Aparaty bezlusterkowe

Nasze kompaktowe, lekkie aparaty bezlusterkowe z wymiennymi obiektywami łączą najlepsze cechy aparatów kompaktowych i lustrzanek cyfrowych firmy Canon i zapewniają doskonałej jakości zdjęcia i filmy. Są wśród nich modele z matrycami APS-C i mniejszymi obiektywami oraz modele pełnoklatkowe, które umożliwiają bardzo kreatywną pracę.

Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni aparat Canon

Nasza interaktywna wyszukiwarka obiektywów pozwala przejrzeć całą gamę obiektywów i wybrać produkt najlepiej dopasowany do użytkownika i jego aparatu EOS.

Aparaty bezlusterkowe EOS R

Nasza inteligentna technologia AF i niewiarygodna gama obiektywów RF sprawiają, że wielokrotnie nagradzany system EOS R umożliwia bardzo intuicyjne fotografowanie i filmowanie. Bezproblemowe działanie pozwala skupić się na obiekcie i pracy.

13 Produkty

  13 Produkty

  Zastosowane filtry

  12 / 13 wyników

  Obiektywy RF i RF-S

  Obiektywy RF i RF-S cechują się wyższą jakością, szybkością pracy i łatwością obsługi dzięki wyjątkowej konstrukcji i technologii optycznej. Zaprojektowane z myślą o przyszłości, z poprawioną funkcjonalnością w kontekście filmowania oraz dodatkowymi zaletami, takimi jak pierścień sterowania i mniejsze wymiary.

  obiektyw_RF
  Wykorzystaj potencjał systemu EOS R w swojej firmie

  Wykorzystaj potencjał systemu EOS R w swojej firmie

  Dowiedz się, jak nasz system aparatów bezlusterkowych może pomóc zwiększyć możliwości firm dzięki bezproblemowej integracji w wielu branżach.

  Dołącz do Canon Club

  Podążaj za swoją pasją i nie przegap szansy na dodatkowe wsparcie, inspiracje, korzyści itp.

  Canon Club