mirrorless range
alt text goes here

Aparaty bezlusterkowe EOS M

Historie są wszędzie — przygotuj się na nie z naszymi kompaktowymi aparatami bezlusterkowymi, które zawsze możesz mieć ze sobą.

Wysoka jakość,
niewielkie wymiary

Wspaniałe historie dzieją się wokół nas w każdej chwili.
Potrzebujesz jedynie aparatu z którym uchwycisz kolory życia i ciekawe historie.

Canon EOS M50

EOS M50

Elegancki i klasyczny wygląd, który będzie Cię inspirował do tworzenia niezapomnianych opowieści. Ułatwią to takie cechy jak duża matryca, funkcja nagrywania filmów 4K i prosta łączność.

Przekonaj się

London river panorama at night.
Użyto EOS M50
  • f/4.0
  • 1/160
  • 8000

Co to jest aparat bezlusterkowy?

W przeciwieństwie do lustrzanki cyfrowej, która wykorzystuje lustro do odbijania światła do wizjera, aparat bezlusterkowy, określany jako aparat kompaktowy z wymienną optyką, nie ma lustra ani wizjera optycznego, dzięki czemu zwykle jest mniejszy.

Aparaty bezlusterkowe nie mają wizjera optycznego prezentującego obraz widziany przez obiektyw. Wyświetlają za to podgląd ujęcia za pomocą wizjera elektronicznego lub ekranu LCD. Pomimo różnic w konstrukcji aparaty bezlusterkowe i lustrzanki pozwalają twórczo korzystać z obiektywów.

eos m10 lifestyle alina

Doskonała jakość

Nasze aparaty bezlusterkowe zawierają najlepsze rozwiązania z aparatów kompaktowych i lustrzanek cyfrowych firmy Canon. Dzięki temu zdjęcia i filmy mają doskonałą jakość oraz są pełne szczegółów, kolorów i nastroju, nawet przy słabym świetle.

stunning quality

Obiektywy EF-M

Poręczne i lekkie obiektywy wyłącznie do aparatów EOS M. W naszej ofercie możesz znaleźć obiektywy ultraszerokokątne i teleobiektywy zmiennoogniskowe, dzięki którym rozwiniesz swoją kreatywność.

Dowiedz się więcej

Close up of man with dreadlocks shot on the Canon EOS M50
Użyto EOS M50
  • f/3.5
  • 1/400
  • 100
eos m5 cinc lifestyle system

Czy mogę używać innych obiektywów?

W naszych aparatach bezlusterkowych możesz łatwo zamienić obiektyw i wykonać zdjęcie z innej perspektywy. Poza wyjątkową serią uniwersalnych i kompaktowych obiektywów EF-M możesz też stosować adapter mocowania Canon EF-EOS M, dzięki któremu uzyskasz dostęp do ponad 80 obiektywów EF-S i EF do lustrzanek cyfrowych, w tym do obiektywów specjalistycznych, na przykład typu makro lub rybie oko.

Więcej informacji

Który system EOS jest dla mnie odpowiedni?

Znajdź aparat dopasowany do Twojego stylu fotografowania i filmowania. Firma Canon zapewnia idealne rozwiązania – od modeli do pracy przy słabym oświetleniu po urządzenia do rejestrowania dynamicznych wydarzeń.

Dowiedz się więcej

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

Czy potrzebujesz pomocy w wyborze aparatu?

Skorzystaj z wyszukiwarki aparatów i znajdź aparat fotograficzny dla siebie.

Znajdź aparat

Hands holding up Canon camera

Inne interesujące opcje...