A man stands under a city centre bridge beside a road to take a photo with a Canon camera.

Wskazówki i techniki

Pięć zabawnych sposobów na to, by zaangażować się podczas mistrzostw Rugby World Cup 2019™

Od maskotek i skarbonek po pałeczki kibica oraz megafony – dzięki Creative Park możesz stworzyć nieskończenie wiele gadżetów z papieru na mecz rugby.

Więcej

Rugby World Cup 2019™ mascots Ren and G created with Canon's Creative Park.

Nasze wskazówki i techniki

Chcesz opanować podstawy fotografii, wypróbować nową technikę lub poprawić umiejętności? Wskazówki i porady naszych ekspertów pomogą Ci zyskać pewność siebie i umiejętności, dzięki którym osiągniesz sukces.

Szukasz czegoś konkretnego? Zdefiniuj kryteria wyszukiwania
Filtruj wg

Sanne from Books & Quills is filmed writing in her journal.

Chcesz rozpocząć przygodę z tworzeniem vloga? Poznaj najlepsze aparaty do rejestrowania materiałów wideo, zapewniające niesamowitą jakość obrazu i pełną kontrolę – niezbędne do stworzenia doskonałego vloga.

Więcej

corgi running

W przypadku fotografowania dynamicznych wydarzeń liczą się ułamki sekundy. Trzeba działać szybko, aby śledzić znajomych jeżdżących na snowboardzie lub fotografować miejskich surferów ujarzmiających fale. Jednak dobre przygotowanie pozwoli zwolnić tempo pracy.

Więcej

studio portrait of man in sunglasses

Wykonywanie zdjęć portretowych jest łatwe, ale osiągnięcie mistrzostwa może być trudne. Opracowaliśmy kilka podstawowych wskazówek, które pomogą zmienić dobre zdjęcia w doskonałe fotografie.

Więcej

dirt bikes perform jumps

Doskonałe zdjęcia dynamicznych wydarzeń, na przykład miejskich surferów, snowboardzistów czy biegaczy, wymagają zaplanowania. Najpierw należy pomyśleć o rodzaju i szybkości fotografowanego obiektu oraz o umiejscowieniu sprzętu i punkcie fotografowania.

Więcej

children running through finish line of race

Rodzice chcą zachować na długie lata wyczyny sportowe swoich dzieci, najważniejsze bramki oraz spektakularne finisze. Na nas, fotografach, spoczywa ogromna odpowiedzialność, by uchwycić te ulotne momenty.

Więcej

long exposure of Ferris wheel

Uchwycenie ruchu na zdjęciach wymaga dokonania wyboru między „zamrożeniem” dynamicznego wydarzenia a umożliwieniem, aby twórcze rozmycie wyraziło ruch. Brian Worley, korepetytor firmy Canon, podzielił się z nami swoimi najlepszymi wskazówkami dotyczącymi robienia zdjęć obiektom w ruchu.

Więcej

city skyline over water

Miasta z natury są pełne ludzi i mogą być inspiracją do robienia wyjątkowych i atrakcyjnych zdjęć. Zapoznaj się z poradami dotyczącymi robienia doskonałych zdjęć w mieście.

Więcej

time lapse of night sky

Z pewnością nie są Ci obce zapierające dech w piersiach filmy poklatkowe, na których można podziwiać Drogę Mleczną na tle nocnego nieba lub pełne ruchu ulice miasta. Ten krótki film i poradnik ułatwią Ci rozpoczęcie przygody z fotografią poklatkową.

Więcej

child holding autumn leaf

Jesień to piękna pora roku. Cechuje się m.in. intensywnymi kolorami, delikatnym, złotym światłem słonecznym i poranną mgłą. Zapoznaj się z naszymi najważniejszymi wskazówkami, aby poprawić jakość swoich jesiennych zdjęć.

Więcej

fireworks header

Nocne niebo często rozświetlają niesamowite źródła światła. Oto informacje na temat konfigurowania aparatu z myślą o tworzeniu niezapomnianych zdjęć sztucznych ogni.

Więcej

Interesują Cię konkretne techniki fotografii?

Aplikacja Canon Photo Companion

Aplikacja Canon Photo Companion zawiera spersonalizowane materiały, wyzwania i inspiracje, które ułatwiają fotograficzny rozwój. Każdy poczatkujący fotograf doceni zalety tej aplikacji.

Pobierz aplikację

A man stands on rocks in front of a bright blue mountain river, taking a photo on a Canon camera.

Zapoznaj się z naszymi historiami

Znajdziesz tu wywiady i inspirujące teksty ludzi z pasją

ZOBACZ HISTORIE

Fotograf Richard Walch robi zdjęcie wybrzeża używając aparatu Canon.

Zasubskrybuj nasz newsletter

Otrzymuj najnowsze aktualności i informacje o produktach

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ