krajobraz

• Bezprzewodowe drukowanie z dowolnego miejsca

• Łatwe skanowanie

• Przejęcie kontroli nad kopiowaniem

• Proste drukowanie i skanowanie w chmurze

• Bezproblemowa łączność dzięki NFC


Nie wszystkie funkcje są dostępne w każdym produkcie. Sprawdź poniższą tabelę zgodności.


Bezprzewodowe drukowanie z dowolnego miejsca

Free_download

Darmowe pobieranie

Drukowanie ze smartfonów i tabletów nigdy nie było tak łatwe – wszystko dzięki bezpłatnej aplikacji Canon PRINT Inkjet/SELPHY na urządzenia iPhone, iPod, iPad oraz smartfony i tablety z systemem Android. Aplikację można pobrać w App Store i Google Play.

Łatwe drukowanie w sieci Wi-Fi

Drukowanie zdjęć i dokumentów przechowywanych na smartfonach i tabletach jest teraz bezproblemowe – wystarczy skorzystać z lokalnej sieci Wi-Fi, wbudowanego trybu punktu dostępu lub opcji Wi-Fi Direct w zgodnych drukarkach i urządzeniach. Wystarczy się połączyć, wybrać i wydrukować.

Easy_wifi_printing
SettingsKonfiguracja i konserwacja

Sprawdzaj stan drukarki i informacje o atramencie, korzystaj z dostępu do internetowej instrukcji obsługi drukarki i przeprowadzaj konserwację drukarki za pomocą smartfonów i tabletów.

Rejestracja wielu drukarek

Bezproblemowe udostępnianie nawet 10 drukarek MAXIFY, PIXMA lub SELPHY wielu użytkownikom oraz możliwość drukowania bezprzewodowego. Aplikacja automatycznie wyszukuje zgodne drukarki bezprzewodowe w sieci Wi-Fi, więc nie trzeba ich wyszukiwać za każdym razem. Drukarki można przechowywać i usuwać. Ponadto można zmieniać ich nazwy. Nowe drukarki pojawiają się u góry listy.

Register
Doc_conversion

Prosta konwersja dokumentów

Dokumenty biurowe zapisane w urządzeniu można łatwo skonwertować na pliki PDF gotowe do drukowania. Poza funkcją drukowania dokumentów z urządzenia lub chmury użytkownicy systemu iOS8 mogą wybrać i wydrukować pliki PDF zapisane w innych aplikacjach.

Łatwe skanowanie

Skanowanie do urządzeń przenośnych

Skanowanie do urządzenia przenośnego

Możliwość skanowania dokumentów i zdjęć oraz zapisu ich w różnych formatach na smartfonie lub tablecie

Skanowanie do wiadomości e-mail

Skanowanie do wiadomości e-mail

Możliwość wysyłania skanów w wiadomościach e-mail na dowolny wybrany adres e-mail za pomocą funkcji Skanowanie do wiadomości e-mail*.


* Funkcje skanowania do chmury i do wiadomości e-mail są dostępne tylko w przypadku używania oryginalnych atramentów firmy Canon.

Proste drukowanie i skanowanie w chmurze

Wykorzystaj możliwości drukarki. W drukarkach obsługujących usługi w chmurze aplikacja Canon Inkjet/SELPHY umożliwia dostęp do chmury w dowolnym miejscu, dzięki czemu można z łatwością używać drukarki zdalnie przez Internet i drukować oraz skanować bezpośrednio z poziomu popularnych usług w chmurze*.

* Funkcje skanowania do chmury i do wiadomości e-mail są dostępne tylko w przypadku używania oryginalnych atramentów firmy Canon.

Bezproblemowe podłączanie

Podłączanie drukarki z wbudowaną obsługą NFC jest szybkie i proste dzięki aplikacji Canon PRINT Inkjet/SELPHY – wystarczy przyłożyć urządzenie z systemem Android i funkcją NFC do drukarki – i gotowe.

Drukowanie i skanowania po dotknięciu

Drukuj zdjęcia i dokumenty szybko i łatwo za pomocą urządzenia z systemem Android i funkcją NFC – otwórz aplikację, wybierz elementy do wydrukowania i przyłóż urządzenie do drukarki.

Technologia NFC zapewnia natychmiastowe połączenie pomiędzy urządzeniem i drukarką, rejestrując drukarkę i przesyłając dane za użytkownika – nie są potrzebne sterowniki ani hasła.

Touch_to_print