Nawet do 170 zł mniej za wybrane drukarki MegaTank marki Canon!

Po ogłoszeniu zimowej akcji cashback na aparaty i obiektywy, Canon wprowadza także promocję na drukarki. Osoby, które od 15 listopada 2021 do końca lutego 2022 roku zakupią sprzęt objęty ofertą, mogą skorzystać ze zwrotu części gotówki w wysokości do nawet 170 złotych.

Wśród największych zalet drukarek Canon MegaTank jest nie tylko świetna jakość wydruku, ale także niesamowita wydajność (nawet do 3 lat użytkowania na zestawie tuszy, który dołączony jest przy zakupie co wystarczy na około 18 000 stron czarno-białych i 7700 stron wydrukowanych w kolorze)! Użytkownicy bez wątpienia docenią także łatwość wymiany samych tuszy dzięki wbudowanym, uzupełnianym zbiornikom na atrament, wykorzystującym niezwykle wydajne butelki zamiast konwencjonalnych kaset oraz niski koszt eksploatacji (cena wydruku jednej kartki to tylko pół grosza!). Drukarki MegaTank, dzięki bardzo łatwej obsłudze, idealnie sprawdzą się w domu i biurze oraz wśród studentów. Dodatkowo, na wybrane modele obowiązuje 3 letni okres gwarancyjnyᶦ.


Aby wziąć udział w promocji, należy zakupić w podanym okresie maksymalnie dwie wyszczególnione w regulaminie promocji drukarki MegaTank marki Canon w jednym ze sklepów biorących udział w akcji (lista partnerów dostępna jest pod adresem www.canon.pl/promocja-megatank).


Każdy uczestnik promocji może zakupić maksymalnie 2 produkty, a następnie zgłosić chęć otrzymania zwrotu części gotówki poprzez formularz dostępny na stronie promocji.


W formularzu należy zamieścić kolorowy skan lub zdjęcie dowodu zakupu oraz  numeru seryjnego i kodu kreskowego produktu z oryginalnego opakowania. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni roboczych od weryfikacji zgłoszenia.


Więcej szczegółów, w tym modele objęte promocją oraz wysokość zwrotu dostępne są na stronie internetowej akcji oraz w regulaminie promocji pod adresem - www.canon.pl/promocja-megatank. Oferta łączy się z innymi akcjami promocyjnymi marki w tym czasie!i Poza modelami Canon Pixma G1411 i Pixma G2411.