Canon rozszerza linię PIXMA o dwie wysokiej jakości drukarki domowe 3 w 1

• Canon PIXMA TS7650i i PIXMA TS7750i, nowe urządzenia w rodzinie innowacyjnych rozwiązań Canon do druku domowe¬go, trafią do sklepów w październiku 2023 roku.
• Wysokiej jakości, kompaktowe i wszechstronne drukarki Canon PIXMA TS7650i i PIXMA TS7750i stwo¬rzono, aby ułatwiać zadania tym, którzy pracują z domu.

Warszawa, 29 sierpnia 2023 r. – W październiku br. Canon rozszerzy ofertę swoich innowacyjnych drukarek o nowe modele – PIXMA TS7650i i PIXMA TS7750i, które zaprojektowano po to, by usprawniały naukę i pracę w warunkach domowych oraz realizację kreatywnych działań. Sprzęty te w łatwy i szybki sposób zapewniają wysokiej jakości wydruki, upraszczając przy tym domowe drukowanie. Urządzenie PIXMA TS7750i, będące rozwinięciem modelu PIXMA TS7650i, wyposażono w podajnik ADF na 35 arkuszy dla dodatkowej wygody i skutecznej obsługi dokumentów wielo¬stronicowych. Serią PIXMA TS7650i mogą zainteresować się studenci poszukujący drukarki, która ułatwi im naukę, freelancerzy i artyści, a także właściciele małych firm pracujący z domu oraz osoby, które cenią sobie szybkie wydruki zdjęć w wysokiej jakości1.

PIXMA
Pixma

Modele Canon PIXMA TS7650i i PIXMA TS7750i zaprojektowano z myślą o praktyczności i łatwości użytkowania. Drukarki wyposażono w kolorowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 2,7 cala, odchylany panel oraz kontrolki stanu LED zapew¬niające maksymalny komfort użytkowania. Dzięki zwartej konstrukcji zajmują niewiele miejsca – można wygodnie ustawić je w różnych zakątkach domu, bez uszczerbku na jakości pracy. Urządzenia PIXMA TS7650i i PIXMA TS7750i – drukujące z prędkością od 10 do 15 ipm2 – zapewnią wysokiej jakości wydruki dokumentów z doskonałą trwałością i odpornością na zakreślacze, tarcie czy wodę.

Oba modele urządzeń są mistrzami produktywności – pozwalają szybko realizować zadania dzięki automatycznemu drukowaniu dwustronnemu i nowej funkcji kopiowania dokumentu za jednym dotknięciem przycisku.

Drukarki PIXMA TS7650i i PIXMA TS7750i wyposażono ponadto w funkcję Switch UI. Jest to przyjazny dla użytkownika interfejs dotykowy, który łączy często używane funkcje w różne ikony, upraszczając i usprawniając w ten sposób obsługę. Dzięki temu można szybko przełączać się między ikonami za pomocą menu w górnej części ekranu, dostosowywać kolor tła i blo¬kować nieprzydatne im funkcje. Poszczególni domownicy mogą tworzyć własne profile, co ułatwia i przyspiesza dostęp do najczęściej używanych ustawień.

Korzystając z modeli PIXMA TS7650i i PIXMA TS7750i, użytkownicy mogą pożegnać się z problemem plątaniny przewodów. Umożliwia to niezwykle prosta konfiguracja bezprzewodowa oraz opcja połączenia bez pośrednictwa routera za pomocą Wireless Direct. Funkcja ta inicjowana jest poprzez zeskanowanie kodu QR i utworzenie bezpośredniego połączenia pomiędzy urządzeniem mobilnym a drukarką. Drukarka pozwala użytkownikom na zeskanowanie dokumentu poprzez wysłanie go bezpośrednio do urządzenia mobilnego za pomocą funkcji kodu QR, bez użycia dodatkowych aplikacji czy skomplikowanych rozwiązań.

W przypadku szybkich zadań drukowania aplikacja Canon PRINT umożliwia wygodne drukowanie bez komputera, z zachowaniem zgodności z Apple AirPrint® i Mopria dla systemu Android. Dodatkowe oprogra¬mo¬wanie i aplikacje takie jak: Creative Park, Easy-Photo Print Editor, Easy-Layout Editor i PosterArtist Web poszerzają twórcze możliwości.

Drukarki Canon PIXMA TS7650i i PIXMA TS7750i można uplasować między modelami PIXMA TS5350a i PIXMA TS7450a oraz PIXMA TS6350a, urządzenia wielozadaniowego z pięcioma niezależnymi tuszami, skierowanego głównie do społeczności twórców.

Drukarki Canon PIXMA TS7650i i PIXMA TS7750i będą dostępne w sprzedaży w Polsce od października 2023 roku.

Więcej informacji nt. nowych produktów od Canon można znaleźć pod następującymi linkami:

PIXMA TS7650i: https:/www.canon.pl/printers/pixma-ts7650i/
PIXMA TS7750i: https:/www.canon.pl/printers/pixma-ts7750i/

  1. Drukowanie zdjęć bez obramowania w zaledwie 19 sekund dla zdjęcia 10 × 15 cm. Szybkość drukowania zdjęć odnosi się do ustawień do¬myślnych, przy użyciu ISO/JIS-SCID N2 na papierze Photo Paper Plus Glossy II i nie uwzględnia czasu przetwarzania danych na komputerze hosta.
  2. Prędkości drukowania dokumentów podawana jest na podstawie średnich wartości ESAT w teście kategorii biurowej dla domyślnego trybu simpleks, ISO/IEC 24734. Prędkość drukowania zdjęć odnosi się do ustawień domyślnych, przy użyciu ISO/JIS-SCID N2 na papierze Photo Paper Plus Glossy II i nie uwzględnia czasu przetwarzania danych na komputerze hosta.