Lenses for EOS R

Obiektywy do aparatu EOS R

Poznaj gamę obiektywów nowej generacji do systemu EOS R, zaprojektowanych z myślą o doskonałej optyce.

PRZEJRZYJ OFERTĘ

Odkrywanie możliwości

Fotografowie i filmowcy mogą odkrywać nowe możliwości twórczego fotografowania aparatem Canon EOS R. Innowacyjne obiektywy RF umożliwiają bardzo szybkie nastawianie ostrości i zapewniają wyjątkową jakość optyczną. Adaptery EOS R umożliwiają bezproblemowe korzystanie z obiektywów EF i EF-S bez uszczerbku dla parametrów pracy.

Obiektywy do aparatów EOS R, filtr

Do korzystania z obiektywów EF i EF-S w systemie EOS R potrzebny jest adapter mocowania EOS R, który zapewnia pełną zgodność i nie powoduje uszczerbku dla parametrów pracy.

Szukasz czegoś konkretnego? Zdefiniuj kryteria wyszukiwania
Filtruj wg

Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM FRT Packshot

Idealny obiektyw do codziennego użytku dla entuzjastów fotografii, którzy korzystają z pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych. Łatwy w użyciu, lekki, kompaktowy model RF 24-105mm F4-7.1 IS STM pozwala przejść na wyższy poziom fotograficznego wtajemniczenia.

Więcej informacji

Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

Nadaj zdjęciom robionym pełnoklatkowym aparatem bezlusterkowym profesjonalny wygląd dzięki obiektywowi zmiennoogniskowemu 24–70 mm z jasną przysłoną i 5-stopniowym stabilizatorem obrazu.

Kup teraz

Więcej informacji

RF 35mm F1.8 MACRO IS STM

Makroobiektyw 35 mm f/1,8 z jasną przysłoną, umożliwiający rejestrowanie szerokokątnej perspektywy i wyostrzanie obiektów z małej odległości, wyposażony w hybrydowy stabilizator obrazu.

Kup teraz

Więcej informacji

RF 70-200mm F2.8L IS USM

Model RF 70-200mm F2.8L IS USM to jeden z trzech niezbędnych profesjonalnych obiektywów zmiennoogniskowych, który doskonale nadaje się do zastosowań reporterskich, sportowych i podróżniczych.

Kup teraz

Więcej informacji

RF 85mm F1.2L USM

Obiektyw RF 85mm F1.2L USM zapewnia wyjątkową ostrość portretów, doskonałe działanie przy słabym oświetleniu oraz potencjał twórczy.

Kup teraz

Więcej informacji

Zgodność z mocowaniem EOS R RF

System EOS R dziedziczy wszystkie zalety systemu EOS. Ma także własną serię obiektywów. Jest zgodny z obiektywami EF i EF-S (za pomocą adapterów) oraz gamą lamp błyskowych Speedlite i akcesoriami.

Wyświetl artykuł

EOS R RF Mount Compatibility

Potrzebujesz pomocy przy wyborze obiektywu?Sfotografuj to, co kochasz, aparatem EOS. Użyj jednej z naszych wyszukiwarek obiektywów, aby znaleźć model dostosowany do Twoich potrzeb.

Inne interesujące zagadnienia...