Obiektywy do aparatu EOS M

Poręczne i lekkie obiektywy wyłącznie do aparatów EOS M.
Canon Camera

Duża łatwość adaptacji

W naszych aparatach bezlusterkowych EOS M możesz łatwo zmieniać obiektywy i robić zdjęcia z różnej perspektywy. Poza wyjątkową serią uniwersalnych i kompaktowych obiektywów EF-M możesz też stosować adapter mocowania Canon EF-EOS M, dzięki któremu uzyskasz dostęp do ponad 80 obiektywów EF-S i EF do lustrzanek cyfrowych, w tym do obiektywów specjalistycznych, na przykład typu makro lub rybie oko.
 • MOBILNE I LEKKIE

  Obiektywy EF-M

  Poręczne i lekkie obiektywy wyłącznie do aparatów EOS M. W naszej ofercie możesz znaleźć obiektywy ultraszerokokątne i teleobiektywy zmiennoogniskowe, dzięki którym rozwiniesz swoją kreatywność.

 • Doskonalszy obiektyw

  Adapter EOS M

  Lekki adapter mocowania EF-EOS M firmy Canon umożliwia podłączenie obiektywów EF i EF-S do aparatów EOS M, z zapewnieniem pełnej zgodności i bez uszczerbku dla parametrów pracy.

 • STAŁOOGNISKOWE I UNIWERSALNE

  Obiektywy EF

  Po założeniu adaptera EOS-M można korzystać z szerokiej gamy obiektywów stałoogniskowych, zmiennoogniskowych i specjalnych, takich jak makro i typu „rybie oko”, które umożliwiają tworzenie doskonałych zdjęć lustrzankami cyfrowymi.

Obiektywy do aparatów EOS M, filtr

Promowane obiektywy firmy Canon

Obiektywy firmy Canon łączą w sobie kunszt produkcyjny i najnowsze technologie optyczne, a to gwarantuje doskonałej jakości zdjęcia i filmy. Zapoznaj się z najnowszymi mobilnymi, lekkimi obiektywami szerokokątnymi i teleobiektywami do aparatów EOS M.

Inne interesujące zagadnienia...

 • Aparaty EOS M

  Moc lustrzanki cyfrowej w kompaktowym korpusie bezlusterkowym z matryca APS-C.

 • Wyszukiwarka obiektywów

  Nasza interaktywna wyszukiwarka obiektywów pozwala na przeglądanie całej gamy obiektywów i wybór produktu najlepiej dopasowanego do Ciebie i Twojego aparatu EOS.

 • Gama lamp błyskowych Speedlite

  Dzięki naszej gamie lamp błyskowych Speedlite możesz kontrolować oświetlenie generowane przy aparacie i z dala od niego.

 • Wszystkie aparaty

  Poznaj całą gamę aparatów firmy Canon – od kompaktowych aparatów cyfrowych po wydajne i wszechstronne lustrzanki DSLR oraz aparaty bezlusterkowe.

 • Lustrzanki cyfrowe EOS

  Lustrzanki cyfrowe EOS zapewniają znakomitą jakość obrazu na każdym poziomie zaawansowania fotograficznego.

 • System EOS R

  Mocowanie obiektywu w systemie EOS R zwiększa możliwości twórcze i umożliwia uwiecznienie każdej chwili.

 • Rabaty na obiektywy

  Skorzystaj z rabatu na zgodne obiektywy. Zarejestruj wybrany aparat i obiektyw, aby otrzymać zwrot pieniędzy.