Podaruj radość z fotografii - świąteczny cashback Canon nawet do 1500 zł

Trwa zimowy cashback od firmy Canon. Do końca stycznia będzie można skorzystać z promocji na wybrane sprzęty producenta w atrakcyjnych cenach. To świetna okazja, by zakupić fotograficzne prezenty świąteczne dla bliskich.

Cashback 2022

Wśród modeli objętych zimową promocją znajdziemy: aparaty z serii EOS R, obiektywy RF, aparat PowerShot PX, a także kompaktowe drukarki: SELPHY Square QX10 i SELPHY CP1300. Szeroka gama produktów objętych promocją, sprawia, że sprzęty te mogą być idealnymi prezentami zarówno dla osób zaczynających przygodę z fotografią, jak i tych z doświadczeniem.

Zaoszczędź nawet 1500 zł

Aby wziąć udział w promocji, należy w okresie 1.11.2022 r. do 31.01.2023 r. zakupić dowolny model wymieniony w regulaminie Zimowej Promocji Canon. Zakupu powinno się dokonać w jednym ze sklepów biorących udział w akcji. Uczestnik w ramach promocji może nabyć maksymalnie 1 sztukę każdego z wymienionych produktów, a chęć otrzymania zwrotu części gotówki powinien zgłosić poprzez formularz dostępny na stronie promocji.

W formularzu należy zamieścić kolorowy skan lub zdjęcie dowodu zakupu, a także wyciętego numeru seryjnego i kodu kreskowego produktu z oryginalnego opakowania. Zwrot pieniędzy za zakup zostanie dokonany w ciągu 28 dni roboczych, licząc od dnia zatwierdzenia zgłoszenia.

Więcej szczegółów, w tym modele objęte promocją oraz wysokość zwrotu, można znaleźć na stronie internetowej akcji – www.canon.pl/offers/cashback. Oferta łączy się z innymi akcjami promocyjnymi marki w tym czasie.