Pixma G3400 lifestyle home enviroment

Drukarki z uzupełnianymi zbiornikami z atramentem

Urządzenia z serii PIXMA G ułatwiają drukowanie. Wysoka jakość wydruków, niskie koszty drukowania.

PIXMA G4410

Ta wielofunkcyjna drukarka z uzupełnianymi zbiornikami z atramentem z serii PIXMA G umożliwia ekonomiczne drukowanie w wysokiej jakości, a dodatkowo zapewnia funkcję faksu i podajnik ADF. Stylowa drukarka z obsługą Wi-Fi i usług w chmurze.

PIXMA G4410

PIXMA G4410

To kompaktowe urządzenie „4 w 1” z łącznością Wi-Fi i obsługą usług w chmurze umożliwia niezwykle wydajne i tanie drukowanie.

PIXMA G4410

DRUKUJ NAWET DO 380 STRON WIĘCEJ

Zbiorniki z atramentem dostarczone z drukarką Canon PIXMA G umożliwiają wydrukowanie większej liczby stron niż najbardziej zbliżone urządzenie konkurencji.

Dowiedz się więcej

Pixma G3400 Tehcnical image in use

Skonstruowana z myślą o uniwersalnej pracy. Atrakcyjna wizualnie. Ekonomiczne drukowanie w każdym środowisku

Drukarka Canon z serii G ma elegancką konstrukcję i uniwersalne funkcje oraz umożliwia ekonomiczne drukowanie w każdym środowisku.

W domu

Bezproblemowe drukowanie dużych ilości materiałów w domu. Drukarki Canon z uzupełnianymi zbiornikami z atramentem idealnie nadają się do użytkowania przez rodzinę za sprawą łatwej konfiguracji i uzupełniania oraz możliwości drukowania zarówno dokumentów, jak i zdjęć.

PIXMA G3400 at home situ

W biurze

Idealne rozwiązanie do małego lub domowego biura. Drukarka z serii PIXMA G umożliwia bardzo wydajne drukowanie bez konieczności częstej wymiany zbiorników z atramentem.

PIXMA G3400 in the office situ
PIXMA G3400 educational useage

Edukacja

Niezawodna obsługa dużej liczby wydruków umożliwia uczniom i studentom dotrzymywanie wszystkich terminów przy niskim poziomie kosztów eksploatacji.

PIXMA G3400 retail environment

Sieci sprzedaży

Urządzenie stanowi doskonałe narzędzie biznesowe dla sprzedawców – można drukować wszystko, co niezbędne do utrzymania ciągłości działalności.

PIXMA G3400 video page yields

Zobacz wszystkie cechy

Tech

* Wydajność druku jest wartością szacowaną w oparciu o niezależną metodę testową firmy Canon, w ramach której jest stosowana karta ISO/IEC 24712 i symulacja ciągłego drukowania z wymianą zbiorników z atramentem po wstępnej konfiguracji urządzenia. Wartości wydajności druku nie należy sumować.

PIXMA TS9050 close up product shot

Szukasz innej drukarki?

Zapoznaj się z naszymi drukarkami i akcesoriami do drukowania.

Więcej informacji

  • Canon
  • Drukarki
  • Drukarki z uzupełnianymi zbiornikami z atramentem – seria PIXMA G