Canon DSLR Cameras Hero

Aparaty

Poznaj aparaty firmy Canon i zacznij pracować jeszcze kreatywniej

POZNAJ APARAT EOS R

Znakomite rezultaty w każdej sytuacji

Dzięki gamie aparatów firmy Canon – obejmującej eleganckie i przenośne aparaty-drukarki, lekkie kompaktowe modele bez wymiennej optyki, lustrzanki cyfrowe oraz aparaty bezlusterkowe z nowoczesnymi funkcjami – każdy użytkownik znajdzie odpowiednie urządzenie do kreatywnej pracy.

Nasze aparaty

Wybierz swój model z poniższej gamy aparatów firmy Canon.

Wymienne a zamontowane na stałe

Wymienny

Aparaty z wymiennymi obiektywami współpracują z różnymi modelami i zapewniają entuzjastom, którym zależy na większej elastyczności, lepszą platformę do twórczej pracy dzięki szerokiej gamie obiektywów. Możliwość korzystania z różnych obiektywów – od jasnych, bardzo szerokokątnych i rejestrujących mnóstwo detali po przybliżające świat teleobiektywy – to klucz do realizacji artystycznej wizji.

Pokaż wszystkie

Irish coastal rocks and sea sample shot on Canon EOS R
Użyto EOS R
  • f/10.0
  • 1/1000
  • 640

Zamontowany na stałe

Aparat z zamontowanym na stałe obiektywem jest często opisywany jako aparat kompaktowy lub hybrydowy. W takich aparatach nie można zmieniać obiektywów, ale zapewniają one szerszy zakres ogniskowych za pomocą jednego, wbudowanego w korpus obiektywu. Aparaty z zamontowanym na stałe obiektywem doskonale nadają się do codziennego użytku – są lekkie i mobilne. Sprawdzą się doskonale w przypadku osób, które chcą mieć uniwersalne urządzenie gotowe do pracy w każdej chwili.

Pokaż wszystkie

Bird in bushes sample shot on PowerShot SX70 HS

Nadal szukasz? Wypróbuj nasze wyszukiwarki produktów poniżej

Imponująca szczegółowość, twórcza swoboda: poznaj gamę produktów 4K firmy Canon