Home Printers

Drukarki do użytku domowego

Poznaj najlepsze domowe drukarki, które zapewnią niezwykłą wyrazistość dokumentów i zdjęć.

Przejrzyj ofertę

Stylowe rozwiązania

Uwolnij wyobraźnię i stwórz małe domowe biuro. Drukarki Canon zostały zaprojektowane z myślą o różnych zastosowaniach – do nauki, pracy i twórczego działania.

WIĘCEJ INFORMACJI

Potrzebujesz pomocy dotyczącej Twojego urządzenia?

Filtr „drukarka do użytku domowego”

Szukasz czegoś konkretnego? Zdefiniuj kryteria wyszukiwania
Filtruj wg

PIXMA G4470

Drukuj, kopiuj, skanuj i faksuj w domu dzięki tej szybkiej drukarce z obsługą łączności Wi-Fi i uzupełnianymi zbiornikami na atrament.

Więcej informacji

canon-camera

Kompaktowe wielofunkcyjne urządzenie zapewniające wysokiej jakości wydruk, z obsługą łączności Wi-Fi i usług w chmurze, wyposażone w ekran LCD o przekątnej 7,5 cm (3 cale).

Kup teraz

Więcej informacji

PIXMA_TS9140

To kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne z 6 atramentami i zaawansowanymi opcjami łączności (plus Ethernet) umożliwia drukowanie wysokiej jakości zdjęć bez obramowania

Kup teraz

Więcej informacji

PIXMA TS9551C

PIXMA TS9551C

Przekonaj się, jak niewielkie rozmiary, łączność bezprzewodowa oraz obsługa formatu A3 i multimediów pozwalają uwolnić kreatywność.

Kup teraz

PIXMA MG2550S

PIXMA MG2540S

A compact everyday All-in-one colour printer, scanner and copier ideal for home use.

canon-camera

Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne z funkcją drukarki, skanera i kopiarki zapewniające niesamowite rezultaty.

Więcej informacji

Zdjęcie PIXMA G1420 FRT

Specjalistyczna drukarka z uzupełnianymi zbiornikami z atramentem zapewnia niższy koszt eksploatacji, wygodę i pełną niezależność.

Kup teraz

Więcej informacji

Zdjęcie PIXMA G2420 FRT

Wygodna w obsłudze, bardzo wydajna, oszczędna drukarka wielofunkcyjna z Wi-Fi charakteryzująca się wysoką niezawodnością i pozwalająca na dużą kreatywność.

Kup teraz

Więcej informacji

Zdjęcie PIXMA G2460 FRT

Niezwykle szybka i wygodna drukarka wielofunkcyjna o wysokiej wydajności umożliwia regularny druk niezwykle wyraźnych dokumentów i zdjęć w żywych kolorach.

Kup teraz

Więcej informacji

PIXMA G3411

To kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne z łącznością Wi-Fi oraz obsługą urządzeń inteligentnych i usług w chmurze zwiększa wydajność i zmniejsza koszty drukowania.

Kup teraz

Więcej informacji

Zdjęcie Canon PIXMA G3420 FRT

Bardzo wydajna, oszczędna drukarka wielofunkcyjna z Wi-Fi charakteryzująca się wysoką niezawodnością i pozwalająca na dużą kreatywność

Kup teraz

Więcej informacji

pixma-g3430-fra_range

Drukuj, kopiuj i skanuj w domu dzięki tej szybkiej drukarce z obsługą łączności Wi-Fi i uzupełnianymi zbiornikami na atrament.

Więcej informacji

Zdjęcie PIXMA G3460 FRT

Oszczędzaj dzięki podłączeniu – niezwykle wydajne, ekonomiczne drukowanie w stałej jakości

Kup teraz

Więcej informacji

PIXMA G4410

Experience highly productive, low cost printing with this compact, cloud-ready Wi-Fi 4-In-One.

Kup teraz

Więcej informacji

Canon Zoemini C

Canon Zoemini C

Fotografuj znajomych i drukuj zdjęcia na kieszonkowej drukarce, aby błyskawiczne uwieczniać wspomnienia poza domem.

Kup teraz

Canon Zoemini S

Canon Zoemini S

Znakomite zdjęcia selfie: możesz robić, dostosowywać i drukować zdjęcia poza domem – pracę ułatwi Ci lusterko, lampa pierścieniowa i zdalnie uruchamiana migawka

Kup teraz

canon-camera

Szybkie śledzenie zadań i ograniczenie kosztów drukowania na stronę dzięki wydajności na poziomie 18 000 stron, podajnikowi ADF na 35 arkuszy i dużemu podajnikowi zwykłego papieru na 350 arkuszy.

Więcej informacji

pixma g540 fra range page

Jednofunkcyjna drukarka z sześcioma uzupełnianymi zbiornikami na atrament barwnikowy umożliwiająca ekonomiczne drukowanie dużej liczby zdjęć w wysokiej jakości.

Kup teraz

Więcej informacji

PIXMA G640

PIXMA G640 to pierwsza wielofunkcyjna drukarka z serii PIXMA G z sześcioma uzupełnianymi zbiornikami na atrament barwnikowy. Umożliwia ekonomiczne drukowanie z niezrównaną fotograficzną jakością i w dużych nakładach.

Kup teraz

Więcej informacji

TR8550

Małe, mieszczące się na biurku, inteligentne urządzenie „4 w 1” z wieloma opcjami łączności, gwarantujące maksymalną wydajność

Więcej informacji

Selphy CP1000

SELPHY CP1000

Ta mała, elegancka drukarka fotograficzna zapewnia natychmiastowe odbitki o wysokiej jakości w dowolnym miejscu i czasie.

Kup teraz

SELPHY CP1300

Stylowe i mobilne urządzenie do bezprzewodowego drukowania atrakcyjnych fotografii i zdjęć legitymacyjnych ze zgodnych urządzeń inteligentnych oraz aparatów fotograficznych

Kup teraz

Więcej informacji

MAXIFY MB5450

Seria MAXIFY MB5450

Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne – drukarka, faks, skaner i kopiarka – drukuje z szybkością 24 obr./min w trybie monochromatycznym i 15,5 obr./min w trybie kolorowym. Stworzona z myślą o produktywności wydajna seria MAXIFY MB5450 firmy Canon nie wymaga rezygnacji z efektywności, jakości czy niezawodności.

Kup teraz

Do you need help finding a printer?

Czy potrzebujesz pomocy w wyborze drukarki?

Użyj wyszukiwarki drukarek, aby znaleźć idealne urządzenie.

WYBIERZ PRODUKT

Pomoc techniczna dotycząca drukarek Canon

Pobieranie sterowników, oprogramowania układowego i podręczników oraz dostęp do zasobów pomocy technicznej i rozwiązywania problemów dotyczących drukarek firmy Canon.

ODKRYJ WIĘCEJ

Inne interesujące opcje...