Zimowy cashback na drukarki Canon - najwyższa jakość druku w atrakcyjnej cenie

Warszawa, 16 stycznia 2024 r. – Wystartowała kolejna akcja promocyjna na drukarki firmy Canon. Klienci, którzy do 31 marca zakupią jeden z modeli sprzętu objętego promocją, otrzymają zwrot nawet do 500 złotych. Cashback dotyczy zarówno drukarek atramentowych, jak i laserowych, wśród których znajdują się modele z serii: PIXMA, MAXIFY, i-SENSYS oraz imagePROGRAF.

winter_cb_2024

Szeroka gama modeli w promocji

Rozpoczęta akcja cashback od Canon to świetna okazja do oszczędności zarówno dla osób szukających drukarki atramentowej do domu, jak i dla właścicieli firm, którzy potrzebują wydajnych drukarek laserowych do codziennej pracy w biurze.

Promocja obejmuje serię PIXMA – m.in. modele G3470 czy G640 (zwroty w wysokości 150 zł) oraz serię MAXIFY, a więc drukarki takie jak np. MAXIFY GX4040 (zwrot 200 zł), czy MAXIFY GX7040 (zwrot 300 zł). Wszystkie te sprzęty to modele wyposażone w system MegaTank, który gwarantuje wysoką wydajność pracy, dzięki napełnianym zbiornikom na atrament. Ich jednorazowe uzupełnienie, w zależności od modelu, pozwala na wydruk nawet do kilkunastu tysięcy stron. Drukarki MegaTank gwarantują wygodę użytkowania i niskie koszty eksploatacji (w zależności od modelu, koszt wydruku jednej kartki może wynieść nawet poniżej 1 grosza), ale również wysoką jakość materiałów. Większość modeli objęta jest wydłużoną i rozszerzoną gwarancją.

Promocja obejmuje również serie: i-SENSYS i imagePROGRAF. Pierwsza z nich powstała z myślą o szybkim i tanim drukowaniu oraz skanowaniu w dużych nakładach, co jest szczególnie istotne w przypadku biur, gdzie sprzęt jest w ciągłym użyciu. Są to drukarki laserowe, takie jak np. i-SENSYS MF655Cdw (zwrot 100 zł) czy MF832Cdw (zwrot 500 zł). Charakteryzują się one łatwością obsługi oraz bezprzewodowym połączeniem z chmurą, a także zabezpieczeniem w postaci kodu  PIN. ImagePROGRAF to natomiast seria profesjonalnych drukarek do druku fotografii. Model imagePROGRAF PRO-300 obsługuje format A3+, a  imagePROGRAF PRO-1000 nawet format A2. Sprzęty te świetnie sprawdzą się więc w artystycznych wydrukach gwarantując wystawową jakość obrazu. Przy ich zakupie można otrzymać z powrotem 300 zł.

Jak odebrać zwrot nawet do 500 zł?

Aby wziąć udział w cashbacku, należy do 31. marca zakupić jedną lub dwie drukarki Canon wymienione w regulaminie promocji. Zakupu powinno się dokonać w jednym ze sklepów biorących udział w akcji (lista partnerów dostępna jest pod adresem https://www.canon.pl/offers/promocja-drukarki/). Każdy uczestnik w ramach cashbacku może nabyć maksymalnie 2 produkty, a chęć otrzymania zwrotu części gotówki powinien zgłosić poprzez formularz dostępny na stronie promocji.

W formularzu należy zamieścić kolorowy skan lub zdjęcie dowodu zakupu, a także wyciętego numeru seryjnego i kodu kreskowego produktu z oryginalnego opakowania. Zwrot pieniędzy za zakup zostanie dokonany w ciągu 28 dni roboczych, licząc od dnia zatwierdzenia zgłoszenia.

Więcej szczegółów, w tym modele objęte promocją oraz wysokość zwrotu, można znaleźć na stronie internetowej akcji – https://www.canon.pl/offers/promocja-drukarki/. Oferta łączy się z innymi akcjami promocyjnymi marki w tym czasie.