Lenses for EOS R

Obiektywy do aparatu EOS R

Poznaj gamę obiektywów nowej generacji do systemu EOS R, zaprojektowanych z myślą o doskonałej optyce.

PRZEJRZYJ OFERTĘ

Odkrywanie możliwości

Fotografowie i filmowcy mogą odkrywać nowe możliwości twórczego fotografowania aparatem Canon EOS R. Innowacyjne obiektywy RF i RF-S umożliwiają bardzo szybkie nastawianie ostrości i zapewniają wyjątkową jakość optyczną. Adaptery EOS R umożliwiają bezproblemowe korzystanie z obiektywów EF i EF-S bez uszczerbku dla parametrów pracy.

Obiektywy do aparatów EOS R, filtr

Do korzystania z obiektywów EF i EF-S w systemie EOS R potrzebny jest adapter mocowania EOS R, który zapewnia pełną zgodność i nie powoduje uszczerbku dla parametrów pracy.

Szukasz konkretnego obiektywu RF? Zdefiniuj kryteria wyszukiwania
Filtruj wg

canon-camera

Model RF 100mm F2.8L MACRO IS USM to profesjonalny makroobiektyw RF, który znakomicie spisuje się podczas pracy bez statywu. Pozwala odwzorowywać obiekty w rozmiarze większym od rzeczywistego (współczynnik powiększenia 1,4x) i tworzyć zachwycające portrety – w jakości typowej dla serii L.

Kup teraz

Więcej informacji

canon-camera

Ten cechujący się zaawansowaną obsługą i konstrukcją superteleobiektyw 1200 mm z serii RF umożliwia robienie zapierających dech w piersiach zdjęć przyrodniczych i sportowych, a także ukazywanie szczegółów odległych obiektów.

Kup teraz

Więcej informacji

canon-camera

Teleobiektyw serii L z ogniskową 135 mm, szybką, jasną przysłoną f/1,8 i stabilizatorem obrazu (5,5 stopnia) umożliwia kreatywne fotografowanie w dzień i w nocy.

Więcej informacji

canon-camera

Najbardziej szerokokątny obiektyw RF w ofercie firmy Canon pozwala uwieczniać szczegóły z precyzją typową dla obiektywów serii L – w zakresie od 14 do 35 mm. Stabilizacja obrazu na poziomie 5,5 stopnia umożliwia wygodne fotografowanie z ręki.

Kup teraz

Więcej informacji

canon-camera

Mały i niedrogi, ultraszerokokątny obiektyw 16 mm do pełnoklatkowych aparatów z serii EOS R, przeznaczony dla osób nagrywających vlogi i twórców treści.

Kup teraz

Więcej informacji

canon-camera

Niewielki, cichy i lekki obiektyw stałoogniskowy (50 mm) z dużym otworem przysłony (f/1,8) – idealny do realizowania kreatywnych wizji.

Kup teraz

Więcej informacji

canon-camera

Niezbędny, kompaktowy i lekki teleobiektyw z zoomem serii L – RF 70-200mm F4L IS USM – doskonale nadaje się do fotografii podróżniczej, sportowej, przyrodniczej i portretowej.

Kup teraz

Więcej informacji

canon-camera

Obiektyw zmiennoogniskowy do aparatów serii EOS R z matrycą APS-C i obsługą ogniskowej od szerokiego kąta do trybu teleobiektywu sprawdzi się w podróży, podczas obserwowania dzikiej przyrody oraz w przypadku fotografii lifestyle’owej.

Kup teraz

Więcej informacji

canon-camera

Standardowy obiektyw zmiennoogniskowy do aparatów serii EOS R z matrycą APS-C – idealny do codziennych zastosowań, np. do fotografii rodzinnej, lifestyle’owej, portretowej i wakacyjnej.

Kup teraz

Więcej informacji

Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM FRT Packshot

Idealny obiektyw do codziennego użytku dla entuzjastów fotografii, którzy korzystają z pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych. Łatwy w użyciu, lekki, kompaktowy model RF 24-105mm F4-7.1 IS STM pozwala przejść na wyższy poziom fotograficznego wtajemniczenia.

Więcej informacji

Zgodność z mocowaniem EOS R RF

System EOS R dziedziczy wszystkie zalety systemu EOS. Ma także własną serię obiektywów. Jest zgodny z obiektywami EF i EF-S (za pomocą adapterów) oraz gamą lamp błyskowych Speedlite i akcesoriami.

Wyświetl artykuł

EOS R RF Mount Compatibility

Inne interesujące zagadnienia...