Easy-PhotoPrint Editor App

APLIKACJA EASY-PHOTOPRINT EDITOR

Edytuj zdjęcia, twórz kolaże, kartki i inne spersonalizowane upominki dzięki tej łatwej w obsłudze, bezpłatnej aplikacji do edycji zdjęć.

Bezpłatna aplikacja do edycji zdjęć dla drukarek PIXMA i MAXIFY

Aplikacja Canon Easy-PhotoPrint Editor to prosty sposób na to, by przekształcić ulubione zdjęcia w stylowe odbitki lub wyjątkowe upominki w niezwykle kreatywny i spersonalizowany sposób – ułatwia ona drukowanie i zapewnia dobrą zabawę.
 • Intuicyjna obsługa, łatwe drukowanie

  Wybieraj zdjęcia i dokumenty bezpośrednio z urządzenia lub zasobów image.canon, Dropbox, Facebook, Dysk Google, Instagram i OneDrive, a następnie edytuj je, ozdabiaj i drukuj.

 • Duża liczba gotowych do użycia szablonów

  Do wyboru masz wiele przydatnych szablonów. Korzystaj z edytora układu, by tworzyć układy zdjęć, kartki, kolaże, kalendarze, etykiety płyt, identyfikatory ze zdjęciami, wizytówki, naklejki i plakaty.

 • Edycja i dostosowywanie obrazów

  Edytuj zdjęcia, kadruj je, zmieniaj tło, dodawaj tekst lub ramki i używaj kreatywnych „stempli”, takich jak strzałki, dymki wypowiedzi, zwierzęta, liczby i symbole, aby tworzyć dokładnie takie wydruki, jakie chcesz.

 • Tworzenie kolaży

  Gromadź wspomnienia w wyjątkowym albumie – możesz cieszyć się nim osobiście lub wręczyć go jako prezent. Wybierz szablon papieru do pakowania i dostosuj go do potrzeb.

 • Administrowanie firmą i gospodarstwem domowym

  Twórz plakaty i dostosowuj je do potrzeb firmy. Drukuj zdjęcia do identyfikatorów, projektuj własne wizytówki lub twórz kalendarze i drukuj etykiety płyt.

Dostępna dla systemów iOS i Android

Pobierz aplikację Canon Easy-PhotoPrint Editor

Dostępna dla komputerów Mac i Windows

Pobierz aplikację Canon Easy-PhotoPrint Editor na komputer stacjonarny.

Zgodność

Informacje o obsługiwanych drukarkach znajdują się na tej stronie internetowej.

Powiązane artykuły

Inne interesujące opcje...