Canon zaprasza do swojej Strefy na RemaDays 2023, by opowiedzieć o automatyzacji druku

Warszawa, 26 stycznia 2023 r. Oszczędność energii i materiałów eksploatacyjnych, lepsza kontrola stanów magazynowych, usprawnienie procesu produkcji i obiegu dokumentów –  to tylko niektóre korzyści, które daje automatyzacja produkcji druku. O tym, jak skutecznie wdrożyć technologie usprawniające druk, opowie Canon podczas tegorocznych targów druku i reklamy RemaDays. Na swoim stoisku producent zaprezentuje najnowocześniejsze urządzenia i oprogramowanie, a także ofertę firm partnerskich.

• RemaDays to najważniejsze targi druku w Polsce. W tym roku odbędą się od 1 do 3 lutego w Nadarzynie pod Warszawą.
• Canon Polska zaprezentuje bogaty wybór urządzeń oraz oprogramowania, a motywem przewodnim prezentacji będzie automatyzacja druku.
• Strefę Canon będzie można znaleźć na stanowisku F3.36 w Ptak Warsaw Expo.

Canon_Remadays2023

Jak przekonuje Rafał Osiekowicz z Canon Polska, korzyści z automatyzacji druku można osiągać nie tylko w pracy z największymi nakładami: ­– Temat ten często kojarzy się z największymi drukarniami produkcyjnymi. Takie przedsiębiorstwa mogą rzeczywiście osiągnąć spektakularne oszczędności i znacznie uprościć cały przebieg pracy. Ale systemy automatyzujące mogą przynosić wymierne korzyści także w mniejszych drukarniach – zaznacza Rafał Osiekowicz.

Firmy, które wdrażają nowoczesne technologie, mogą liczyć przede wszystkim na znaczny spadek kosztów produkcji. Bo dochodowość związana z automatyzacją nie dotyczy tylko lepszego zarządzania materiałami eksploatacyjnymi czy energią. Znaczne profity przynosi także usprawnienie procesu obsługi klienta czy obiegu dokumentów. Z kolei poprawa zarządzania przepływem pracy bezpośrednio wiąże się z lepszą terminowością produkcji i możliwością przyjmowania dochodowych zleceń nawet na ostatnią chwilę.

Ze wszystkimi aspektami automatyzacji druku będzie można zapoznać się od 1 do 3 lutego w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Właśnie tam, podczas corocznych targów druku i reklamy RemaDays, eksperci Canon przedstawią najnowsze osiągnięcia techniki w dziedzinie profesjonalnego druku. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z wielkoformatowymi ploterami serii Arizona i Colorado, przetestować urządzenia do druku dokumentacji inżynieryjnej i geodezyjnej, a także odkryć niezwykłe możliwości kolorystyczne ploterów graficznych, wykorzystujących neonowe i pastelowe barwy PANTONE. Dla drukarń przewidziano między innymi prezentację wysoce autonomicznego urządzenia do druku cyfrowego na papier cięty - imagePRESS V1000.

- Ponieważ tematem przewodnim Strefy Canon jest w tym roku automatyzacja produkcji, szczególnie będziemy podkreślać cechy wyróżniające nasze urządzenia właśnie pod tym kątem. Pokażemy, jak nowoczesne plotery inżynieryjne pomagają rozładowywać spiętrzenia wydruków, z którymi często borykają się duże biura. Opowiemy o fabryce tapet, czyli przełomowym rozwiązaniu do wydajnej produkcji drukowanych aranżacji wnętrz. Wreszcie przedstawimy konkretne przykłady tego, jak automatyzacja pozwala optymalizować koszta. I to we wszystkich działach firmy, od produkcji po flotę transportową –wylicza Rafał Osiekowicz.

Prezentację urządzeń uzupełni portfolio oprogramowania dostarczonego przez Canon oraz jego partnerów: firmy OneVision i FIT IT. Wśród promowanych systemów znajdą się PRISMAguide XL (oprogramowanie do obsługi pracy z grafiką wielkoformatową, gwarantujące błyskawiczne przygotowywanie wysokiej jakości plików do druku) czy ClearConnect, rozwiązanie automatyzujące procesy drukowania, skanowania i kopiowania w ploterach inżynieryjnych.

Więcej informacji o prezentacji Canon na RemaDays: https://www.canon.pl/business/insights/events/remadays/. Aby wziąć udział w targach, należy wypełnić znajdujący się na stronie formularz bezpłatnej rejestracji.

Strefę Canon będzie można znaleźć na stoisku F3.36. Przedstawiciele firmy czekają na odwiedzających przez cały czas trwania targów, czyli od 1 do 3 lutego.