Canon Camera

APLIKACJE CANON DO OBSŁUGI APARATÓW I DRUKAREK

CANON
CAMERA CONNECT

Podłącz aparat do smartfona za pośrednictwem łączności Wi-Fi lub Bluetooth i wykorzystaj potencjał takiego rozwiązania.

CANON
CAMERA CONNECT

Wykorzystaj potencjał aparatu dzięki aplikacji Canon Camera Connect

Łącz się z aparatem i steruj nim na kreatywne i dynamiczne sposoby z poziomu zgodnego smartfona lub tabletu oraz pobieraj1 najnowsze wersje oprogramowania układowego i aktualizuj aparat – wszystko dzięki jednej, niezbędnej aplikacji firmy Canon.

Korzyści

Połączenie aparatu Canon ze smartfonem zapewnia jeszcze większe możliwości.

 • ZDALNE STEROWANIE APARATEM

  Dostrajanie i regulacja

  Możesz kadrować zdjęcia oraz zmieniać ustawienia aparatu i wartości ekspozycji za pomocą telefonu.

 • POBIERZ

  Pobieraj i udostępniaj w podróży

  Podłącz urządzenie inteligentne i wybierz obrazy lub filmy, które chcesz przesłać z aparatu. Przesłane materiały możesz udostępniać w serwisach społecznościowych lub wysyłać pocztą e-mail do klientów – bez kabli i problemów.

 • OPROGRAMOWANIE UKŁADOWE

  Bądź na bieżąco dzięki aktualizacjom oprogramowania układowego1

  Dzięki najnowszym wersjom oprogramowania układowego, które często odblokowują nowe funkcje, aparat i obiektywy mogą działać jeszcze lepiej. Oprogramowanie układowe można aktualizować za pośrednictwem smartfona w podróży lub zdalnie – bez uruchamiania komputera.

 • PILOT BLUETOOTH

  Zdalne fotografowanie i filmowanie

  Dzięki łatwej w obsłudze funkcji zdalnego sterowania za pośrednictwem łączności Bluetooth nie musisz stać przy aparacie – możesz go obsługiwać zdalnie.

 • INFORMACJE O LOKALIZACJI

  Dodawanie znaczników geograficznych do zdjęć

  Jeśli aparat nie ma wbudowanego modułu GPS, możesz użyć danych pozycjonowania telefonu i dodawać informacje o lokalizacji do zdjęć, aby później korzystać z funkcji katalogowania i opisywania.

 • PRZEGLĄDAJ I OZNACZAJ

  Przeglądaj zdjęcia w podróży

  Nawiąż połączenie z aparatem umieszczonym w torbie i przeglądaj zdjęcia za pomocą telefonu. Oznaczaj najlepsze zdjęcia i usuwaj nieudane fotografie, aby przyspieszyć pobieranie i edycję po powrocie do domu.

Przyjrzyj się dokładnie, korzyści są niepodważalne

Canon Camera

ZDALNE STEROWANIE APARATEM

Zdalne fotografowanie i filmowanie

W przypadku fotografii przyrodniczej, zdjęć krajobrazowych z długim czasem ekspozycji, śmiałych selfie, a nawet vlogów funkcja zdalnego sterowania zapewnia nowe, kreatywne opcje fotografom i filmowcom. Możesz obserwować podgląd kadru w trybie Live View i śledzić obraz z dużej odległości, a jednocześnie dostosowywać wiele ustawień aparatu. W środowisku studyjnym możesz zdalnie sterować lampami błyskowymi za pomocą wyzwalacza lamp błyskowych Speedlite ST-E10. W przypadku dłuższych ekspozycji w trybie Bulb aplikacja pozwala wyeliminować wibracje aparatu dzięki zdalnemu wyzwalaniu migawki.

POBIERZ

Pobieranie, ocenianie i udostępnianie

Podłącz urządzenie inteligentne i przesyłaj do niego wybrane obrazy lub (automatycznie) wszystkie obrazy. Obrazy można wyświetlać w innych aplikacjach firmy Canon, takich jak Digital Photo Professional Express (edycja) lub Canon Print (drukowanie). Ponadto można przesyłać – bez kabli i problemów – filmy z aparatu, co usprawnia pracę. Rozmiar filmów jest zmniejszany, aby ułatwić udostępnianie w podróży. Po sparowaniu urządzenia ze smartfonem możesz przeglądać obrazy z aparatu za pomocą smartfona – nawet jeśli zasilanie aparatu jest wyłączone. Zdjęcia można przesyłać do smartfona w oryginalnym lub zmniejszonym rozmiarze. Ta druga opcja umożliwia natychmiastowe udostępnianie materiałów w kanałach społecznościowych.

Canon Camera
Canon Camera

ZNACZNIK GEOGRAFICZNY

Dokładne informacje o lokalizacji

Po podłączeniu smartfona do aplikacji Canon Camera Connect można wykorzystać funkcję GPS telefonu. Dzięki temu aparat Canon, który nie ma takiej funkcji, może oznaczać podróż na mapie i ją rejestrować niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Ponadto można synchronizować zegar aparatu pod kątem lokalnej strefy czasowej.

AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA UKŁADOWEGO

Aktualizuj oprogramowanie aparatu

Dzięki przesyłanym bezpośrednio do aplikacji powiadomieniom o nowych aktualizacjach można zadbać o to, aby aparaty i obiektywy miały najnowsze oprogramowanie układowe. Nowe oprogramowanie układowe aparatu można pobierać i instalować z poziomu telefonu – bez konieczności używania komputera lub wyjmowania kart. Dzięki temu aparat zawsze ma aktualne oprogramowanie układowe, a Ty masz dostęp do najnowszych funkcji1 – niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Canon Camera

Pobierz aplikację Canon Camera Connect

Aplikację Camera Connect można pobrać bezpłatnie z poziomu używanego urządzenia. Wystarczy odwiedzić sklep App Store lub Google Play i wyszukać nazwę „Canon Camera Connect”. Informacje o zgodności są dostępne na stronie aplikacji.

Informacje o zgodności

1 Dzięki aplikacji Canon Camera Connect użytkownicy mogą aktualizować oprogramowanie układowe aparatów Canon. Ta funkcja działa tylko w przypadku aktualizacji oprogramowania układowego aparatów EOS R3 i PowerShot Zoom oraz produktów wprowadzanych do sprzedaży od roku 2022.

Powiązane artykuły