pixma g3520 office ambient

Drukarki z serii Canon PIXMA G

Bardziej niezawodne niż kiedykolwiek urządzenia z uzupełnianymi zbiornikami z atramentem z tej serii zapewniają bezproblemowe, oszczędne i bardzo wydajne drukowanie.

Zalety drukarek MegaTank

Duża wydajność

Firma Canon gwarantuje jakość wydruku dzięki oryginalnym atramentom – czarnym pigmentowym i kolorowym barwnikowym – które zostały opracowane z myślą o urządzeniach z serii PIXMA G, aby zapewniać niebywałą wydajność drukowania i niski koszt w przeliczeniu na stronę.

Zintegrowane zbiorniki z atramentem

Umieszczone z przodu zintegrowane zbiorniki z atramentem pozwalają na łatwe monitorowanie poziomu atramentu. Dzięki poręcznym, niewymagającym ściskania butelkom z wyjątkowym układem dysz każdy zbiornik można uzupełnić tylko jego odpowiednikiem.

Drukowanie bez obramowania

Kolorowe atramenty barwnikowe o wysokiej jakości zapewniają wyraźny wydruk naturalnie wyglądających zdjęć. Umożliwiają również wydruk zdjęć w formacie 10 × 15 cm bez obramowania w zaledwie 37 sekund.

pixma-g3520-office-lifestyle

Łatwe podłączenie

Drukowanie, skanowanie, kopiowanie i korzystanie z serwisów w chmurze za pomocą aplikacji Canon PRINT i PIXMA Cloud Link oraz drukowanie bezpośrednio z urządzeń inteligentnych dzięki usługom AirPrint (iOS) i Mopria (Android).

Szybkość ma znaczenie

Postaw na dużą szybkość wydruku – czarny atrament pigmentowy zapewnia wyraźny tekst, a dzięki kolorowym atramentom barwnikowym zdjęcia mają żywe kolory.

Łatwa konserwacja

Ograniczony czas przestojów dzięki wymienianym przez użytkownika kasetom konserwacyjnym1, które zapewniają niezawodne działanie dzień po dniu.

pixma-g3520-student-lifestyle

Seria drukarek MegaTank

Opisy wdrożeń

Forever Rose

Forever Rose – opis wdrożenia

Dowiedz się, w jaki sposób drukarka MegaTank pomogła w realizacji codziennych zadań drukowania w tym międzynarodowym butiku.

Mini Professors

Mini Professors – opis wdrożenia

Dowiedz się, w jaki sposób drukarka MegaTank pomogła spełnić wymagania tej szybko rozwijającej się franczyzy.

Premer Insurance

Firma Premier Insurance – opis wdrożenia

Dowiedz się, jak drukarka MegaTank pomogła tej rodzinnej firmie wejść na zupełnie inny poziom zaawansowania.

Inteligentne, wydajne i ekonomiczne drukowanie

Dowiedz się, w jaki sposób drukarki MegaTank zapewniają niewiarygodną wydajność druku, wysoką jakość i bezproblemową łączność.

Video

W domu

Bezproblemowe drukowanie dużych ilości materiałów w domu. Drukarki MegaTank firmy Canon idealnie nadają się do użytkowania przez rodzinę za sprawą łatwej konfiguracji i uzupełniania oraz możliwości drukowania zarówno dokumentów, jak i zdjęć.

PIXMA G6050 at home situ

W biurze

Idealne rozwiązanie do małego lub domowego biura. Drukarka MegaTank umożliwiają niebywale wydajne drukowanie bez konieczności częstej wymiany atramentu.

PIXMA G6050 in the office situ

Edukacyjne

Niezawodna obsługa dużej liczby wydruków umożliwia uczniom i studentom dotrzymywanie wszystkich terminów przy niskim poziomie kosztów eksploatacji.

pixma_g4510-cs-ambient

Handel detaliczny

Urządzenie stanowi doskonałe narzędzie biznesowe dla sprzedawców – można drukować wszystko, co niezbędne do utrzymania ciągłości działalności.

PIXMA G5050

Produkty Canon znakomicie się uzupełniają

Używanie atramentu i papieru firmy Canon z drukarką tej marki gwarantuje wyjątkowe, profesjonalne efekty za każdym razem.

Przeczytaj pełne raporty Keypoint Intelligence z testów niezawodności i jakości serii drukarek Canon G (tylko w języku angielskim)
PIXMA TS9050 close up product shot

Szukasz innej drukarki?

Zapoznaj się z naszymi drukarkami i akcesoriami do drukowania.

Więcej informacji

1 User-replaceable maintenance cartridge is only applicable to G3560, G3520, G2560, G2520 and G1520

1 Wymieniane przez użytkownika kasety konserwacyjne są dostępne wyłącznie w przypadku modeli G3460, G3420, G2460, G2420 i G1420