Creative Park
alt text goes here

Creative Park APLIKACJA

Stylowe, własnoręcznie wykonane dekoracje, spersonalizowane kartki okolicznościowe, wycinanki i inne materiały – wszystko bezpłatnie.

Pobierz na system iOS
Pobierz dla systemu Android

Twórz. Kreuj. Prezentuj.

Od oryginalnych dekoracji i elementów wystroju wnętrz po proste pomysły na rękodzieło i trójwymiarowe modele origami – baw się papierem z rodziną i przyjaciółmi.

Odkryj

Niezależnie od tego, czy szukasz inspiracji na oryginalne dekoracje, czy też spędzić wolne popołudnie składając modele z papieru, w aplikacji Creative Park jest wszystko, czego potrzebujesz.

Explore
Try something new

Spróbuj czegoś nowego

Nuda to już przeszłość dzięki nowym kreatywnym projektom artystycznym i oryginalnym pomysłom, które teraz możesz łatwo przeglądać. Wypatruj sezonowych nowości i wydarzeń specjalnych.

Spersonalizuj

Korzystaj z funkcji edycji i nadawaj projektom osobisty charakter. Twórz wyjątkowe materiały dostosowując istniejące szablony, dodając do nich zdjęcia czy tekst. Zapisz ulubione projekty i odtwórz je, gdzie tylko chcesz.

Make it your own
Create with ease

Twórz z przyjemnością

Drukuj projekty od razu po ich edycji, bezpośrednio z aplikacji. Potrzebujesz tylko zgodnej drukarki atramentowej Canon i aplikacji Creative Park. Zarejestruj się*, a otrzymasz możliwość tworzenia własnych projektów w dowolnym miejscu i czasie.

Utwórz konto Canon ID

Zgodność z aplikacją Creative Park

Informacje o obsługiwanych drukarkach atramentowych Canon znajdziesz na tej stronie: https://ij.start.canon/cpapp-model

Aplikacja jest dostępna dla urządzeń z systemem iOS oraz Android (iOS 12.0 lub nowszy / Android 5.0 lub nowszy).

Języki
Dostępne języki: angielski, czeski, duński, fiński, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rosyjski, szwedzki, turecki i włoski.

* Creative Park jest bezpłatnym serwisem dostępnym wyłącznie dla użytkowników drukarek Canon. Zaloguj się na konto Canon ID lub utwórz je, zarejestruj swoją drukarkę Canon i pobierz aplikację Creative Park, aby korzystać z funkcji edytowania i drukowania.

Utwórz konto Canon ID

Canon ID to osobiste konto umożliwiające dostęp do usług i aplikacji firmy Canon, a także rejestrowanie wszystkich produktów firmy Canon. Uzyskaj dostęp do programu Print Rewards oraz sklepu Canon i korzystaj z materiałów dostępnych wyłącznie dla użytkowników Canon ID.

Utwórz konto Canon ID

Powiązane artykuły

Przydatne wskazówki jak drukować kreatywne projekty oraz ciekawe sposoby na wykorzystanie ulubionych zdjęć.

Zobacz wszystkie artykuły

Może Cię również zainteresować