BEZPIECZNE, INTUICYJNE, ZAUTOMATYZOWANE. NOWE WIELKOFORMATOWE ROZWIĄZANIA DRUKUJĄCE, KOPIUJĄCE I SKANUJĄCE.

Firma Canon ogłasza dziś wprowadzenie na rynek serii nowej generacji systemów wielkoformatowych ColorWave i PlotWave. Seria obejmująca trzy modele ColorWave (3600, 3800 i 9000) oraz pięć monochromatycznych modeli PlotWave (3000, 3500, 5000, 5500 i 7500) została zaprojektowana, aby wspierać i zachęcać do kreatywności na każdym etapie procesu projektowania - od wizualizacji pomysłów, poprzez proces opracowywania, aż po ostateczne projekty. Obie ulepszone serie, zbudowane w oparciu o sprawdzoną technologię firmy Canon, zapewniają większe korzyści w obszarze bezpieczeństwa i zwiększoną łatwość użytkowania poprzez automatyzację i robotyzację procesów drukowania, kopiowania i skanowania A0. Dla inżynierów, którzy chcą dotrzymać napiętych terminów, chronić swoje dane oraz drukować w wysokiej jakości, kopiować i skanować dokumentację A0 w dowolnym biurze lub środowisku produkcyjnym, drukarki ColorWave i PlotWave stanowią idealne rozwiązanie.

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE


Dzięki integracji opcjonalnych automatycznych składarek dokumentacji wielkoformatowej i najwyższej na rynku jakości skanera wolnostojącego systemy ColorWave i PlotWave oferują teraz kompleksowe rozwiązanie, które sprawia, że ​​zautomatyzowana produkcja wydruków wielkoformatowych jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki szerokiej gamie w pełni kompatybilnych automatycznych składarek dokumentacji w formacie A0 i specjalistycznych tac odbiorczych, każdą drukarkę z tej serii można skonfigurować tak, aby spełniała określone wymagania i łatwo tworzyła gotowe poskładane dokumenty. A wszystko to jest możliwe w jednym  - oszczędzającym czas i pieniądze  - zrobotyzowanym systemie do dokumentacji wielkoformatowej. Alternatywnie użytkownicy, którzy już posiadają systemy składające dokumentacje wielkoformatową mogą teraz aktualizować drukarki bez konieczności aktualizowania sprzętu do składania.


Zgodne z seriami poprzedniej generacji są również rozwiązania do skanowania wielkoformatowego spełniające wszystkie wymagania - Scanner Express, który można zintegrować z drukarkami PlotWave i ColorWave nowej serii. Hitem nowej serii jest wielkoformatowy skaner A0 - Scanner Professional, samodzielny skaner produkcyjny najwyższej możliwej jakości i wydajności, który można zintegrować z jednym lub kilkoma ploterami wielkoformatowymi.


Plotery z tej serii są zaprojektowane jako trwałe, kompaktowe i ergonomiczne rozwiązania pasujące do każdego środowiska, od środowisk biurowych drukujących centralnie, ale też w formie rozproszonej po firmy świadczące usługi druku i środowiska produkcyjne.


TECHNOLOGIA KTÓREJ MOŻESZ UFAĆ


Nasze rozwiązania, które wprowadzaliśmy w 1995 roku na rynek ciągle można jeszcze spotkać w niektórych firmach  świadczących usługi druku.  Wielkoformatowe systemy cyfrowe potrafią pracować ćwierć wieku i  przynosić firmom przez ten czas przychody. Warto wspomnieć, że rok 1995 to był szczytowy rok ery faksów. Kto pamięta faksy?


Można powiedzieć, że to cyfrowa prehistoria. Dzisiejsze czasy stawiają zupełnie nowe wyzwania, a wąskim gardłem jest bezpieczeństwo danych. Od działów badawczo-rozwojowych projektujących poufne prototypy po firmy budowlane, które  chcą zachować poufność danych, aby zapewnić bezpieczeństwo projektowanych budynków, firmy muszą mieć pewność, że ich dane są chronione. Propozycja Canon, najnowszej generacji seria systemów ColorWave i PlotWave daje taką pewność przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.


Dzięki zintegrowanemu pakietowi zabezpieczeń pod nazwą SMARTshield, nowa seria systemów wielkoformatowych oferuje bezpieczne przesyłanie plików do drukarki, zapewnia bezpieczne przechowywanie danych, chroniąc je przed kradzieżą lub przypadkowym wyciekiem; umozliwia ograniczenia dostępu do poufnych plików i ochroną przed nieautoryzowanym dostępem do danych. Niezależnie od tego, czy dane do druku są przesyłane, przechowywane czy autoryzowane - SMARTshield zapewnia ich bezpieczeństwo.


INTUICYJNE I PRZYJAZNE DLA UŻYTKOWNIKA


Intuicyjny nowy interfejs ColorWave i PlotWave jest łatwy w użyciu i może być obsługiwany przez każdego, niezależnie od tego, czy jest to wyszkolony operator, czy też osoba, która po raz pierwszy podeszła do systemu.


Korzystając z oprogramowania ClearConnect, wielkoformatowe drukarki zapewniają usprawniony przepływ pracy dla każdego pojedynczego zadania drukowania lub złożonego zestawu dokumentów składających się z wielu plików.  Oprogramowanie zapewnia aktywne ostrzeżenia operatora i dokładne podglądy wydruków jeszcze przed wydrukowaniem, umożliwia również użytkownikom wprowadzanie niezbędnych poprawek przed uruchomieniem drukowania oraz łatwe przesyłanie wydruków z dowolnego miejsca lub urządzenia. Kontroler POWERsync umożliwia również łatwą integrację dowolnej serii ColorWave i PlotWave z siecią obsługującą technologię uniFLOW w celu bezpiecznego drukowania i rozliczania prac np. na poszczególne projekty.


Seria została skonstruowana, aby zaoszczędzić czas i przyspieszyć proces projektowania. Dla przykładu  Publisher Select, część pakietu oprogramowania ClearConnect, automatycznie i inteligentnie eliminuje błędy w druku i marnotrawstwo materiałów dzięki podglądowi „to, co widzisz, jest tym, co drukujesz” na pulpicie komputera. Oprogramowanie oferuje obsługę dwóch różnych drukarek dla szeregu drukarek wielkoformatowych firmy Canon i ma funkcję przypisywania specjalistycznych szablonów nośników do zadań drukowania lub pojedynczych plików w zadaniu drukowania obejmującym wiele plików.


Martijn Fransen, Strategy & Marketing Director, Technical Document Systems, Canon Production Printing, komentuje: „Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu na rynku druku wielkoformatowego, firma Canon nieustannie rozwija innowacyjne technologie, aby sprostać zmieniającym się potrzebom naszych klientów i umożliwić im bezpieczne drukowanie ich koncepcji i projektów w wysokiej jakości. Dotychczasowe opinie klientów na temat serii ColorWave i PlotWave są bardzo pozytywne, ale dzięki naszemu portfolio najnowszej generacji oferujemy jeszcze bardziej zintegrowaną i intuicyjną gamę urządzeń. Nowe, kompleksowe rozwiązanie integruje, automatyzuje i robotyzuje  skanowanie, drukowanie i składanie, a także zwiększa łatwość użytkowania,  zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo danych,


Aby uzyskać więcej informacji na temat nowych urządzeń ColorWave i PlotWave lub poprosić o wirtualne demo, odwiedź: