Lenses for EOS M

Obiektywy do aparatu EOS M

Poręczne i lekkie obiektywy wyłącznie do aparatów EOS M.

PRZEJRZYJ OFERTĘ

Duża łatwość adaptacji

W naszych aparatach bezlusterkowych EOS M możesz łatwo zmieniać obiektywy i robić zdjęcia z różnej perspektywy. Poza wyjątkową serią uniwersalnych i kompaktowych obiektywów EF-M możesz też stosować adapter mocowania Canon EF-EOS M, dzięki któremu uzyskasz dostęp do ponad 80 obiektywów EF-S i EF do lustrzanek cyfrowych, w tym do obiektywów specjalistycznych, na przykład typu makro lub rybie oko.

Obiektywy do aparatów EOS M, filtr

Szukasz konkretnego obiektywu RF? Zdefiniuj kryteria wyszukiwania
Filtruj wg

EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM

Ultraszerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy ze stabilizatorem obrazu i silnikiem STM — idealny do robienia zdjęć i nagrywania filmów przedstawiających krajobrazy.

Kup teraz

Więcej informacji

EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM

Lekki, kompaktowy obiektyw zmiennoogniskowy ze stabilizatorem obrazu — wszechstronny i idealnie sprawdzający się podczas robienia zdjęć zarówno krajobrazów, jak i portretów.

Kup teraz

Więcej informacji

EF-M 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM

Doskonały uniwersalny obiektyw do aparatów EOS M, umożliwiający fotografowania bliskich i odległych obiektów i wyposażony w silnik STM oraz stabilizator obrazu pozwalający wydłużyć czas naświetlania o 4 jednostki.

Kup teraz

Więcej informacji

EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM

Atrakcyjny cenowo obiektyw zmiennoogniskowy ze stabilizatorem obrazu i silnikiem STM — wszechstronny model dla wszystkich użytkowników aparatów EOS M.

Więcej informacji

EF-M 22mm f2 STM

Płaski obiektyw o dużym otworze przysłony f/2 — idealny do portretów i fotografowania przy słabym oświetleniu.

Kup teraz

Więcej informacji

Promowane obiektywy firmy Canon

Obiektywy firmy Canon łączą w sobie kunszt produkcyjny i najnowsze technologie optyczne, a to gwarantuje doskonałej jakości zdjęcia i filmy. Zapoznaj się z najnowszymi mobilnymi, lekkimi obiektywami szerokokątnymi i teleobiektywami do aparatów EOS M.

Zobacz wszystkie obiektywy EF-M

Potrzebujesz pomocy przy wyborze obiektywu?

Sfotografuj to, co kochasz, aparatem EOS. Użyj jednej z naszych wyszukiwarek obiektywów, aby znaleźć model dostosowany do Twoich potrzeb.

Inne interesujące zagadnienia...