mirrorless range
alt text goes here

APARATY
BEZLUSTERKOWE

Historie są wszędzie — przygotuj się na nie z naszymi kompaktowymi aparatami bezlusterkowymi, które zawsze możesz mieć ze sobą.

Wysoka jakość,
niewielkie wymiary

Wspaniałe historie dzieją się wokół nas w każdej chwili.
Potrzebujesz jedynie aparatu z którym uchwycisz kolory życia i ciekawe historie.

Canon EOS M50

EOS M50

Elegancki i klasyczny wygląd, który będzie Cię inspirował do tworzenia niezapomnianych opowieści. Ułatwią to takie cechy jak duża matryca, funkcja nagrywania filmów 4K i prosta łączność.

Przekonaj się

London river panorama at night.
Użyto EOS M50
  • f/4.0
  • 1/160
  • 8000

Co to jest aparat bezlusterkowy?

W przeciwieństwie do lustrzanki cyfrowej, która wykorzystuje lustro do odbijania światła do wizjera, aparat bezlusterkowy, określany jako aparat kompaktowy z wymienną optyką, nie ma lustra ani wizjera optycznego, dzięki czemu zwykle jest mniejszy.

Aparat bezlusterkowy sprawia, że zamiast patrzeć przez obiektyw i komponować zdjęcie w wizjerze możemy zobaczyć podgląd zdjęcia na ekranie z tyłu aparatu. Pomimo różnic w konstrukcji aparaty bezlusterkowe i lustrzanki pozwalają twórczo korzystać z obiektywów.

eos m10 lifestyle alina

Doskonała jakość

Nasze aparaty bezlusterkowe zawierają najlepsze rozwiązania z aparatów kompaktowych i lustrzanek cyfrowych firmy Canon. Dzięki temu zdjęcia i filmy mają doskonałą jakość oraz są pełne szczegółów, kolorów i nastroju, nawet przy słabym świetle.

stunning quality

Aparaty bezlusterkowe a lustrzanki cyfrowe

Choć aparaty bezlusterowe mają wiele cech lustrzanek cyfrowych, np. możliwość zmiany obiektywu, mają też dodatkową zaletę w postaci znacznie mniejszych wymiarów.

Jednak lustrzanki cyfrowe bazują na wieloletnim rozwijaniu i doskonaleniu obsługi i wygody tradycyjnego wizjera. Dzięki zaawansowanym systemom AF lustrzanki mogą fotografować nawet najtrudniejsze obiekty.

Wybierz właściwy aparat

eos m10 lifestyle holly
eos m5 cinc lifestyle system

Czy mogę używać innych obiektywów?

W naszych aparatach bezlusterkowych możesz łatwo zamienić obiektyw i wykonać zdjęcie z innej perspektywy. Poza wyjątkową serią uniwersalnych i kompaktowych obiektywów EF-M możesz też stosować adapter mocowania Canon EF-EOS M, dzięki któremu uzyskasz dostęp do ponad 80 obiektywów EF-S i EF do lustrzanek cyfrowych, w tym do obiektywów specjalistycznych, na przykład typu makro lub rybie oko.

Więcej informacji

Co to jest obiektyw EF-M?

EF-M to poręczne i lekkie obiektywy wyłącznie do aparatów EOS M. W naszej ofercie można znaleźć obiektywy ultraszerokokątne i teleobiektywy zmiennoogniskowe, dzięki którym rozwiniesz swoją kreatywność.

Więcej informacji

eos m3 ambient system

Poznaj lustrzankę cyfrową

Znakomita jakość obrazu i zaawansowane parametry pracy. Lustrzanki cyfrowe umożliwiają poznawanie twórczego potencjału.

Pełna oferta

Poznaj lustrzankę cyfrową