Beautiful image of trees on sand dunes at sunset taken on Canon EOS-R

Najnowsze produkty

Poznaj nowe produkty firmy Canon – opracowane z myślą o tworzeniu niezapomnianych historii

Użyto EOS R
  • f/4.5
  • 1/1000
  • 100

Aparaty bezlusterkowe

Już dziś opowiedz historie oglądane przez lata na znakomitej jakości zdjęciach i filmach. Nasze nowe aparaty bezlusterkowe są bardzo poręczne i łączą najlepsze cechy aparatów kompaktowych i lustrzanek cyfrowych firmy Canon – a wszystko to w małej obudowie, do której można podłączać różne obiektywy.

Obiektywy

W przypadku nowych obiektywów stosujemy najnowsze rozwiązania produkcyjne i najnowocześniejsze technologie optyczne, aby zagwarantować znakomitą jakość zdjęć i filmów. Nasza wyjątkowa, rozbudowana oferta stale się rozrasta. Dzięki temu każdy znajdzie u nas odpowiedni obiektyw.

Aparaty i lampy błyskowe

Nasze nowe aparaty ułatwiają realizowanie fotograficznej pasji. Są wyposażone w najnowsze funkcje i innowacje w zakresie przetwarzania obrazu – wszystko dzięki stałym inwestycjom w działania badawczo-rozwojowe. Z kolei nasze lampy błyskowe Speedlite pozwalają spojrzeć na świat w nowym świetle.

Wideo

Najnowsze innowacje dostępne w naszych kamerach umożliwiają kreatywną, uniwersalną i łatwą pracę. Każdy użytkownik znajdzie bieżący model urządzenia bez względu na to, jaką historię chce opowiedzieć. Oferta obejmuje m.in. kamery Cinema EOS 4K i urządzenia do tworzenia filmów rodzinnych.

Drukarki

Nowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne zapewniają najnowocześniejsze funkcje i łączność z innymi urządzeniami. Umożliwiają skanowanie oraz drukowanie atrakcyjnych, kolorowych zdjęć i znakomitej jakości dokumentów.

Lornetki

Najnowsze pozycje w gamie lornetek ze stabilizatorem obrazu firmy Canon gwarantują optymalną wygodą i stabilny obraz podczas obserwacji przyrody i obiektów w plenerze, a także przy okazji wielu różnych imprez widowiskowych.

Inne produkty

Dzięki ciągłej pracy na rzecz rozwoju technicznego stale rozszerzamy ofertę firmy Canon o nowe produkty. Przykładem tego mogą być najnowsze lornetki ze stabilizatorem obrazu, autonomiczne skanery zdjęć i dokumentów, wskaźniki laserowe oraz kalkulatory.

  • Canon
  • ...
  • Najnowsze produkty – nowe aparaty, drukarki i nie tylko