O nas

Oferujemy niezrównane dziedzictwo i wiedzę specjalistyczną, dzięki którym możemy dostarczać innowacyjne rozwiązania w zakresie przetwarzania obrazu we wszystkich obszarach naszego życia, zmieniając sposób pracy, nauki i zabawy w połączonym świecie.
About us

Nasze dziedzictwo i filary

Jesteśmy czołową firmą technologiczną, założoną w Japonii w 1937 roku. Chcemy pomagać ludziom w zmianie wyobrażeń o świecie i przekraczaniu granic możliwości dzięki przetwarzaniu obrazu.

Zatrudniamy ponad 182 000 osób w działach marketingu i produkcji w Japonii, Ameryce, Europie, Azji i Oceanii. Kyosei to filozofia korporacyjna, która jest podstawą naszej marki, działalności biznesowej i sponsoringu. Kyosei to japońskie słowo, które oznacza życie i wspólne działanie dla wspólnego dobra – zasada, którą przyjęli wszyscy pracownicy firmy Canon. Kształtuje ona naszą misję i wartości, a także sposób traktowania ludzi oraz prowadzenia działalności.
Dowiedz się więcej o Canon i naszej historii.

O firmie Canon

Poznaj globalną firmę Canon i Canon Europe oraz dowiedz się więcej o naszych spółkach z grupy Canon.

about canon
Sustainability

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój jest kluczowy dla naszej misji, która polega na wykorzystaniu obrazów do transformacji świata. Dowiedz się więcej o tym, jak to robimy dzięki naszym inicjatywom społecznym i środowiskowym.

Różnorodność, sprawiedliwość i integracja

Dowiedz się, jakie działania podejmujemy, aby tworzyć sprzyjające integracji miejsce pracy i wnosić wkład w rozwój zróżnicowanego społeczeństwa w bardziej sprawiedliwym świecie.

Diversity, Equity & Inclusion
Canon Camera

Newsroom

Tutaj znajdziesz aktualności i informacje firmy Canon, w tym nasz blog i platformę VIEW.

Sponsoring

Dowiedz się więcej na temat naszego sponsoringu, który obejmuje działania społeczne, kulturalne i sportowe.

Canon Camera
INSPIRING A WORLD OF CHANGE

Inspirujący świat zmian

Będziemy gotowi na zmiany, które przyniesie przyszłość. Dowiedz się, jak Canon inspiruje do zmian

Inne interesujące opcje:

Kontakt

Dowiedz się, jak się z nami skontaktować.