Przetestuj bezpłatnie EOS R – Canon rozpoczyna akcję konsumencką pod hasłem „Wielki test systemu EOS R”

Warszawa, 8 stycznia 2020 r. – Jeśli zastanawiasz się nad zmianą systemu lub zakupem pełnoklatkowego bezlusterkowca, przez najbliższe 3 miesiące będziesz miał szansę przetestować wybrany sprzęt systemu Canon EOS R za darmo, a dodatkowo zdobyć voucher o wartości 2000 zł na zakup aparatu lub obiektywu z systemu EOS R. Rusza „Wielki test systemu EOS R”.

Przetestuj go sam


„Wielki Test Systemu EOS R” to akcja Canon, w ramach której każdy może zapisać się na bezpłatny 3-dniowy okres testowy najnowszego sprzętu Canon. Wystarczy zapisać się za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej www.canon.pl/wielkitesteosr i wybrać zestaw złożony z aparatu EOS R lub EOS RP, jednego z dwóch obiektywów z serii RF oraz adaptera mocowania EF-EOS R.


Sprzęt do testów będzie wypożyczany poprzez wybranych partnerów Canon: Cewe Fotojoker, Cyfrowe.pl, Fotoforma, Foto-Plus. Sprzęt będzie wydawany jedynie osobom, które zgłoszą się poprzez formularz na stronie internetowej.


Dodatkowo osoby, które przetestują system EOS R, mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym na najlepsze zdjęcie wykonane podczas testów. Wystarczy, że dokonają zgłoszenia na stronie konkursowej www.canon.pl/wielkitesteosr. Do wygrania voucher do sklepu partnerskiego Canon o wartości 2000 PLN na zakup aparatu lub obiektywów z systemu EOS R.


„Wielki Test Systemu EOS R” potrwa do 15 kwietnia 2020 r. Regulamin akcji dostępny jest na stronie www.canon.pl/wielkitesteosr.