Lustrzanki cyfrowe EOS

Seria EOS zapewnia znakomitą jakość obrazu na każdym poziomie zaawansowania fotograficznego.
PRZEJRZYJ OFERTĘ
trees

Lustrzanki cyfrowe EOS

Odkrywanie szczegółów

Lustrzanki cyfrowe firmy Canon cechują się szerokim zakresem dynamicznym, który pozwala zachować szczegóły w jasnych i ciemnych partiach ujęcia, obrazami o niskim poziomie szumów i małą głębią ostrości umożliwiającą tworzenie zachwycających zdjęć portretowych. Aparaty te gwarantują profesjonalne rezultaty w przypadku każdego zdjęcia.
Nasze najnowsze produkty

Nowe lustrzanki cyfrowe

Korzystaj z zalet udoskonalonej jakości obrazu. Nasze nowe lustrzanki cyfrowe są wyposażone w najnowszą technologię optyczną firmy Canon i innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, dzięki czemu można uchwycić każdą chwilę z niezwykłą szczegółowością.

EOS 90D

Model EOS 90D to w pełni wyposażona lustrzanka cyfrowa, która pozwala szybciej fotografować i robić wspaniałe zdjęcia o rozdzielczości 32,5 megapiksela.

EOS 90D

Gama lustrzanek cyfrowych, filtr

9 Produkty

  9 Produkty

  Zastosowane filtry

  • Lustrzanki cyfrowe

   EOS 2000D

   Twórz znakomite zdjęcia o rozdzielczości 24,1 megapiksela i filmy Full HD. Uwolnij kreatywność dzięki tej atrakcyjnej i łatwej w obsłudze lustrzance cyfrowej.

  • Lustrzanki cyfrowe

   EOS 250D

   Najlżejsza na świecie lustrzanka cyfrowa z ruchomym ekranem1, procesorem Canon DIGIC 8, obsługą filmów 4K i funkcją twórczego wspomagania.

  • Lustrzanki cyfrowe

   EOS 4000D

   Ten łatwy w obsłudze aparat EOS z matrycą o rozdzielczości 18 megapikseli zapewnia zdjęcia o jakości typowej dla lustrzanek cyfrowych i atrakcyjne filmy Full HD.

  • Lustrzanki cyfrowe

   EOS 77D

   Większa kontrola nad sposobem fotografowania dzięki lustrzance cyfrowej, który sprawia, że twórcze możliwości masz w zasięgu ręki.

  • Lustrzanki cyfrowe

   EOS 850D

   Zrób kolejny krok w kierunku możliwości twórczych i rejestruj pełne atrakcyjnych szczegółów zdjęcia oraz zachwycające filmy w rozdzielczości 4K za pomocą lekkiej lustrzanki cyfrowej z funkcją łączności – dzięki temu zyskasz inspirację i satysfakcję.

  • Lustrzanki cyfrowe

   EOS 90D

   W pełni wyposażona lustrzanka cyfrowa, która pozwala być bliżej obiektów, pracować szybciej i robić wspaniałe zdjęcia o rozdzielczości 32,5 megapiksela.

  • Lustrzanki cyfrowe

   EOS 5D Mark IV

   Bez względu na to, co fotografujesz, możesz liczyć na bezkompromisową jakość obrazu i profesjonalne parametry pracy.

  • Lustrzanki cyfrowe

   EOS 6D Mark II

   Aparat EOS 6D Mark II umożliwia przejście na wyższy poziom fotograficznego zaawansowania – bez względu na to, czy chcemy realizować ambitniejsze projekty czy planujemy zająć się fotografią profesjonalnie.

  • Lustrzanki cyfrowe

   EOS-1D X Mark III

   Życie jest pełne niepowtarzalnych chwil. Aparat EOS-1D X Mark III pozwoli Ci uchwycić je i przekazać światu wizualną opowieść.

  9 / 9 wyników

  Oprogramowanie EOS Webcam Utility firmy Canon

  Używaj swojego aparatu Canon jako wysokiej jakości kamery internetowej – wystarczy, że zainstalujesz nasze oprogramowanie EOS Webcam Utility.

  Zainspiruj się

  Wiele przydatnych wskazówek dotyczących fotografii, przewodniki oraz wywiady. W sekcji „Zainspiruj się” znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wybrać najlepszy aparat czy drukarkę, dzięki którym będziesz mógł realizować swoje pomysły.

  Zaawansowane i szybkie fotografowanie dzikiej przyrody aparatem Canon EOS 90D

  Fotograf Markus Varesvuo, który fotografuje świat przyrody, pokochał szybko działający model Canon EOS 90D. Zobacz niezwykłe rezultaty sesji zdjęciowej.

  Dowiedz się więcej
  EOS 90D

  Inne interesujące zagadnienia...

  BIULETYN

  Zainspiruj się, zarejestruj się

  Nigdy nie przegapisz najnowszych ofert firmy Canon, wskazówek, poradników, aktualności oraz zaproszeń na lokalne imprezy.