Photographer Richard Walch looks out over a coastline, taking a photo with his Canon camera.

Historie

Uwieczniaj chwile w prosty sposób

Aparat Canon PowerShot PX pozwala z łatwością uwieczniać codzienne chwile.

Więcej

A woman and her three children standing around a mixing bowl in a kitchen as they prepare to bake something. The PowerShot PX sits on top of a pile of books facing them.

Nasze historie

Wywiady z wiodącymi fotografami, inspirujące teksty pasjonatów i przegląd różnych rodzajów fotografii – to wszystko znajdziesz tutaj.

Szukasz czegoś konkretnego? Zdefiniuj kryteria wyszukiwania
Filtruj wg

smoky black and white pier

Fryzjer i entuzjasta użytkowania produktów Canon, Stephen McNally, zajął się fotografią dopiero 8 lat temu. Obejrzyj materiał, w którym pokazuje nam swoje ulubione ujęcia i udziela porad dotyczących fotografowania z długim czasem naświetlania.

Więcej

girl poses with leaf

Kreatywne portrety Mai Topčagić, szczególnie niesamowite zdjęcia rudowłosych kobiet, wywołały duże zainteresowanie w Internecie. Zobacz, jak Maja przemieszcza się po swoich rodzinnych miastach Bihać i Sarajewo, fotografując swoich znajomych.

Więcej

children stand on stool in kitchen

Porozmawialiśmy z Caroline Holt o jej przygodzie z fotografią rodzinną. Chcieliśmy dowiedzieć się, w jaki sposób udaje jej się uchwycić piękno w codzienności oraz dlaczego zaangażowanie w życie rodziny jest istotne podczas utrwalania wspomnień na fotografii.

Więcej

busy road in Cuba

Dla większości z nas możliwość podróżowania przez siedem lat i fotografowania w każdym zakątku świata pozostaje nieosiągalna. Rozmawialiśmy z Jeroenem na temat jego wyprawy, podróżowania po świecie oraz wystawy, która odbędzie się w dawnej fabryce śmierci.

Więcej

couple ride through town on scooter

Robienie interesujących portretów jest bardzo trudne, więc trzeba rezygnować z własnego komfortu psychicznego. Rozmawialiśmy z fotografem miejskim Emmanuelem Cole'em, który opowiedział o swojej pracy i odkrywaniu najbardziej ekscentrycznych i interesujących mieszkańców oraz krajobrazów Londynu.

Więcej

snowboarder performs jump on slope of mountain

W wywiadzie udzielonym na wyłączność dziennikarzowi CPN Steve'owi Faircloughowi Lorenz Holder opowiada o swojej pracy, podejściu do fotografowania i zaletach korzystania z lustrzanek cyfrowych EOS i obiektywów EF firmy Canon.

Więcej

cars driving in rain

Sarah Caron to francuska reporterka, która mieszka w Paryżu. Udało nam się porozmawiać z nią na Kubie, gdzie mimo pracowitej sesji fotograficznej podczas pokazu mody poświęciła nam chwilę, aby przetestować model EOS M5, opowiedzieć nam o swojej karierze i o sposobach wykonywania niezwykłych ujęć.

Więcej

shadows cast on wall

Christopher Anderson jest fotoreporterem samoukiem. Urodził się w Kanadzie, dorastał w zachodnim Teksasie, a przez większość dorosłego życia mieszkał w Nowym Jorku. Spotkaliśmy się z nim, gdy odkrywał swoje nowe otoczenie w poszukiwaniu miejsca, które pasowałoby do jego koncepcji domu.

Więcej

light trails in city

Zajmujący się fotografowaniem w słabym świetle Nige Levanterman specjalizuje się w rejestrowaniu dynamiki kolorowych miejskich krajobrazów. Dowiedz się, w jaki sposób łączy on długi czas naświetlania i jasne elementy w celu tworzenia dynamicznych, wypełnionych światłem historii.

Więcej

RNLI worker

Clive Booth jest znany ze swojego charakterystycznego stylu opartego na selektywnej ostrości w naturalnym, zastanym oświetleniu, które nadaje jego pracom intymny, eteryczny charakter. Zapytaliśmy go, jak światło kształtowało jego fotografię.

Więcej

Interesujesz się konkretnym rodzajem fotografii?

Zapoznaj się z naszymi poradami i technikami

Masz ochotę spróbować? Przewodniki stworzone przez naszych ekspertów zachęcą Cię do wypróbowania nowych technik fotografowania.

ZAPOZNAJ SIĘ ZE WSKAZÓWKAMI I Z TECHNIKAMI

Mężczyzna stojący przy drodze, pod mostem w centrum miasta, fotografuje aparatem Canon.

Zainspiruj się, zarejestruj się

Nigdy nie przegapisz najnowszych ofert firmy Canon, wskazówek, poradników, aktualności oraz zaproszeń na lokalne imprezy.

Zarejestruj się