Ochrona środowiska w firmie Canon

Wizja naszej firmy opiera się na filozofii Kyosei – życie i praca dla wspólnego dobra. To drogowskaz i wskazówka jak wykorzystywać sprzęt fotograficzny i filmowy, aby mieć pozytywny wpływ na świat i otaczającą rzeczywistość. Przyczyniając się do realizacji celów zrównoważonego rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych, staramy się tworzyć bardziej zrównoważoną teraźniejszość i przyszłość. To właśnie poprzez zapewnianie wyjątkowych możliwości twórcom i adeptom opowiadania historii obrazem pośrednio zarządzamy naszym wpływem na środowisko.
Sustainability

Ochrona środowiska w firmie Canon

Canon_Carbon Emissions_Infographics

Ograniczanie negatywnego wpływu na środowisko

Minimalizujemy wpływ firmy i jej klientów na środowisko, utrzymując materiały w użyciu przez dłuższy czas i ograniczając ilość odpadów poprzez zmianę sposobu wykorzystania tych zasobów w naszych produktach, materiałach eksploatacyjnych, opakowaniach i działaniach.

Wspieramy rozwój młodych ludzi

Zapewniamy przedstawicielom nowego pokolenia programy umożliwiające tworzenie wizualnych opowieści. Obejmuje to współpracę z ponad 50 partnerami zajmującymi się działalnością charytatywną w celu wspierania ponad 4500 uczestników programu Young People we współpracy z ONZ.

Empowering young People
Responsible business

Jesteśmy odpowiedzialną firmą

Stosujemy środki w zakresie odpowiedzialności społecznej w kontekście środowiska, praw pracowniczych i praw człowieka, etyki i zrównoważonych zakupów.

Aktualności

 • E-mobilność – znaczenie przyszłości hybrydowej w kontekście podróżowania

  Obecnie obserwujemy znaczny wzrost produkcji energii elektrycznej i hybrydowej, a rok 2020 rozpoczyna decydującą dekadę w kontekście klimatu.

 • Angażowanie młodych uczestników kampanii dzięki Global Good Awards 2021

  Nagroda Canon Young Champion of the Year jest przyznawana młodym ludziom, którzy prowadzą kampanie na rzecz zmian społecznych i środowiskowych.

 • Cztery sposoby na to, aby opowieść dotycząca zrównoważonego rozwoju stała się „czymś więcej niż tylko kwestią ekologii”

  Status odpowiedzialnego obywatela korporacyjnego oznacza coś więcej niż tylko przyjęcie pozytywnej postawy w kontekście ochrony środowiska.

 • Rozwiązywanie problemów globalnych poprzez wychowywanie nowego pokolenia aktywistów na rzecz zmian

  Program Canon Young People nawiązał niedawno współpracę z programem Globalny Festiwal Działań na Rzecz Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ, aby dać odpowiedź na pytanie: „jak mogę przyczynić się do wprowadzenia zmian?”. Dowiedz się więcej o tym wydarzeniu tutaj.

 • Dodatkowe informacje

  Dowiedz się więcej o naszych kluczowych działania na rzecz zrównoważonego rozwoju

 • Environmentally friendly products

  Druk przyjazny środowisku

  Poznaj zalety naszej technologii atramentowej w kontekście środowiska.

 • sustainability

  Expo w Dubaju

  Canon jest oficjalnym partnerem Dubai Expo 2021

 • Miraisha

  Miraisha

  Edukujemy przyszłych profesjonalistów w całej Afryce.

 • Dołącz do rozmowy z serwisach społecznościowych

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami

  Podziel się swoimi przemyśleniami i pytaniami z naszym zespołem ds. zrównoważonego rozwoju