Wszystkie obiektywy

Jakość wykonania i optyczna doskonałość spod znaku Canon są gwarancją znakomitej jakości zdjęć i filmów.
PRZEJRZYJ OFERTĘ
Canon Camera

Wszystkie obiektywy

Skuteczna praca w każdej sytuacji

Poznaj szeroką gamę obiektywów firmy Canon i znajdź obiektyw, który spełni Twoje potrzeby.
 • Mężczyzna trzymający aparat EOS R

  SZYBKA I INTUICYJNA PRACA

  Obiektywy do aparatu EOS R

  Działanie obiektywów RF/RF-S zoptymalizowano pod kątem aparatu EOS R. Zapewniają one wysoką jakość obrazu i dużą szybkość pracy. Wyjątkowe cechy przekładają się na bardzo intuicyjną obsługę.

 • SZEROKA GAMA

  Obiektywy do lustrzanek cyfrowych

  Szeroka gama lekkich obiektywów EF-S oraz stałoogniskowych, zmiennoogniskowych i specjalistycznych obiektywów EF umożliwia rejestrowanie znakomitego obrazu lustrzankami cyfrowymi.

 • MOBILNE I LEKKIE

  Obiektywy do aparatu EOS M

  Lekkie, mobilne obiektywy do aparatów EOS M. Te obiektywy, od bardzo szerokokątnych i teleobiektywowych po płaskie, pomagają spełniać twórcze ambicje.

 • KREATYWNOŚĆ W WIELKIM FORMACIE

  Obiektywy filmowe

  Zaawansowane obiektywy filmowe firmy Canon, które spełniają najwyższe standardy stosowane przez operatorów filmowych.

 • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ 4K

  Obiektywy do obsługi transmisji

  Doskonałe pionierskie rozwiązania opracowane z myślą o obsłudze wszystkich potrzeb, od filmów dokumentalnych po filmy fabularne.

 • Zestaw obiektywów Canon EF i RF na szarym tle.

  PRZEWODNIK PO ZGODNOŚCI

  Zgodność z obiektywami

  Tu znajdziesz więcej informacji o poszczególnych rodzajach obiektywów do aparatów firmy Canon i o tym, jak sprawdzić, czy pasują do Twojego aparatu.

Nasze obiektywy i akcesoria

Poznaj szeroką gamę wymiennych obiektywów oraz akcesoriów firmy Canon do aparatów bezlusterkowych i lustrzanek cyfrowych EOS.

Przegląd obiektywów Canon według typu

Wypełniaj kadr sportowcami w oddali. Uwzględniaj krajobrazy i uliczne otoczenie w szerokokątnym kadrze. Odkrywaj ogromne ilości szczegółów w makrofotograficznych zdjęciach przyrodniczych. Mamy szeroką gamę obiektywów, dzięki którym możesz przejść na wyższy poziom zaawansowania w przypadku różnych rodzajów fotografii i tworzyć wizualne opowieści.

Zainspiruj się

Wybierz kategorię fotografii poniżej, aby skorzystać z dodatkowych informacji o poszczególnych gatunkach oraz zaleceń ułatwiających skuteczne fotografowanie i wybór idealnego obiektywu.

 • DOSKONAŁE PROFILE

  Portrety

  Przekonaj się o tym, jak wiele zmienia obiektyw portretowy. Doskonały do fotografowania znajomych i członków rodziny, idealnie sprawdzi się na weselach, imprezach i przyjęciach.

 • PRZEPASTNE KRAJOBRAZY

  Krajobrazy

  Fotograf krajobrazowy, który chce uwieczniać bogactwo natury, musi starannie dobierać obiektywy pod kątem różnych lokalizacji.

 • PORADY DOTYCZĄCE PODRÓŻY

  Podróże

  Czeka Cię wycieczka po mieście lub pobyt w górskim zaciszu? Znajdź inspirację dzięki znanym fotografom podróżniczym – skorzystaj z porad, dzięki którym podróż będzie niezapomnianym przeżyciem.

 • Street photography

  MIEJSKIE HISTORIE

  Ulica

  Po wyjściu z domu można rejestrować sceny w metrze, tworzyć portrety uliczne i fotografować życie w mieście. Zajmij się na poważnie fotografią uliczną dzięki poradnikom ekspertów i inspirującym historiom i odkryj zupełnie inną stronę życia.

Inne interesujące zagadnienia...