Lenses for EOS R

Obiektywy do aparatu EOS R

Poznaj gamę obiektywów nowej generacji do systemu EOS R, zaprojektowanych z myślą o doskonałej optyce.

PRZEJRZYJ OFERTĘ

Odkrywanie możliwości

Fotografowie i filmowcy mogą odkrywać nowe możliwości twórczego fotografowania aparatem Canon EOS R. Innowacyjne obiektywy RF umożliwiają bardzo szybkie nastawianie ostrości i zapewniają wyjątkową jakość optyczną. Adaptery EOS R umożliwiają bezproblemowe korzystanie z obiektywów EF i EF-S bez uszczerbku dla parametrów pracy.

Obiektywy do aparatów EOS R, filtr

Do korzystania z obiektywów EF i EF-S w systemie EOS R potrzebny jest adapter mocowania EOS R, który zapewnia pełną zgodność i nie powoduje uszczerbku dla parametrów pracy.

Szukasz konkretnego obiektywu RF? Zdefiniuj kryteria wyszukiwania
Filtruj wg

canon-camera

Model RF 100mm F2.8L MACRO IS USM to profesjonalny makroobiektyw RF, który znakomicie spisuje się podczas pracy bez statywu. Pozwala odwzorowywać obiekty w rozmiarze większym od rzeczywistego (współczynnik powiększenia 1,4x) i tworzyć zachwycające portrety – w jakości typowej dla serii L.

Więcej informacji

canon-camera

Najbardziej szerokokątny obiektyw RF w ofercie firmy Canon pozwala uwieczniać szczegóły z precyzją typową dla obiektywów serii L – w zakresie od 14 do 35 mm. Stabilizacja obrazu na poziomie 5,5 stopnia umożliwia wygodne fotografowanie z ręki.

Kup teraz

Więcej informacji

canon-camera

Niewielki, cichy i lekki obiektyw stałoogniskowy (50 mm) z dużym otworem przysłony (f/1,8) – idealny do realizowania kreatywnych wizji.

Kup teraz

Więcej informacji

canon-camera

Niezbędny, kompaktowy i lekki teleobiektyw z zoomem serii L – RF 70-200mm F4L IS USM – doskonale nadaje się do fotografii podróżniczej, sportowej, przyrodniczej i portretowej.

Kup teraz

Więcej informacji

Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM FRT Packshot

Idealny obiektyw do codziennego użytku dla entuzjastów fotografii, którzy korzystają z pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych. Łatwy w użyciu, lekki, kompaktowy model RF 24-105mm F4-7.1 IS STM pozwala przejść na wyższy poziom fotograficznego wtajemniczenia.

Więcej informacji

Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

Nadaj zdjęciom robionym pełnoklatkowym aparatem bezlusterkowym profesjonalny wygląd dzięki obiektywowi zmiennoogniskowemu 24–70 mm z jasną przysłoną i 5-stopniowym stabilizatorem obrazu.

Kup teraz

Więcej informacji

RF 35mm F1.8 MACRO IS STM

Makroobiektyw 35 mm f/1,8 z jasną przysłoną, umożliwiający rejestrowanie szerokokątnej perspektywy i wyostrzanie obiektów z małej odległości, wyposażony w hybrydowy stabilizator obrazu.

Kup teraz

Więcej informacji

RF 70-200mm F2.8L IS USM

Model RF 70-200mm F2.8L IS USM to jeden z trzech niezbędnych profesjonalnych obiektywów zmiennoogniskowych, który doskonale nadaje się do zastosowań reporterskich, sportowych i podróżniczych.

Kup teraz

Więcej informacji

rf800mm-f11-is-stm-side_800x800-bd5f2b9a-6910-11ea-a071-b083fea007f2

Kompaktowy, lekki superteleobiektyw o dużej ogniskowej przeznaczony przede wszystkim dla miłośników przyrody, którym zależy na jak największym zasięgu.

Kup teraz

Więcej informacji

RF 85mm F1.2L USM

Obiektyw RF 85mm F1.2L USM zapewnia wyjątkową ostrość portretów, doskonałe działanie przy słabym oświetleniu oraz potencjał twórczy.

Kup teraz

Więcej informacji

Canon RF 85mm F2 MACRO IS STM

Model RF 85mm F2 MACRO IS STM jest wszechstronnym obiektywem do robienia zdjęć z małej odległości. Ten teleobiektyw umożliwia subtelne zacieśnianie perspektywy i ma 5-stopniowy stabilizator obrazu – a wszystko to w niewielkiej, lekkiej obudowie.

Zamów w przedsprzedaży

Więcej informacji

Zgodność z mocowaniem EOS R RF

System EOS R dziedziczy wszystkie zalety systemu EOS. Ma także własną serię obiektywów. Jest zgodny z obiektywami EF i EF-S (za pomocą adapterów) oraz gamą lamp błyskowych Speedlite i akcesoriami.

Wyświetl artykuł

EOS R RF Mount Compatibility

Potrzebujesz pomocy przy wyborze obiektywu?

Sfotografuj to, co kochasz, aparatem EOS. Użyj jednej z naszych wyszukiwarek obiektywów, aby znaleźć model dostosowany do Twoich potrzeb.

Inne interesujące zagadnienia...