Photographer Richard Walch looks out over a coastline, taking a photo with his Canon camera.

Historie

FOTOGRAFIA KRAJOBRAZU

Wyzwanie – obiektywy do fotografowania krajobrazów

Profesjonalistka Verity Milligan opowiada o swoich doświadczeniach związanych z kreatywnym fotografowaniem krajobrazów przy użyciu dwóch lekkich obiektywów.

Więcej informacji

Landscape lens challenge

Nasze historie

Wywiady z wiodącymi fotografami, inspirujące teksty pasjonatów i przegląd różnych rodzajów fotografii – to wszystko znajdziesz tutaj.

Szukasz czegoś konkretnego? Zdefiniuj kryteria wyszukiwania
Filtruj wg

Mindful travel photography

Niezależnie od tego, czy podróżujesz za granicę, czy dokumentujesz różne kultury bliżej miejsca zamieszkania, szacunek ma kluczowe znaczenie – fotoreporterka Gulshan Khan ma kilka rad związanych z tym tematem.

Więcej

smoky black and white pier

Fryzjer i entuzjasta użytkowania produktów Canon, Stephen McNally, zajął się fotografią dopiero 8 lat temu. Obejrzyj materiał, w którym pokazuje nam swoje ulubione ujęcia i udziela porad dotyczących fotografowania z długim czasem naświetlania.

Więcej

girl poses with leaf

Kreatywne portrety Mai Topčagić, szczególnie niesamowite zdjęcia rudowłosych kobiet, wywołały duże zainteresowanie w Internecie. Zobacz, jak Maja przemieszcza się po swoich rodzinnych miastach Bihać i Sarajewo, fotografując swoich znajomych.

Więcej

children stand on stool in kitchen

Porozmawialiśmy z Caroline Holt o jej przygodzie z fotografią rodzinną. Chcieliśmy dowiedzieć się, w jaki sposób udaje jej się uchwycić piękno w codzienności oraz dlaczego zaangażowanie w życie rodziny jest istotne podczas utrwalania wspomnień na fotografii.

Więcej

busy road in Cuba

Dla większości z nas możliwość podróżowania przez siedem lat i fotografowania w każdym zakątku świata pozostaje nieosiągalna. Rozmawialiśmy z Jeroenem na temat jego wyprawy, podróżowania po świecie oraz wystawy, która odbędzie się w dawnej fabryce śmierci.

Więcej

couple ride through town on scooter

Robienie interesujących portretów jest bardzo trudne, więc trzeba rezygnować z własnego komfortu psychicznego. Rozmawialiśmy z fotografem miejskim Emmanuelem Cole'em, który opowiedział o swojej pracy i odkrywaniu najbardziej ekscentrycznych i interesujących mieszkańców oraz krajobrazów Londynu.

Więcej

snowboarder performs jump on slope of mountain

W wywiadzie udzielonym na wyłączność dziennikarzowi CPN Steve'owi Faircloughowi Lorenz Holder opowiada o swojej pracy, podejściu do fotografowania i zaletach korzystania z lustrzanek cyfrowych EOS i obiektywów EF firmy Canon.

Więcej

cars driving in rain

Sarah Caron to francuska reporterka, która mieszka w Paryżu. Udało nam się porozmawiać z nią na Kubie, gdzie mimo pracowitej sesji fotograficznej podczas pokazu mody poświęciła nam chwilę, aby przetestować model EOS M5, opowiedzieć nam o swojej karierze i o sposobach wykonywania niezwykłych ujęć.

Więcej

shadows cast on wall

Christopher Anderson jest fotoreporterem samoukiem. Urodził się w Kanadzie, dorastał w zachodnim Teksasie, a przez większość dorosłego życia mieszkał w Nowym Jorku. Spotkaliśmy się z nim, gdy odkrywał swoje nowe otoczenie w poszukiwaniu miejsca, które pasowałoby do jego koncepcji domu.

Więcej

light trails in city

Zajmujący się fotografowaniem w słabym świetle Nige Levanterman specjalizuje się w rejestrowaniu dynamiki kolorowych miejskich krajobrazów. Dowiedz się, w jaki sposób łączy on długi czas naświetlania i jasne elementy w celu tworzenia dynamicznych, wypełnionych światłem historii.

Więcej

RNLI worker

Clive Booth jest znany ze swojego charakterystycznego stylu opartego na selektywnej ostrości w naturalnym, zastanym oświetleniu, które nadaje jego pracom intymny, eteryczny charakter. Zapytaliśmy go, jak światło kształtowało jego fotografię.

Więcej

Interesujesz się konkretnym rodzajem fotografii?

Zapoznaj się z naszymi poradami i technikami

Masz ochotę spróbować? Przewodniki stworzone przez naszych ekspertów zachęcą Cię do wypróbowania nowych technik fotografowania.

ZAPOZNAJ SIĘ ZE WSKAZÓWKAMI I Z TECHNIKAMI

Mężczyzna stojący przy drodze, pod mostem w centrum miasta, fotografuje aparatem Canon.

Zainspiruj się, zarejestruj się

Nigdy nie przegapisz najnowszych ofert firmy Canon, wskazówek, poradników, aktualności oraz zaproszeń na lokalne imprezy.

Zarejestruj się