Aparaty firmy Canon

Poznaj aparaty firmy Canon i zacznij pracować jeszcze kreatywniej.
PRZEJRZYJ OFERTĘ
Canon Camera

Aparaty firmy Canon

Znajdź najlepszy aparat dla siebie

Dzięki gamie aparatów firmy Canon – obejmującej eleganckie i mobilne aparaty błyskawiczne, lekkie kompaktowe modele z niewymienną optyką, lustrzanki cyfrowe oraz aparaty bezlusterkowe z nowoczesnymi funkcjami – każdy użytkownik znajdzie odpowiednie urządzenie do kreatywnej pracy.

Nasze najnowsze produkty
 • eos r

  JAKOŚĆ W MOBILNYM WYDANIU

  Aparaty bezlusterkowe EOS

  Już dziś opowiedz historie oglądane przez lata na znakomitej jakości zdjęciach i filmach. Nasze aparaty bezlusterkowe są bardzo poręczne i wykorzystują najlepsze technologie firmy Canon w małych obudowach, do których można podłączać różne obiektywy.

 • eos-1d-x-mark-iii

  TWÓRCZA ELASTYCZNOŚĆ

  Lustrzanki cyfrowe EOS

  Lustrzanki cyfrowe EOS zapewniają znakomitą jakość obrazu na każdym poziomie zaawansowania fotograficznego.

Nowe produkty

Nasze nowe aparaty ułatwiają realizowanie fotograficznej pasji. Są wyposażone w najnowsze funkcje i innowacje w zakresie przetwarzania obrazu – wszystko dzięki naszym stałym inwestycjom w działania badawczo-rozwojowe.

Zainspiruj się

Wiele przydatnych wskazówek dotyczących fotografii, przewodniki oraz wywiady. W sekcji „Zainspiruj się” znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wybrać najlepszy aparat czy drukarkę, dzięki którym będziesz mógł realizować swoje pomysły.

Poznaj historię Canon

Zespół Canon od ponad 80 lat wspiera tych, którzy opowiadają historie obrazem. Niewiele osób miało kontakt z tak dużą ilością innowacji i ewolucyjnych rozwiązań niż Mike Burnhill, nasz specjalista ds. produktów z ponad 11-letnim doświadczeniem. Spotkaliśmy się z Mikiem, aby porozmawiać o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości firmy Canon.

Canon Camera

Inne interesujące zagadnienia...

Zasubskrybuj nasz newsletter

Korzystaj z najnowszych aktualności i informacji o produktach.