Rusza Canon Facebook LIVE, czyli cykl tematycznych e-spotkań z fotografami i filmowcami

Warszawa, 18 maja 2020 r. – Canon Polska rozpoczyna otwarty cykl spotkań online poświęconych fotografii i filmowaniu. Spotkania mają charakter otwarty i kierowane są zarówno do amatorów, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników. Nie zabraknie treści o charakterze poradnikowym, praktycznych porad sprzętowych czy sesji Q&A dla uczestników. Gospodarzem cyklu będzie Robert Woźniak, szkoleniowiec i fotograf, związany z Canon od 20 lat. Wszystkie spotkania będą transmitowane na żywo na kanale Canon Polska na platformie Facebook (www.facebook.com/CanonPolska).

Premierowe spotkanie poświęcone będzie aktywności twórców w szeroko pojętych platformach społecznościowych, a gościem odcinka będzie Marcin Pietraszko – fotograf i podróżnik, współtwórca i założyciel platformy Poland In The Lens. Podczas rozmowy Marcin opowie m.in. o:


  • specyfice pracy fotografa-podróżnika,
  • najnowszych aparatach Canon, w tym EOS R, EOS 250D, EOS M6 Mark II czy PowerShot G7 X Mark III, a także funkcjonalnościach przydatnych zarówno podczas pracy w terenie, jak i nagrywaniu krótkich filmów na YouTube,
  • tworzeniu społeczności w social mediach i komunikacji z widzami,
  • łączności bezprzewodowej w aparatach i perspektywach rozwoju chmurowych platform dla fotografów (image.canon).

W trakcie całego spotkania będzie możliwość zadawania pytań na czacie transmisji.


Transmisja spotkania „Wideo i fotografia w Social Mediach”
rozpocznie się w środę 20 maja o godzinie 19:00


Drugie spotkanie w ramach cyklu Canon Facebook LIVE odbędzie się już 3 czerwca i będzie poświęcone najnowszej lustrzance EOS-1D X Mark III. Gościem Roberta Woźniaka będzie Hubert Gajda, fotograf przyrody i założyciel marki Huga Nature, projektującej „dopasowane na miarę” akcesoria dla fotografów przyrody.


Link do transmisji Canon Facebook LIVE: www.facebook.com/CanonPolska