Przyspiesz swoją cyfrową transformację dzięki imageRunner Advance DX

Warszawa, 4 lutego 2020 r. – Miejsce pracy ciągle się zmienia. Dzięki możliwości, jaką daje praca zdalna pracownicy mogą wykonywać zadania w dowolnym miejscu i czasie. Zatem kluczowe jest zwinne zarządzanie informacjami. Canon poszerza swoją ofertę o technologie wykraczające poza typowe rozwiązania do druku i skanu, tworząc dostosowane do potrzeb „centra” cyfrowej rewolucji: poznaj nową serię imageRUNNER ADVANCE DX. Gdziekolwiek się znajdujesz na drodze ku cyfrowej transformacji, nowe urządzenia Canon pozwolą ci płynnie łączyć materiały drukowane i cyfrowe, zwiększając produktywność i uwalniając cenne zasoby IT.

Zmieniając oblicze produktywności


Nowoczesny biznes jest dynamiczny i aby dotrzymać mu kroku, potrzebujesz odpowiedniej technologii. Z pomocą serii imageRUNNER ADVANCE DX, digitalizacja, archiwizacja i pozyskiwanie dokumentów stają się łatwe, jak nigdy dotąd. Udoskonalony, szybki dupleksowy skaner oszczędza Twój czas, przechwytując obraz precyzyjnie, bezpiecznie i w bezkonkurencyjnym tempie, usprawniając obieg dokumentów na wszystkich jego etapach. Nadawanie nazw, logowanie do zewnętrznych aplikacji, czy zapisywanie seryjne są od teraz w pełni zautomatyzowane, więc pora pożegnać czasochłonne, żmudne zadania i powitać prawdziwą produktywność!


„Nasze urządzenia nie są już wyizolowanymi jednostkami, lecz stają się inteligentnymi centrami w pełni zintegrowanymiz infrastrukturą biznesu” - mówi Taz Nakamasu, Executive Vice President of B2B Document Solutions, Canon Europe. „W odpowiedzi na oczekiwania rynku seria imageRUNNER ADVANCE DX została zaprojektowana, by zwiększyć wydajność w nowoczesnym miejscu pracy, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo wrażliwych dokumentów i informacji”.


Wygodna integracja z rozwiązaniami chmurowymi


Zaczynasz dopiero korzystać z chmury? A może dysponujesz już działającą infrastrukturą? Seria imageRUNNER ADVANCE DX jest gotowa wspierać dowolne rozwiązania, z których korzystasz. Dzięki ścisłemu powiązaniu oprogramowania i sprzętu, korzystanie z usług chmurowych i zarządzanie swoimi danymi jest jeszcze prostsze. uniFLOW Online Express jest teraz zintegrowane z urządzeniem i w pełni gotowe do pracy, dostosowując się do twoich potrzeb, kiedy tylko i jak tylko chcesz: Przechodząc na przykład na wersję uniFLOW Online, możesz skorzystać z obsługi dodatkowych połączeń z chmurą i cieszyć się zaawansowanymi możliwościami skanowania oraz usługami z zakresu bezpieczeństwa i raportowania.


Korzystasz już z innego oprogramowania? imageRUNNER ADVANCE DX jest kompatybilny z wieloma innymi platformami do obsługi chmury takimi jak PaperCut, Kofax, czy od teraz Concur – tak, abyśmy mogli dostosować się do twoich wymagań.


„Doskonale wiemy, że praca wymaga dziś mobilności. Stworzyliśmy zatem serię urządzeń, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów, oferując łączność z chmurą i wydajne możliwości zdalnej współpracy” - kontynuuje Nakamasu. „Seria imageRUNNER ADVANCE DX jest mistrzowskim rozwiązaniem dla zdalnie kooperujących zespołów, które pozwala pracownikom uzyskać dostęp do informacji i procedur, gdziekolwiek się znajdują”.


Partner w digitalizacji


Technologia Canon rozwija się wraz z klientami. Seria imageRUNNER ADVANCE DX stanowi punkt kulminacyjny wielu lat innowacji i spaja najlepsze pomysły i rozwiązania w zakresie produktywności, współpracy, bezpieczeństwa cyfrowego, wydajności i niezawodności w jedną, rewolucyjną linię. To właśnie nieustające zaangażowanie Canon w doskonalenie technologii sprawiło, że analitycy branżowi z ośrodka Keypoint Intelligence przyznali linii imageRUNNER ADVANCE prestiżową nagrodę 2020 Copier MFP Line of the Year dla najlepszych urządzeń wielofunkcyjnych.


„Firmy nie opierają się już wyłącznie na papierze. Dlatego też nasze urządzenia nie są już tylko drukarkami. Niezależnie od tego, czy działasz w sektorze bankowym, jesteś sprzedawcą, małym, średnim, czy dużym przedsiębiorstwem, nasza technologia jest skalowalna i zaprojektowana, aby wspierać cię w zarządzaniu informacją w cyfrowym świecie” - podsumowuje Nakamasu.


Najważniejsze parametry


  • Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) o prędkości 270 ipm (obrazów na minutę) przy dupleksowym A4 (prędkość bezkonkurencyjna na rynku)
  • Nowe plamoodporne szkło (dostępne wyłącznie od Canon)
  • Ergonomiczny design ADF
  • Zintegrowane oprogramowanie uniFLOW Online Express oferujące łączność z chmurą
  • Oprogramowanie do zarządzania przepływem dokumentów UniFLOW Online dostępne z poziomu urządzenia na podstawie subskrypcji użytkownika
  • Jeszcze cichsze skanowanie, czyniące imageRUNNER ADVANCE DX doskonałym wyborem dla wymagającego środowiska biura