image.canon 1.5.0

APLIKACJE CANON DO OBSŁUGI APARATÓW I DRUKAREK

IMAGE.CANON

Korzystaj z bezproblemowego przesyłania obrazów i filmów do urządzeń i usług internetowych (a także bezpłatnej pamięci masowej w chmurze) bezpośrednio z poziomu aparatu firmy Canon1.

Bezproblemowe przesyłanie multimediów i bezpłatna pamięć masowa

Możesz automatycznie łączyć się z usługą w chmurze za pomocą aparatu firmy Canon1. Wszystkie Twoje zdjęcia i filmy – w tym pliki RAW i 4K – są bezpiecznie przechowywane w usłudze przez 30 dni2 i automatycznie przesyłane do urządzeń i serwisów internetowych. Ponadto możesz korzystać z długoterminowego dostępu do biblioteki plików w rozmiarze typowym dla mediów społecznościowych i z 10 GB4 pamięci masowej na najważniejsze multimedia w oryginalnym rozmiarze.

Coś więcej niż tylko pamięć masowa

Serwis image.canon bezproblemowo zapisuje zdjęcia i filmy i umieszcza je w odpowiednich miejscach, aby ułatwić Ci opowiadanie historii znajomym, rodzinie lub szerszemu gronu odbiorców.

Najnowsze funkcje

Cały czas dodajemy kolejne funkcje, aby zdjęcia i filmy były zawsze tam, gdzie są potrzebne, co ułatwia integrację z różnymi przepływami pracy, w tym ze wszystkimi kontami Zdjęcia Google.

 • Obsługa Frame.io

  Zarejestrowane aparatami zdjęcia i filmy mogą być automatycznie przesyłane do oprogramowania do nieliniowej do edycji, takiego jak Adobe Premiere Pro, za pośrednictwem Frame.io.

 • Obsługa filmów w programie Adobe Photoshop Lightroom

  Do programu Lightroom możesz przesyłać nie tylko zdjęcia, ale także krótkie filmy.

 • Obsługa korporacyjnych użytkowników programu Adobe Lightroom

  Użyj konta firmowego Lightroom, aby bezproblemowo zintegrować aplikację z image.canon.

Serwis image.canon łączy aparat Canon1 ze światem.

Zobacz, jak image.canon może zmienić sposób, w jaki przechowujesz, przetwarzasz i udostępniasz zdjęcia. Nie są do tego potrzebne kable, duże dyski ani czytniki kart. Tylko ty i Twój aparat.

image.canon – przechowywanie i udostępnianie

Bezproblemowe przesyłanie materiałów do chmury to dopiero początek przygody z opowiadaniem historii.

 • Bezproblemowe przesyłanie

  Z aparatu do chmury – automatycznie1.

 • 30-dniowa nieograniczona pamięć masowa

  Możesz przechowywać wszystko do czasu przejścia na długoterminową usługę pamięci masowej.

 • Automatyczne pobieranie

  Pobieraj obrazy automatycznie, aby przetwarzać je na urządzeniu lokalnym.

 • Automatyczne przekazywanie obrazów

  Przekazuj obrazy na platformy Adobe, Frame.io, Flickr lub Google.

 • Obróbka obrazów w chmurze

  To zaawansowane narzędzie poprawia jakość obrazu3.

 • Długotrwałe przechowywanie

  Do 10 GB pamięci masowej na czas nieokreślony.

 • An LCD screen of a Canon camera showing transfer of images to image.canon.

  Automatyczne przesyłanie

  W przypadku aparatów Canon z obsługą Wi-Fi1, które zostały wprowadzone na rynek w 2020 roku lub później, można używać funkcji automatycznego przesyłania w tle bezpośrednio do usługi image.canon, czyli dostępne w chmurze rozwiązanie obejmujące pamięć masową i narzędzie do edycji.

  W samym sercu Internetu

  Usługa image.canon to coś więcej niż tylko pamięć masowa. Dzięki niej zdjęcia wysyłane automatycznie lub ręcznie z aparatu firmy Canon z obsługą Wi-Fi1 są umieszczane w centralnym zasobie, który umożliwia ich bezproblemowe przesyłanie.

  A man is sitting at the desk with a laptop showing image.canon with pictures on the screen. Below there is a smartphone with the same images on the screen. In the background there is a Canon camera and in foreground Canon SELPHY QX10 compact printer.
  Image.canon app is shown on a smartphone. Next to it a man is tapping the option on the Canon camera LCD.

  Szybka łączność

  Niezależnie od tego, czy chcesz przechowywać w pamięci masowej w chmurze zdjęcia rodzinne czy też profesjonalne materiały, usługa image.canon umożliwia szybkie przesyłanie danych do ulubionych serwisów internetowych i do komputera.

  Bezpłatna pamięć masowa

  Możesz przechowywać wszystkie swoje multimedia, w tym nieprzetworzone obrazy i filmy w rozdzielczości 4K, przez 30 dni2. To wystarczająco dużo czasu na pobranie ich do urządzeń i przesłanie do ulubionych usług. Obrazy w rozmiarze typowym dla mediów społecznościowych są tworzone i przechowywane w osobistej bibliotece. Możesz korzystać z 10 GB dostępnej długoterminowo pamięci masowej na najważniejsze multimedia w oryginalnym rozmiarze4.

  Seascape image on a smartphone shown on image.canon app. Canon camera is seen in the background.
  Mężczyzna trzyma smartfon w jednej ręce, a aparat Canon w drugiej i patrzy na ekran LCD aparatu.

  Wygodna, prosta i intuicyjna obsługa

  Prostota i intuicyjność to filary działania usługi image.canon. Możesz łatwo i w dowolny sposób sortować obrazy, a także bezproblemowo udostępniać je bezpośrednio w serwisach społecznościowych lub w wiadomościach e-mail.

  Zgodność ze wszystkimi aparatami firmy Canon

  Pełna lista aparatów firmy Canon, które można podłączyć do serwisu image.canon, znajduje się tutaj.
  Dowiedz się więcej

  Usługi subskrypcji

  Dowiedz się więcej o usługach subskrypcji firmy Canon dotyczących opartego na sieci neuronowej przetwarzania obrazów w chmurze. Przetwarzaj obrazy RAW w wyższej jakości dzięki technologii uczenia się dostępnej na stronie image.canon. Ponadto obrazy RAW można przetwarzać w chmurze w taki sam sposób jak w aparacie3.
  Dowiedz się więcej

  Pomoc techniczna

  Szukasz tego oprogramowania do swojego produktu Canon?
  Dowiedz się więcej

  Produkty powiązane

  Dysk Google, Zdjęcia Google, Google One i YouTube są znakami towarowymi firmy Google LLC. Adobe, Photoshop, Lightroom, Premiere Pro, Frame.io i logo tych usług są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Adobe w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. Wi-Fi® jest zastrzeżonym znakiem towarowym stowarzyszenia Wi-Fi Alliance. Pozostałe wymienione nazwy firm, produktów i usług są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli.
  1. Nie wszystkie aparaty firmy Canon obsługują automatyczne przesyłanie w tle. Inne zgodne aparaty firmy Canon z obsługą Wi-Fi umożliwiają łatwe ręczne przesyłanie zdjęć bezpośrednio do usługi image.canon. Pełna lista zgodnych aparatów jest dostępna pod adresem https://image.canon/st/en/connectable-models.html. Zgodne aparaty muszą mieć połączenie z Internetem przez sieć Wi-Fi.
  2. Po 30 dniach oryginalne obrazy są usuwane, chyba że zostały przeniesione do usługi długotrwałego przechowywania.
  3. Ta funkcja jest płatna i dostępna tylko w przypadku niektórych aparatów firmy Canon.
  4. Jeśli usługa nie będzie używana przez rok, wszystkie obrazy zostaną usunięte niezależnie od daty ich wygaśnięcia.