Press resources

Dane kontaktowe

Canon Europe – kontakt z działem PR

Informacji dla mediów udzieli:

Kontakt z działem PR dla firm

Kontakt: Sarah Vloothuis

E-mail: Sarah.Vloothuis@canon-europe.com


Kontakt z działem PR w sprawie rozwiązań biznesowych

Kontakt: Rosie Harries

E-mail: Rosie.Harries@canon-europe.com


Kontakt z działem PR dla konsumentów

Kontakt: Caroline Nicholls

E-mail: caroline.nicholls@canon-europe.com

Kontakt: Jeremy Singer (konsumenci)

E-mail: jeremy.singer@canon-europe.com

Kontakt: Jack Low (profesjonaliści)

E-mail: jack.low@canon-europe.com

Kontakt do lokalnych działów PR

Canon Austria

Informacji dla mediów udzieli:

Kontakt z działem PR dla firm

Kontakt: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-mail: Birgit.Stark@canon.at


Kontakt z działem PR w sprawie rozwiązań biznesowych

Kontakt: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-mail: Birgit.Stark@canon.at


Kontakt z działem PR dla konsumentów

Kontakt: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-mail: Birgit.Stark@canon.at

Canon Belgia

Informacji dla mediów udzieli:

Kontakt z działem PR dla firm

Kontakt: Filip Vandenbempt

Telefon: +32 2 7220 519

Adres e-mail: f.vandenbempt@canon.be


Kontakt z działem PR w sprawie rozwiązań biznesowych

Kontakt: Steve Haentjens

Telefon: +32 2 7220 519

Adres e-mail: steve.haentjens@canon.be


Kontakt z działem PR dla konsumentów

Kontakt: Sacha Thonon

Telefon: +32 2 722 06 77

Adres e-mail: sacha.thonon@canon.be

Canon Czechy

Informacji dla mediów udzieli:

Kontakt z działem PR dla firm

Kontakt: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-mail: jitka.stedronova@canon.cz


Kontakt z działem PR w sprawie rozwiązań biznesowych

Kontakt: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-mail: jitka.stedronova@canon.cz


Kontakt z działem PR dla konsumentów

Kontakt: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-mail: jitka.stedronova@canon.cz

Canon Dania

Informacji dla mediów udzieli:

Kontakt z działem PR dla firm, biznesu i konsumentów

Kontakt: Andrea Frovin

Telefon: +45 26 79 35 08

E-mail: andrea.frovin@canon.dk

Canon Finlandia

Informacji dla mediów udzieli:

Kontakt z działem PR dla firm

Kontakt: Teija Tamminen-Saremaa

Telefon: +358 (0)10 544 4609

E-mail: teija.tamminen-saremaa@canon.fi

Canon Francja

WAŻNE:
Les demandes sur des sujets Communication autres que les Relations Presse sont à adresser àcontact@cf.canon.fr 


Pour les demandes relatives aux Relations Presse, merci de contacter :


Relations Presse Offre Grand Public

Kontakt: Amanda Tek

Telefon: +33 1 85 14 46 95

E-mail: amanda.tek@cf.canon.fr


Relations Presse Informations Institutionnelles

Kontakt: Cécile Thibault

Telefon: +33 1 85 14 46 97

E-mail: cecile.thibault@cf.canon.fr


Relations Presse Offre Entreprises

Kontakt: Cécile Thibault

Telefon: +33 1 85 14 46 97

E-mail: cecile.thibault@cf.canon.fr

Canon Niemcy

Kontakt für Presseanfragen:


Anfragen zu Consumer Produkten – Foto, Video, EOS Cinema, Tintenstrahldrucker, Scanner für den Privatgebrauch

Canon Ansprechpartner: Sarah Stuwe

PR-Agentur: Ranieri Agency

E-Mail: canon-presse@ranieri.agency


Anfragen zu Business Produkten – Office Lösungen Laserdruck/Kopiersystemen, Produktionsdruck, Software, Workflow-Solutions

Canon Ansprechpartner: Katharina Lazar

E-Mail: katharina.lazar@canon.de


Anfragen zu medizinischen Produkten

Stefan Pehn

Canon Medical Systems Deutschland

E-Mail: stefan.pehn@eu.medical.canon


Anfragen zu Corporate Themen – Unternehmenskommunikation

Canon Ansprechpartner: Bettina Steeger

E-Mail: bettina.steeger@canon.de

Canon Grecja

Informacji dla mediów udzieli:

Kontakt z działem PR dla firm

Kontakt: Drossos Drossos Canon Greece

Telefon: +30 210 7454 651

E-mail: Drossos.Drossos@canon.gr


Kontakt z działem PR w sprawie rozwiązań biznesowych

Kontakt: Drossos Drossos Canon Greece

Telefon: +30 210 7454 651

E-mail: Drossos.Drossos@canon.gr


Kontakt z działem PR dla konsumentów

Kontakt: Drossos Drossos Canon Greece

Telefon: +30 210 7454 651

E-mail: Drossos.Drossos@canon.gr

Canon Węgry

Informacji dla mediów udzieli:

Kontakt z działem PR

Kontakt: Viktória Oláh

E-mail: olah.viktoria@canon.hu

Canon Irlandia

Informacji dla mediów udzieli:

Adres e-mail: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefon: 01737 220 000 (należy poprosić o rozmowę z przedstawicielem działu PR)

Canon Włochy

Informacji dla mediów udzieli:

Kontakt z działem PR dla konsumentów, biznesu i firm

Kontakt: Comunicazione & Immagine

Telefon: +39 02 4548 1680

Adres e-mail: info@comunicazione-immagine.it

Canon Holandia

Informacji dla mediów udzieli:

Kontakt z działem PR dla firm

Kontakt: Marieke van der Made

Telefon: +31 (0)73 - 68 15 232

Adres e-mail: M.van.der.Made@canon.nl


Kontakt z działem PR w sprawie rozwiązań biznesowych

Kontakt: Marieke van der Made

Telefon: +31 (0)73 - 68 15 232

Adres e-mail: m.van.der.made@canon.nl


Kontakt z działem PR dla konsumentów

Kontakt: Judith Snel

Telefon: +31 (0)20 714 9210

Adres e-mail: J.Snel@canon.nl

Canon Norwegia

Informacji dla mediów udzieli:

Kontakt z działem PR dla firm

Kontakt: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-mail: siw.holmgren@canon.no


Kontakt z działem PR w sprawie rozwiązań biznesowych

Kontakt: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-mail: siw.holmgren@canon.no


Kontakt z działem PR dla konsumentów

Kontakt: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-mail: siw.holmgren@canon.no

Canon Polska

Informacji dla mediów udzieli:

Kontakt z działem PR dla firm

Kontakt: Katarzyna Kluza

Telefon: +48 22 430 60 91

Adres e-mail: katarzyna.kluza@canon.pl


Kontakt z działem PR w sprawie rozwiązań biznesowych

Kontakt: Katarzyna Kluza

E-mail: katarzyna.kluza@canon.pl


Kontakt z działem PR dla konsumentów

Kontakt: Katarzyna Sobczak

Telefon: + 48 22 430 60 35

Adres e-mail: katarzyna.sobczak@canon.pl

Canon Portugalia

Informacji dla mediów udzieli:

Kontakt z działem PR dla firm

Kontakt: Ana Cristina

Telefon: +351 21 470 4037

Adres e-mail: ana.cristina@canon.pt


Kontakt z działem PR w sprawie rozwiązań biznesowych

Kontakt: Ana Cristina

Telefon: +351 21 470 4037

Adres e-mail: ana.cristina@canon.pt


Kontakt z działem PR dla konsumentów

Kontakt: Goreti Pedrosa

Telefon: +351 214 704 000

Adres e-mail: goreti.pedrosa@canon.pt

Canon Rumunia

Informacji dla mediów udzieli:

Kontakt z działem PR dla firm

Kontakt: Dana Pelin

Telefon: 0040.21.300.54.03

Adres e-mail: dana.pelin@canon.ro


Kontakt z działem PR w sprawie rozwiązań biznesowych

Kontakt: Dana Pelin

Telefon: 0040.21.300.54.03

Adres e-mail: dana.pelin@canon.ro


Kontakt z działem PR dla konsumentów

Kontakt: Dana Pelin

Telefon: 0040.21.300.54.03

Adres e-mail: dana.pelin@canon.ro

Canon Rosja

Informacji dla mediów udzieli:

Kontakt z działem PR w sprawie rozwiązań biznesowych i dla konsumentów

Kontakt: Elmira Alieva

Telefon: +7 495 2585600

Adres e-mail: elmira.alieva@canon.ru

Canon Słowacja

Informacji dla mediów udzieli:

Kontakt z działem PR dla firm

Kontakt: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-mail: tomas.fec@canon.sk


Kontakt z działem PR w sprawie rozwiązań biznesowych

Kontakt: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-mail: tomas.fec@canon.sk


Kontakt z działem PR dla konsumentów

Kontakt: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-mail: tomas.fec@canon.sk

Canon RPA

Informacji dla mediów udzieli:

Kontakt z działem PR w sprawie rozwiązań biznesowych i dla konsumentów

Kontakt: Dana Eitzen

Telefon: +27 12 675 4900

E-mail: pr@canon.co.za

Canon Hiszpania

Informacji dla mediów udzieli:

Kontakt z działem PR dla firm

Kontakt: Elena Martel

Telefon: +34 915 384 563

Adres e-mail: e_martel@canon.es


Kontakt z działem PR w sprawie rozwiązań biznesowych

Kontakt: Elena Martel

Telefon: +34 915 384 563

Adres e-mail: e_martel@canon.es


Kontakt z działem PR dla konsumentów

Kontakt: Magadalena Moya

Telefon: +34 915 384 626

Adres e-mail: M_moya@canon.es

Canon Szwecja

Informacji dla mediów udzieli:

Ogólny kontakt dla prasy:

Kontakt: Linn Kryss

Telefon: +46 739788510

E-mail: linn.kryss@canon.se


Osoba kontaktowa ds. obsługi PR dla firm z sektora B2B: Åsa Törnquist

Telefon: +46 73 988 64 35

E-mail: asa.tornquist@canon.se

Canon Szwajcaria

Informacji dla mediów udzieli:

Kontakt z działem PR dla firm

Kontakt: Alex Hirzel

Telefon: +41 (0)76 313 39 09

Adres e-mail: presse@canon.ch


B2B PR

Kontakt: Alex Hirzel

Telefon: +41 (0)76 313 39 09

Adres e-mail: presse@canon.ch


B2C PR

Kontakt: Fabienne Braunschweiler

Telefon: +41 (0)76 333 04 04

Adres e-mail: presse@canon.ch

Canon Turcja

Informacji dla mediów udzieli:

Kontakt z działem PR dla firm

Kontakt: Beyza Carkaci

Telefon: +90 216 5716830

Adres e-mail: beyza.carkaci@canon.com.tr

Canon Wielka Brytania

Informacji dla mediów udzieli:


Adres e-mail: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefon: 01737 220 000 (należy poprosić o rozmowę z przedstawicielem działu PR)


Zobacz również