Instant Cameras and Pocket Printers

Aparaty natychmiastowe i drukarki kieszonkowe

Te kieszonkowe modele są eleganckie, przenośne i zapewniają natychmiastowe rezultaty – dzięki nim uchwycisz wyjątkowe chwile i podzielisz się nimi od razu.

Błyskawiczne wykonywanie i udostępnianie zdjęć

Rób zdjęcia i drukuj je przy użyciu kieszonkowej drukarki. Wybierz model typu 2 w 1 z aparatem i poręcznym lusterkiem do selfie lub elegancką drukarkę przenośną, którą można połączyć z urządzeniem inteligentnymi – oba modele mieszczą się w dłoni i umożliwiają natychmiastowe drukowanie zdjęć.

Zoemini S

Zoemini S

Zamień swoje wspomnienia w urocze pamiątki, korzystając z wbudowanego aparatu Zoemini S z lusterkiem do selfie, lampą pierścieniową i funkcją zdalnego wyzwalania migawki

Wyświetl więcej

Zoemini S
Zoemini C

Zoemini C

Lusterko w urządzeniu Zoemini C pozwala zrobić idealne zdjęcie selfie, które można od razu wydrukować na samoprzylepnym papierze z myślą o nadaniu osobistego charakteru swoim rzeczom i pomieszczeniom.

Wyświetl więcej

Zoemini C
Zoemini

Zoemini

Ten smukły model umożliwia natychmiastowe drukowanie. Dzięki sprytnym połączeniom ze smartfonem oraz aplikacji Canon Mini Print możesz robić zdjęcia i edytować je na swoim telefonie, zanim wydrukujesz je w podróży.

Wyświetl więcej

Zoemini

Rób i przyklejaj zdjęcia drukowane bez użycia atramentu – wszystko dzięki kieszonkowym urządzeniom

Dzięki technologii drukowania bez atramentu, pojemności 10 arkuszy papieru i eleganckiej, lekkiej obudowie te aparaty natychmiastowe i drukarki kieszonkowe są najlepszym rozwiązaniem dla osób wiodących aktywne życie towarzyskie.

zoemini S

• Lusterko do selfie i gniazdo kart Micro SD są dostępne tylko w urządzeniach Zoemini S i Zoemini C.
• Smartfon, aplikacja Canon Mini Print i łączność Bluetooth są dostępne tylko w urządzeniach Zoemini S i Zoemini.

 canon-zoemini

Zobacz, fotografuj, drukuj

Weź sprawy w swoje ręce – natychmiastowy aparat i kieszonkowa drukarka bez problemu mieszczą się w dłoni.

Obejrzyj film

Natychmiastowe wykonywanie zdjęć

Inteligentne połączenia umożliwiają błyskawicznie drukowanie zdjęć ze smartfonu na urządzeniu Zoemini. Modele Zoemini C i Zoemini S zostały wyposażone we wbudowany aparat i lusterko do selfie – tworząc zestaw 2 w 1, który zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby związane z fotografowaniem i drukiem zdjęć.

Instant capture

Twórcza personalizacja

Używaj aplikacji Canon Mini Print z urządzeniem Zoemini lub Zoemini S, aby nadać swoim zdjęciom indywidualny charakter. Dodawaj filtry, ramki, efekty AR i teksty lub przekształcaj zdjęcia w kolaże czy plakaty, aby uzyskać prawdziwie osobisty wydruk.

Creative customisation
Zoemini

Odkrywanie

Drukowanie i udostępnianie zdjęć w podróży

Obejrzyj film

Connect Zoemini to your phone

Aplikacja Canon Mini Print

Połącz drukarkę Canon Zoemini z telefonem komórkowym lub tabletem za pomocą aplikacji Canon Mini Print, którą można bezpłatnie pobrać ze sklepów App Store i Google Play*. Rób własne zdjęcia lub pobieraj je bezpośrednio z serwisów Facebook, Instagram, Zdjęcia Google, Dropbox lub iCloud. Następnie możesz dodać dowolne filtry, zniekształcenia, rysunki lub tekst, aby w pełni spersonalizować swoje zdjęcie. 

Papier fotograficzny ZINK™ firmy Canon

Papier ZINK jest pokryty mikrokryształami reagującymi na wysoką temperaturę, które bez użycia atramentu pozwalają tworzyć zdjęcia odporne na rozmazywanie, rozdarcia i działanie wody.

Kup 20 arkuszy

Kup 50 arkuszy

Smudge-Proof, Tear-Proof and Water Resistant Images

Produkty powiązane

  • Canon
  • Aparaty natychmiastowe i drukarki kieszonkowe