EOS DSLR Cameras

Lustrzanki cyfrowe EOS

Seria EOS zapewnia znakomitą jakość obrazu na każdym poziomie zaawansowania fotograficznego.

PRZEJRZYJ OFERTĘ

Odkrywanie szczegółów

Lustrzanki cyfrowe firmy Canon cechują się szerokim zakresem dynamicznym, który pozwala zachować szczegóły w jasnych i ciemnych partiach ujęcia, obrazami o niskim poziomie szumów i małą głębią ostrości umożliwiającą tworzenie zachwycających zdjęć portretowych. Aparaty te gwarantują profesjonalne rezultaty w przypadku każdego zdjęcia.

Nasze najnowsze produkty

Nowe lustrzanki cyfrowe

Korzystaj z zalet udoskonalonej jakości obrazu. Nasze nowe lustrzanki cyfrowe są wyposażone w najnowszą technologię optyczną firmy Canon i innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, dzięki czemu można uchwycić każdą chwilę z niezwykłą szczegółowością.

EOS 90D

EOS 90D

Model EOS 90D to w pełni wyposażona lustrzanka cyfrowa, która pozwala szybciej fotografować i robić wspaniałe zdjęcia o rozdzielczości 32,5 megapiksela.

Dowiedz się więcej

EOS 90D
Użyto Canon EOS 90D
  • f/2.8
  • 1/1250
  • 6400

Gama lustrzanek cyfrowych, filtr

Szukasz czegoś konkretnego? Zdefiniuj kryteria wyszukiwania
Filtruj wg

Canon EOS 2000D

EOS 2000D

Twórz znakomite zdjęcia o rozdzielczości 24,1 megapiksela i filmy Full HD. Uwolnij kreatywność dzięki tej atrakcyjnej i łatwej w obsłudze lustrzance cyfrowej.

Kup teraz

EOS 250D

EOS 250D

Najlżejsza na świecie lustrzanka cyfrowa z ruchomym ekranem*, procesorem Canon DIGIC 8, obsługą filmów 4K i funkcją twórczego wspomagania.

Kup teraz

EOS 4000D

EOS 4000D

Ten łatwy w obsłudze aparat EOS z matrycą o rozdzielczości 18 megapikseli zapewnia zdjęcia o jakości typowej dla lustrzanek cyfrowych i atrakcyjne filmy Full HD.

Kup teraz

Canon EOS 750D

EOS 5D Mark IV

Bez względu na to, co fotografujesz, aparat EOS 5D Mark IV zapewnia bezkompromisową jakość obrazu i całkowicie profesjonalne parametry pracy.

Kup teraz

Canon EOS 750D

Siostrzany aparat dla modelu EOS 5DS. Rozdzielczość 50,6 MP. Filtr dolnoprzepustowy zapewnia najwyższą szczegółowość.

Kup teraz

Więcej informacji

Canon EOS 6D Mark II

EOS 6D Mark II

Aparat EOS 6D Mark II umożliwia przejście na wyższy poziom fotograficznego zaawansowania – bez względu na to, czy chcemy realizować ambitniejsze projekty czy planujemy zająć się fotografią profesjonalnie.

KUP TERAZ

EOS 77D

EOS 77D

Większa kontrola nad sposobem fotografowania dzięki lustrzance cyfrowej, który sprawia, że twórcze możliwości masz w zasięgu ręki.

Kup teraz

Canon EOS 850D FRT pack shot

EOS 850D

Zrób kolejny krok w kierunku możliwości twórczych i rejestruj pełne atrakcyjnych szczegółów zdjęcia oraz zachwycające filmy w rozdzielczości 4K za pomocą lekkiej lustrzanki cyfrowej z funkcją łączności – dzięki temu zyskasz inspirację i satysfakcję.

ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY

Canon EOS 90D

EOS 90D

W pełni wyposażona lustrzanka cyfrowa, która pozwala być bliżej obiektów, pracować szybciej i robić wspaniałe zdjęcia o rozdzielczości 32,5 megapiksela.

Kup teraz

EOS-1D X Mark III

EOS-1D X Mark III

Życie jest pełne niepowtarzalnych chwil. Zachowaj więcej z nich za pomocą aparatu EOS-1D X Mark III i opowiedz światu swoją wizualną historię.

Kup teraz

Oprogramowanie EOS Webcam Utility firmy Canon

Używaj swojego aparatu Canon jako wysokiej jakości kamery internetowej – wystarczy, że zainstalujesz nasze oprogramowanie EOS Webcam Utility.

WIĘCEJ INFORMACJI

Zainspiruj się

Wiele przydatnych wskazówek dotyczących fotografii, przewodniki oraz wywiady. W sekcji „Zainspiruj się” znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wybrać najlepszy aparat czy drukarkę, dzięki którym będziesz mógł realizować swoje pomysły.

Zobacz wszystkie artykuły

Zaawansowane i szybkie fotografowanie dzikiej przyrody aparatem Canon EOS 90D

Fotograf Markus Varesvuo, który fotografuje świat przyrody, pokochał szybko działający model Canon EOS 90D. Zobacz niezwykłe rezultaty sesji zdjęciowej.

Dowiedz się więcej

Powerful and fast wildlife photos with the Canon EOS 90D

Inne interesujące zagadnienia...

Zainspiruj się, zarejestruj się

Nigdy nie przegapisz najnowszych ofert firmy Canon, wskazówek, poradników, aktualności oraz zaproszeń na lokalne imprezy.

Zarejestruj się