Pixma G3400 lifestyle home enviroment

Drukarki MegaTank

Drukarki z uzupełnianymi zbiornikami z atramentem z serii PIXMA G ułatwiają drukowanie. Wysoka jakość wydruków, niskie koszty drukowania.

Zalety drukarek MegaTank

Duża wydajność

Firma Canon gwarantuje jakość wydruku dzięki oryginalnym atramentom – czarnym pigmentowym i kolorowym barwnikowym – które zostały opracowane z myślą o urządzeniach z serii PIXMA G, by zapewniać niebywałą wydajność drukowania i niski koszt w przeliczeniu na stronę.

Zintegrowane zbiorniki z atramentem

Zintegrowane zbiorniki z atramentem z przodu urządzenia ułatwiają śledzenie poziomów atramentu. Atrament jest uzupełniany bezproblemowo i szybko z wykorzystaniem zoptymalizowanego systemu napełniania i łatwej obsługi zbiorników z atramentem.

Drukowanie bez obramowania

Kolorowe atramenty barwnikowe o wysokiej jakości gwarantują wyraźny wydruk naturalnie wyglądających zdjęć. Umożliwiają również wydruk zdjęć w formacie 10 × 15 cm bez obramowania w zaledwie 37 sekund.

g6050-cs-highvolume-ambient

Zaawansowana, wygodna praca

Użytkownicy mogą drukować z urządzeń inteligentnych dzięki aplikacji Canon PRINT na urządzenia z systemem iOS lub Android i łączyć się z chmurą dzięki funkcji PIXMA Cloud Link, a to zapewnia wygodę osobom pracującym w domu lub małym biurze.

Bezproblemowe drukowanie

Usługi AirPrint (iOS) i Mopria (Android) oraz system Windows 10 Mobile upraszczają drukowanie, a łącze Ethernet zapewnia szybkie i bezpieczne połączenie z siecią lokalną*.
* z wyjątkiem niektórych modeli; szczegółowe informacje można znaleźć w danych technicznych produktu

Profesjonalne rezultaty

Duża wydajność bez uszczerbku dla jakości. Postaw na profesjonalną jakość wydruku – czarny atrament pigmentowy umożliwia drukowanie wyraźnych dokumentów za każdym razem.

g6050-sis-mobiledoc-lifestyle

Seria drukarek MegaTank

Opisy wdrożeń

Forever Rose

Forever Rose – opis wdrożenia

Dowiedz się, w jaki sposób drukarka MegaTank pomogła w realizacji codziennych zadań drukowania w tym międzynarodowym butiku.

Mini Professors

Mini Professors – opis wdrożenia

Dowiedz się, w jaki sposób drukarka MegaTank pomogła spełnić wymagania tej szybko rozwijającej się franczyzy.

Premer Insurance

Firma Premier Insurance – opis wdrożenia

Dowiedz się, jak drukarka MegaTank pomogła tej rodzinnej firmie wejść na zupełnie inny poziom zaawansowania.

Inteligentne, wydajne i ekonomiczne drukowanie

Dowiedz się, w jaki sposób drukarki MegaTank zapewniają niewiarygodną wydajność druku, wysoką jakość i bezproblemową łączność.

Video - PIXMA G4510

W domu

Bezproblemowe drukowanie dużych ilości materiałów w domu. Drukarki MegaTank firmy Canon idealnie nadają się do użytkowania przez rodzinę za sprawą łatwej konfiguracji i uzupełniania oraz możliwości drukowania zarówno dokumentów, jak i zdjęć.

PIXMA G6050 at home situ

W biurze

Idealne rozwiązanie do małego lub domowego biura. Drukarka MegaTank umożliwiają niebywale wydajne drukowanie bez konieczności częstej wymiany atramentu.

PIXMA G6050 in the office situ

Edukacyjne

Niezawodna obsługa dużej liczby wydruków umożliwia uczniom i studentom dotrzymywanie wszystkich terminów przy niskim poziomie kosztów eksploatacji.

pixma_g4510-cs-ambient

Handel detaliczny

Urządzenie stanowi doskonałe narzędzie biznesowe dla sprzedawców – można drukować wszystko, co niezbędne do utrzymania ciągłości działalności.

PIXMA G5050

Produkty Canon znakomicie się uzupełniają

Używanie atramentu i papieru firmy Canon z drukarką tej marki gwarantuje wyjątkowe, profesjonalne efekty za każdym razem.

Przeczytaj pełne raporty Keypoint Intelligence z testów niezawodności i jakości serii drukarek Canon G (tylko w języku angielskim)
PIXMA TS9050 close up product shot

Szukasz innej drukarki?

Zapoznaj się z naszymi drukarkami i akcesoriami do drukowania.

Więcej informacji