOCĄ

Pomoc i wsparcie techniczne

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, rozwiążemy problemy i poinformujemy o możliwości zlecenia naprawy.
Pomoc techniczna
  1. Sygnał wyjściowy audio nie jest obsługiwany przez złącze USB

    * Funkcje bezpośredniego udostępniania przez Internet i wysyłania za pośrednictwem serwera wymagają użycia konta image.canon. Serwis image.canon może być niedostępny w niektórych krajach lub regionach. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.canon-europe.com/cig