Kamery Canon do przetestowania na festiwalu EnergaCAMERIMAGE

Już 13 listopada rusza jedno z największych wydarzeń dla autorów zdjęć filmowych –Międzynarodowy Festiwal Filmowy EnergaCAMERIMAGE. Oficjalny Partner wydarzenia, firma Canon, zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska, na którym przygotowała dla odwiedzających nie lada atrakcje. Amatorzy kinematografii będą mogli przetestować wybrane modele z serii Cinema EOS oraz najnowszą kamerę reporterską - XF605.

EnergaCAMERIMAGE to najbardziej znany festiwal, poświęcony sztuce autorów zdjęć filmowych. Odbywające się w dniach 13-20 listopada w CKK Jordanki w Toruniu wydarzenie gromadzi fanów sztuki filmowej nie tylko z Polski, ale i całego świata. W tym roku na stoisku Canon goście festiwalu będą mogli przetestować profesjonalny sprzęt filmowy m.in. kamery EOS C500 Mark II, EOS C70 i najnowszą XF605, a także obiektywy kinowe Cine Prime oraz CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S i CN-E70-200mm T4.4 L IS. Nie zabraknie też aparatu EOS R5 z wybranymi obiektywami RF. Odwiedzający będą mieli możliwość porozmawiania z ekspertami Canon, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą - to doskonała szansa, by zaczerpnąć porady czy wymienić się swoim doświadczeniem z innymi.  


Co ciekawe, tegoroczna – już 29 edycja EnergaCAMERIMAGE – zbiega się w czasie z 10. rocznicą wprowadzenia  na rynek pierwszej kamery z serii Cinema EOS – Canon EOS C300. Od tamtej pory seria ta była nieustannie rozwijana i została wzbogacona o kolejne modele EOS C i obiektywy kinowe. W ubiegłym roku ofertę marki poszerzono o pierwszą kamerę z mocowaniem RF – EOS C70.  


Link do strony wydarzenia: https://camerimage.pl/