Photographer Richard Walch looks out over a coastline, taking a photo with his Canon camera.

Historie

Zaawansowane i szybkie fotografowanie dzikiej przyrody aparatem Canon EOS 90D

Fotograf Markus Varesvuo, który fotografuje świat przyrody, pokochał szybko działający model EOS 90D firmy Canon. Zobacz niezwykłe rezultaty sesji zdjęciowej.

Więcej

canon-get-inspired-wildlife-canon-eos-90d-1-555x555-7ed5cbbd-b8ce-11e9-957d-f8bc126f6b0a

Nasze historie

Wywiady z wiodącymi fotografami, inspirujące teksty pasjonatów i przegląd różnych rodzajów fotografii – to wszystko znajdziesz tutaj.

Szukasz czegoś konkretnego? Zdefiniuj kryteria wyszukiwania
Filtruj wg

children stand on stool in kitchen

Porozmawialiśmy z Caroline Holt o jej przygodzie z fotografią rodzinną. Chcieliśmy dowiedzieć się, w jaki sposób udaje jej się uchwycić piękno w codzienności oraz dlaczego zaangażowanie w życie rodziny jest istotne podczas utrwalania wspomnień na fotografii.

Więcej

busy road in Cuba

Dla większości z nas możliwość podróżowania przez siedem lat i fotografowania w każdym zakątku świata pozostaje nieosiągalna. Rozmawialiśmy z Jeroenem na temat jego wyprawy, podróżowania po świecie oraz wystawy, która odbędzie się w dawnej fabryce śmierci.

Więcej

couple ride through town on scooter

Robienie interesujących portretów jest bardzo trudne, więc trzeba rezygnować z własnego komfortu psychicznego. Rozmawialiśmy z fotografem miejskim Emmanuelem Cole'em, który opowiedział o swojej pracy i odkrywaniu najbardziej ekscentrycznych i interesujących mieszkańców oraz krajobrazów Londynu.

Więcej

snowboarder performs jump on slope of mountain

W wywiadzie udzielonym na wyłączność dziennikarzowi CPN Steve'owi Faircloughowi Lorenz Holder opowiada o swojej pracy, podejściu do fotografowania i zaletach korzystania z lustrzanek cyfrowych EOS i obiektywów EF firmy Canon.

Więcej

cars driving in rain

Sarah Caron to francuska reporterka, która mieszka w Paryżu. Udało nam się porozmawiać z nią na Kubie, gdzie mimo pracowitej sesji fotograficznej podczas pokazu mody poświęciła nam chwilę, aby przetestować model EOS M5, opowiedzieć nam o swojej karierze i o sposobach wykonywania niezwykłych ujęć.

Więcej

shadows cast on wall

Christopher Anderson jest fotoreporterem samoukiem. Urodził się w Kanadzie, dorastał w zachodnim Teksasie, a przez większość dorosłego życia mieszkał w Nowym Jorku. Spotkaliśmy się z nim, gdy odkrywał swoje nowe otoczenie w poszukiwaniu miejsca, które pasowałoby do jego koncepcji domu.

Więcej

light trails in city

Zajmujący się fotografowaniem w słabym świetle Nige Levanterman specjalizuje się w rejestrowaniu dynamiki kolorowych miejskich krajobrazów. Dowiedz się, w jaki sposób łączy on długi czas naświetlania i jasne elementy w celu tworzenia dynamicznych, wypełnionych światłem historii.

Więcej

RNLI worker

Clive Booth jest znany ze swojego charakterystycznego stylu opartego na selektywnej ostrości w naturalnym, zastanym oświetleniu, które nadaje jego pracom intymny, eteryczny charakter. Zapytaliśmy go, jak światło kształtowało jego fotografię.

Więcej

Interesujesz się konkretnym rodzajem fotografii?

Zapoznaj się z naszymi poradami i technikami

Masz ochotę spróbować? Przewodniki stworzone przez naszych ekspertów zachęcą Cię do wypróbowania nowych technik fotografowania.

ZAPOZNAJ SIĘ ZE WSKAZÓWKAMI I Z TECHNIKAMI

Mężczyzna stojący przy drodze, pod mostem w centrum miasta, fotografuje aparatem Canon.

Zasubskrybuj nasz newsletter

Otrzymuj najnowsze aktualności i informacje o produktach

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ