APLIKACJE CANON DO OBSŁUGI APARATÓW I DRUKAREK

CANON
CAMERA CONNECT 3

Połączenie aparatu Canon ze smartfonem zapewnia jeszcze większe możliwości.

Połącz się. Kontrola. Kreuj.

Połącz aparat ze zgodnym smartfonem lub tabletem i steruj aparatem za pomocą aplikacji, która udostępnia funkcje i podstawowe informacje, dzięki którym udoskonalisz swoją twórczą wizję.

Jedna aplikacja, wiele korzyści

Niech nowa aplikacja Canon Camera Connect 3 stanie się elementem Twojej kreatywnej pracy. Umożliwia ona aktualizowanie oprogramowania układowego, pobieranie zdjęć, zdalne fotografowanie i wykonywanie innych czynności.

Najnowsze aktualizacje

 • WYŚWIETLANIE STANU APARATU

  Wybieranie dotykiem

  Spersonalizuj aplikację, dodając zdjęcie i krótką nazwę aparatu, a następnie przesuń palcem w lewo lub w prawo, aby dodać kolejne pozycje.

 • OBSZAR PRZYCISKÓW FUNKCYJNYCH

  Kontrola i pobieranie

  Podłącz urządzenie inteligentne i wybierz obrazy lub filmy, które chcesz przesłać z aparatu. Przesłane materiały możesz udostępniać w serwisach społecznościowych lub wysyłać pocztą e-mail do klientów – bez problemów.

 • APLIKACJE I OPROGRAMOWANIE UKŁADOWE

  Łatwy dostęp do aplikacji

  Korzystaj ze skrótów do ulubionych aplikacji i dbaj o sprawne działanie aparatu i obiektywów dzięki najnowszym wersjom oprogramowania układowego, które często odblokowują nowe funkcje.

Aplikacja, która zwiększa możliwości

Obejrzyj krótki film, w którym wyjaśniono, dlaczego Canon Camera Connect jest niezbędną aplikacją do obsługi aparatu Canon.

Główne zalety

 • KADROWANIE I ZMIANA USTAWIEŃ

  Dostrajanie i regulacja

  Możesz kadrować zdjęcia oraz zmieniać ustawienia aparatu i wartości ekspozycji za pomocą telefonu.

 • UDOSTĘPNIANIE W RUCHU

  Pobieranie i udostępnianie

  Podłącz urządzenie inteligentne i wybierz obrazy lub filmy, które chcesz przesłać z aparatu. Przesłane materiały możesz udostępniać w serwisach społecznościowych lub wysyłać pocztą e-mail do klientów – bez problemów.

 • NATYCHMIASTOWE AKTUALIZACJE

  Bądź na bieżąco dzięki aktualizacjom oprogramowania układowego

  Dzięki najnowszym wersjom oprogramowania układowego, które często odblokowują nowe funkcje, aparat i obiektywy mogą działać jeszcze lepiej. Oprogramowanie układowe można aktualizować za pośrednictwem smartfona w podróży lub zdalnie – bez uruchamiania komputera.

 • PILOT BLUETOOTH

  Zdalne fotografowanie i filmowanie

  Dzięki łatwej w obsłudze funkcji zdalnego sterowania za pośrednictwem łączności Bluetooth nie musisz stać przy aparacie – możesz go obsługiwać zdalnie.

 • INFORMACJE O LOKALIZACJI

  Dodawanie znaczników geograficznych do zdjęć

  Jeśli aparat nie ma wbudowanego modułu GPS, możesz użyć danych pozycjonowania telefonu i dodawać informacje o lokalizacji do zdjęć, aby później korzystać z funkcji katalogowania i opisywania.

 • PRZEGLĄDAJ I OZNACZAJ

  Przeglądaj zdjęcia w podróży

  Nawiąż połączenie z aparatem umieszczonym w torbie i przeglądaj zdjęcia za pomocą telefonu. Oznaczaj najlepsze zdjęcia i usuwaj nieudane fotografie, aby przyspieszyć pobieranie i edycję po powrocie do domu.

 • Canon Camera

  ZDALNE STEROWANIE APARATEM

  Zdalne fotografowanie i filmowanie

  W przypadku fotografii przyrodniczej, zdjęć krajobrazowych z długim czasem ekspozycji, śmiałych selfie, a nawet vlogów funkcja zdalnego sterowania zapewnia nowe, kreatywne opcje fotografom i filmowcom. Możesz obserwować podgląd kadru w trybie Live View i śledzić obraz z dużej odległości, a jednocześnie dostosowywać wiele ustawień aparatu. W środowisku studyjnym możesz zdalnie sterować lampami błyskowymi za pomocą wyzwalacza lamp błyskowych Speedlite ST-E10. W przypadku dłuższych ekspozycji w trybie Bulb aplikacja pozwala wyeliminować wibracje aparatu dzięki zdalnemu wyzwalaniu migawki.

  POBIERZ

  Pobieranie, ocenianie i udostępnianie

  Podłącz urządzenie inteligentne i przesyłaj do niego wybrane obrazy lub (automatycznie) wszystkie obrazy. Obrazy można wyświetlać w innych aplikacjach firmy Canon, takich jak Digital Photo Professional Express (edycja) lub Canon Print (drukowanie). Ponadto można przesyłać – bez kabli i problemów – filmy z aparatu, co usprawnia pracę. Rozmiar filmów jest zmniejszany, aby ułatwić udostępnianie w podróży. Po sparowaniu urządzenia ze smartfonem możesz przeglądać obrazy z aparatu za pomocą smartfona – nawet jeśli zasilanie aparatu jest wyłączone. Zdjęcia można przesyłać do smartfona w oryginalnym lub zmniejszonym rozmiarze. Ta druga opcja umożliwia natychmiastowe udostępnianie materiałów w kanałach społecznościowych.

  Canon Camera
  Canon Camera

  ZNACZNIK GEOGRAFICZNY

  Dokładne informacje o lokalizacji

  Po podłączeniu smartfona do aplikacji Canon Camera Connect można wykorzystać funkcję GPS telefonu. Dzięki temu aparat Canon, który nie ma takiej funkcji, może oznaczać podróż na mapie i ją rejestrować niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Ponadto można synchronizować zegar aparatu pod kątem lokalnej strefy czasowej.

  AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA UKŁADOWEGO

  Aktualizuj oprogramowanie aparatu

  Dzięki przesyłanym bezpośrednio do aplikacji powiadomieniom o nowych aktualizacjach można zadbać o to, aby aparaty i obiektywy miały najnowsze oprogramowanie układowe. Nowe oprogramowanie układowe aparatu można pobierać i instalować z poziomu telefonu – bez konieczności używania komputera lub wyjmowania kart. Dzięki temu aparat zawsze ma aktualne oprogramowanie układowe, a Ty masz dostęp do najnowszych funkcji – niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

  Canon Camera

  Pobierz aplikację Canon Camera Connect 3

  Aplikację Camera Connect można pobrać bezpłatnie z poziomu używanego urządzenia. Wystarczy odwiedzić sklep App Store lub Google Play i wyszukać nazwę „Canon Camera Connect”.

  Informacje o zgodności są dostępne na stronie aplikacji.

  Informacje o zgodności

  Dzięki aplikacji Canon Camera Connect użytkownicy mogą aktualizować oprogramowanie układowe aparatów Canon. Ta funkcja działa tylko w przypadku aktualizacji oprogramowania układowego aparatów EOS-1D X Mark III EOS R5, EOS R6, EOS R3 i PowerShot Zoom oraz produktów wprowadzanych do sprzedaży od roku 2022.

  Pomoc techniczna

  Szukasz tego oprogramowania do swojego produktu Canon?
  Znajdź

  Powiązane artykuły