Zaoszczędź nawet do 300 zł przy zakupie drukarek MegaTank marki Canon!

Ruszyła kolejna oferta promocyjna na drukarki firmy Canon. Klienci, którzy do 16 kwietnia 2023 r. zakupią wybrane modele sprzętu objętego promocją, otrzymają zwrot nawet do 300 złotych. Cashback dotyczy m.in. drukarki fotograficznej PIXMA G640, która jest idealną propozycją dla tych, którzy poszukują sprzętu do drukowania wysokiej jakości zdjęć w warunkach domowych. Dzięki niej fotografie z ostatniej imprezy ze znajomymi czy wakacji z rodziną można mieć na wyciągnięcie ręki i bez wychodzenia z domu.

Aktualny cashback dotyczy drukarek Canon MegaTank. Ich niewątpliwą zaletą jest bardzo dobra jakość wydrukowanych dokumentów i zdjęć, połączona z wysoką wydajnością. Producent gwarantuje nawet do 3 lat użytkowania z wykorzystaniem zestawu tuszów, który dołączony jest przy zakupie. Umożliwia to wydruk ok. 12 000 stron czarno-białych i nawet do 14 0001 stron w kolorze!

Wśród wyróżników urządzeń jest też łatwość wymiany tuszów dzięki wbudowanym, uzupełnianym zbiornikom na atrament, które zamiast konwencjonalnych kaset wykorzystują bardzo wydajne butelki. Drukarki te cechują się niskimi kosztami eksploatacji – koszt wydruku jednej kartki wynosi poniżej jednego grosza. Łatwość i intuicyjność obsługi sprawiają z kolei, że urządzenia świetnie nadają się zarówno do domu, jak i do biura. Co ważne, niektóre modele objęte są 3-letnim okresem gwarancyjnym.

Niezawodna PIXMA G640

W przypadku serii MegaTank na uwagę z pewnością zasługuje model PIXMA G640. Jest to urządzenie wielofunkcyjne, będące jednocześnie drukarką fotograficzną, kopiarką i skanerem. Posiada aż sześć zasobników na atrament, a oferowany w cenie drukarki zestaw tuszów, obejmujący oprócz 4 podstawowych kolorów dodatkowo czerwony i szary, zapewnia wysoką jakość wydruków zarówno monochromatycznych, jak i w kolorze. Urządzenie bardzo dobrze sprawdzi się u osób, które poza dokumentami drukują także fotografie. PIXMA G640 gwarantuje zdjęcia w jakości fotograficznej, charakteryzujące się wysoką szczegółowością i wyrazistymi detalami. Fotografie mają bogatą kolorystykę, a dzięki dużej liczbie przejść tonalnych, świetnie oddają kolory. Ponadto z jednego zestawu butelek z atramentem, na tym modelu można wydrukować aż do 3800 zdjęć o wymiarach 10 x 15 cm. Dodatkowo urządzenie łączy się z aplikacją mobilną Canon PRINT Inkjet/SELPHY, co pozwala na łatwe kontrolowanie swoich wydruków.

Odbierz zwrot nawet 300 zł

Aby wziąć udział w cashbacku, należy we wspomnianym okresie zakupić jedną lub dwie wymienione w regulaminie promocji drukarki MegaTank marki Canon. Zakupu powinno się dokonać w jednym ze sklepów biorących udział w akcji (lista partnerów dostępna jest pod adresem www.canon.pl/promocja-megatank). Każdy uczestnik w ramach promocji może nabyć maksymalnie 2 produkty, a chęć otrzymania zwrotu części gotówki powinien zgłosić poprzez formularz dostępny na stronie promocji.

W formularzu należy zamieścić kolorowy skan lub zdjęcie dowodu zakupu, a także wyciętego numeru seryjnego i kodu kreskowego produktu z oryginalnego opakowania. Zwrot pieniędzy za zakup zostanie dokonany w ciągu 28 dni roboczych, licząc od dnia zatwierdzenia zgłoszenia.

Więcej szczegółów, w tym modele objęte promocją oraz wysokość zwrotu, można znaleźć na stronie internetowej akcji – www.canon.pl/promocja-megatank. Oferta łączy się z innymi akcjami promocyjnymi marki w tym czasie.

  1. Liczba stron wydrukowanych w kolorze zależy od modelu urządzenia.