Aparaty firmy Canon

Poznaj aparaty firmy Canon i zacznij pracować jeszcze kreatywniej.
PRZEJRZYJ OFERTĘ
Canon Camera

Aparaty firmy Canon

Znajdź najlepszy aparat dla siebie

Dzięki gamie aparatów firmy Canon – obejmującej eleganckie i mobilne aparaty błyskawiczne, lekkie kompaktowe modele z niewymienną optyką, lustrzanki cyfrowe oraz aparaty bezlusterkowe z nowoczesnymi funkcjami – każdy użytkownik znajdzie odpowiednie urządzenie do kreatywnej pracy.

Nasze najnowsze produkty
 • Interchangeable Lens Cameras

  TWÓRCZA ELASTYCZNOŚĆ

  Aparaty z wymienną optyką

  Aparaty z wymiennymi obiektywami, takie jak lustrzanki cyfrowe EOS i aparaty bezlusterkowe, obsługują szeroką gamę obiektywów – od szybkich i jasnych obiektywów ultraszerokokątnych o dużej szczegółowości po długie teleobiektywy przybliżające fotografowane obiekty — i zapewniają większą platformę do kreatywnej pracy.

 • PowerShot G5 X Mark II

  LEKKIE I MOBILNE

  Kompaktowe aparaty cyfrowe

  Doskonałe do codziennego użytku. Lekkie i mobilne aparaty cyfrowe z niewymienną optyką, od prostych w obsłudze aparatów automatycznych po zaawansowane aparaty kompaktowe do kreatywnej pracy. Idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują uniwersalnego, gotowego do pracy aparatu.

 • DRUKARKI PRZENOŚNE

  Aparaty natychmiastowe i drukarki kieszonkowe

  Wybierz model typu 2 w 1 z aparatem i poręcznym lusterkiem do selfie lub elegancką drukarkę przenośną, którą można połączyć z urządzeniem inteligentnym – oba modele mieszczą się w dłoni i umożliwiają natychmiastowe drukowanie zdjęć.

Nowe produkty

Nasze nowe aparaty ułatwiają realizowanie fotograficznej pasji. Są wyposażone w najnowsze funkcje i innowacje w zakresie przetwarzania obrazu – wszystko dzięki naszym stałym inwestycjom w działania badawczo-rozwojowe.

Szukasz pomocy przy wyborze aparatu?

Skorzystaj z wyszukiwarki aparatów i znajdź najlepszy aparat dla siebie.

Zainspiruj się

Wiele przydatnych wskazówek dotyczących fotografii, przewodniki oraz wywiady. W sekcji „Zainspiruj się” znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wybrać najlepszy aparat czy drukarkę, dzięki którym będziesz mógł realizować swoje pomysły.

Poznaj historię Canon

Zespół Canon od ponad 80 lat wspiera tych, którzy opowiadają historie obrazem. Niewiele osób miało kontakt z tak dużą ilością innowacji i ewolucyjnych rozwiązań niż Mike Burnhill, nasz specjalista ds. produktów z ponad 11-letnim doświadczeniem. Spotkaliśmy się z Mikiem, aby porozmawiać o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości firmy Canon.

Canon Camera

Inne interesujące zagadnienia...

Zasubskrybuj nasz newsletter

Korzystaj z najnowszych aktualności i informacji o produktach.