image.canon
alt text goes here

image.canon

Korzystaj z bezproblemowego przesyłania obrazów i filmów do urządzeń i usług internetowych (a także bezpłatnej pamięci masowej w chmurze) bezpośrednio z poziomu aparatu firmy Canon*.

Dowiedz się więcej i pobierz

Bezproblemowe przesyłanie multimediów i bezpłatna pamięć masowa

Możesz automatycznie łączyć się z usługą w chmurze za pomocą aparatu firmy Canon*. Wszystkie Twoje zdjęcia i filmy – w tym pliki RAW CR3 i 4K – są bezpiecznie przechowywane w usłudze przez 30 dni** i automatycznie przesyłane do urządzeń i serwisów internetowych. Ponadto możesz korzystać z długoterminowego dostępu do biblioteki plików w rozmiarze typowym dla mediów społecznościowych i z 10 GB pamięci masowej na najważniejsze multimedia w oryginalnym rozmiarze.

Image.canon connects your Canon camera* to your world.

Serwis image.canon łączy aparat Canon* ze światem.

Zobacz, jak image.canon może zmienić sposób, w jaki przechowujesz, przetwarzasz i udostępniasz zdjęcia. Nie są do tego potrzebne kable, duże dyski ani czytniki kart. Tylko ty i Twój aparat.

Obejrzyj film

W samym sercu Internetu

Usługa image.canon to coś więcej niż tylko pamięć masowa. Dzięki niej zdjęcia wysyłane automatycznie lub ręcznie z aparatu firmy Canon z obsługą Wi-Fi* są umieszczane w centralnym zasobie, który umożliwia ich bezproblemowe przesyłanie.

At the heart of the internet

Automatyczne przesyłanie

W przypadku aparatów Canon z obsługą Wi-Fi*, które zostały wprowadzone na rynek w 2020 roku, można używać funkcji automatycznego przesyłania w tle bezpośrednio do usługi image.canon (gdy jest aktywne połączenie z Internetem).

Automatic transfers

Bezpłatna pamięć masowa

Możesz przechowywać wszystkie swoje multimedia, w tym nieprzetworzone obrazy CR3 i filmy w rozdzielczości 4K, przez 30 dni**. To wystarczająco dużo czasu na pobranie ich do urządzeń i przesłanie do ulubionych usług. Obrazy w rozmiarze typowym dla mediów społecznościowych są tworzone i przechowywane w osobistej bibliotece. Możesz korzystać z 10 GB pamięci masowej na najważniejsze multimedia w oryginalnym rozmiarze.

Free storage

Szybka łączność

Niezależnie od tego, czy chcesz przechowywać w pamięci masowej w chmurze zdjęcia rodzinne czy też profesjonalne materiały, usługa image.canon umożliwia szybkie przesyłanie danych do ulubionych serwisów internetowych i do komputera.

Fast connections

Wygodna, prosta i intuicyjna obsługa

Prostota i intuicyjność to filary działania usługi image.canon. Możesz łatwo i w dowolny sposób sortować obrazy, a także bezproblemowo udostępniać je bezpośrednio w serwisach społecznościowych lub w wiadomościach e-mail.

Convenient, simple and intuitive

Ciągły rozwój

Dzięki współpracy z Google Photos i Adobe Creative Cloud oraz ekscytującym planom regularnych modernizacji z myślą o kreatywnej pracy użytkowników serwis image.canon zapewnia narzędzia, które pomogą Ci nadążyć za światem wykorzystującym rozwiązania 5G i AI.

Continuously evolving

Produkty powiązane

* Nie wszystkie aparaty firmy Canon obsługują automatyczne przesyłanie w tle. Inne zgodne aparaty firmy Canon z obsługą Wi-Fi umożliwiają łatwe ręczne przesyłanie zdjęć bezpośrednio do usługi image.canon. Pełna lista zgodnych aparatów będzie (już wkrótce) dostępna pod adresem http://image.canon. Zgodne aparaty muszą mieć połączenie z Internetem przez sieć Wi-Fi.
** Po 30 dniach oryginalne obrazy są usuwane, chyba że zostały przeniesione do usługi długoterminowego przechowywania.