Obiektywy do aparatu EOS M

Poręczne i lekkie obiektywy wyłącznie do aparatów EOS M.
PRZEJRZYJ OFERTĘ
Canon Camera

Obiektywy do aparatu EOS M

Duża łatwość adaptacji

W naszych aparatach bezlusterkowych EOS M możesz łatwo zmieniać obiektywy i robić zdjęcia z różnej perspektywy. Poza wyjątkową serią uniwersalnych i kompaktowych obiektywów EF-M możesz też stosować adapter mocowania Canon EF-EOS M, dzięki któremu uzyskasz dostęp do ponad 80 obiektywów EF-S i EF do lustrzanek cyfrowych, w tym do obiektywów specjalistycznych, na przykład typu makro lub rybie oko.
 • MOBILNE I LEKKIE

  Obiektywy EF-M

  Poręczne i lekkie obiektywy wyłącznie do aparatów EOS M. W naszej ofercie możesz znaleźć obiektywy ultraszerokokątne i teleobiektywy zmiennoogniskowe, dzięki którym rozwiniesz swoją kreatywność.

 • Doskonalszy obiektyw

  Adapter EOS M

  Lekki adapter mocowania EF-EOS M firmy Canon umożliwia podłączenie obiektywów EF i EF-S do aparatów EOS M, z zapewnieniem pełnej zgodności i bez uszczerbku dla parametrów pracy.

 • STAŁOOGNISKOWE I UNIWERSALNE

  Obiektywy EF

  Po założeniu adaptera EOS-M można korzystać z szerokiej gamy obiektywów stałoogniskowych, zmiennoogniskowych i specjalnych, takich jak makro i typu „rybie oko”, które umożliwiają tworzenie doskonałych zdjęć lustrzankami cyfrowymi.

Obiektywy do aparatów EOS M, filtr

9 Produkty

  9 Produkty

  Zastosowane filtry

  9 / 9 wyników

  Promowane obiektywy firmy Canon

  Obiektywy firmy Canon łączą w sobie kunszt produkcyjny i najnowsze technologie optyczne, a to gwarantuje doskonałej jakości zdjęcia i filmy. Zapoznaj się z najnowszymi mobilnymi, lekkimi obiektywami szerokokątnymi i teleobiektywami do aparatów EOS M.

  • BĄDŹ BLIŻEJ

   EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM

   Zmiennoogniskowy teleobiektyw ze stabilizatorem obrazu i silnikiem STM — doskonały, gdy chcesz zbliżyć się do odległych obiektów.

  • PRECYZJA I BARDZO SZEROKI KĄT

   EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM

   Ultraszerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy ze stabilizatorem obrazu i silnikiem STM — idealny do robienia zdjęć i nagrywania filmów przedstawiających krajobrazy.

  • NATURALNA PERSPEKTYWA

   EF-M 32mm f/1.4 STM

   Ten obiektyw standardowy o wyjątkowej jakości pozwala zwiększyć możliwości bezlusterkowego aparatu EOS

  • PORTRETY I PRACA PRZY SŁABYM OŚWIETLENIU

   EF-M 22mm f/2 STM

   Płaski obiektyw o dużym otworze przysłony f/2 — idealny do portretów i fotografowania przy słabym oświetleniu.

  Potrzebujesz pomocy przy wyborze obiektywu?

  Sfotografuj to, co kochasz, aparatem EOS. Użyj jednej z naszych wyszukiwarek obiektywów, aby znaleźć model dostosowany do Twoich potrzeb.

  • SZYBKIE WYSZUKIWANIE

   Nie wiesz, od czego zacząć? Więcej informacji

   Nasze interaktywne narzędzie do wyboru obiektywów przedstawia rekomendacje i umożliwia dobór obiektywu Canon, doskonale dopasowanego do Twoich zainteresowań, w tym fotografii makro, portretów, krajobrazów, dynamicznych wydarzeń i fotografii codziennej. Polecane produkty zostają dobrane z pełnej gamy obiektywów i są wyświetlane na liście pod względem trafności i budżetu.

  • EOS 5D Mark IV

   ZAAWANSOWANE WYSZUKIWANIE

   Szukasz czegoś konkretnego?

   Wprowadź dokładne wymagania w module wyszukiwania zaawansowanego, aby znaleźć obiektywy dopasowane do potrzeb.

  Inne interesujące zagadnienia...