Canon Camera

OPROGRAMOWANIE

EOS UTILITY FIRMY CANON

Zdalne sterowanie aparatem EOS i łatwe przesyłanie plików za pomocą bezpłatnego oprogramowania do obsługi aparatów firmy Canon na komputery PC i Mac.

EOS UTILITY FIRMY CANON

Bezpłatne oprogramowanie do przesyłanie plików i zdalnego fotografowania dla aparatów EOS

Przesyłaj zdjęcia na komputer PC lub Mac oraz przesyłaj zdjęcia podczas zdalnego sterowania aparatem. Przesyłaj obrazy i zdalnie steruj aparatem za pomocą kabla USB lub połączenia Wi-Fi*.
 • Zarządzaj fotografami

  Podczas normalnego korzystania z aparatu połączonego z EOS Utility zarejestrowane obrazy zostaną automatycznie przesłane na dysk komputera, kartę pamięci aparatu lub oba nośniki. Pozwól klientom wybierać ulubione zdjęcia podczas sesji.

 • Zdalnie steruj aparatem

  Funkcja podglądu na żywo umożliwia idealne wykadrowanie zdjęcia dzięki siatkom kadrowania i narzędziom do kadrowania. Steruj aparatem za pomocą komputera, korzystając z funkcji przewodowego lub bezprzewodowego* fotografowania i uwieczniaj zarówno martwą naturę w studio, jak i wydarzenia sportowe. Program EOS Utility umożliwia także włączenie funkcji samowyzwalacza interwałowego do tworzenia zdjęć poklatkowych.

 • Porządkuj przesyłane pliki

  Nazwy przesyłanych obrazów mogą być automatycznie zmieniane, natomiast same obrazy mogą być automatycznie zapisywane w folderach w oparciu o datę wykonania, godzinę i inne ustawienia ułatwiające ich porządkowanie. Możesz także dodawać lub zmieniać metadane i prawa autorskie do swoich obrazów.

 • Dodawaj niestandardowe style obrazów i łącz się z programem DPP

  Rejestruj pobrane style obrazów w aparacie EOS, twórz własne symulacje filmów i profile kolorów. Program EOS Utility można łatwo zintegrować z oprogramowaniem Digital Photo Professional, co zapewnia bezproblemowy przepływ pracy.

 • Aktualizowanie ustawień aparatu i oprogramowania sprzętowego

  Ułatw sobie konfigurację aparatu dzięki programowi EOS Utility. Aktualizuj ustawienia aparatu, w tym ustawienia sieciowe i ustawienia FTP, synchronizuj datę i godzinę z komputerem oraz instaluj aktualizacje oprogramowania układowego w aparacie i obiektywach.

 • Przesyłanie zdjęć i filmów z aparatu

  Program EOS Utility umożliwia przesyłanie obrazów i filmów z aparatu na komputer PC lub Mac. Możesz wybrać określone obrazy, wszystkie obrazy lub tylko te obrazy, które nie zostały jeszcze przesłane.

Dostępna dla komputerów Mac i Windows

Pobierz oprogramowanie EOS Utility firmy Canon

Powiązane artykuły

Inne interesujące opcje...