Print app
alt text goes here

Aplikacja

Canon Print

Przejmij kontrolę nad urządzeniem inteligentnym i zyskaj swobodę drukowania, kopiowania i skanowania.

Pobierz z serwisu App Store
Pobierz z serwisu Google Play

Bezproblemowa i inteligentna

Aplikacja Canon PRINT zapewnia bezproblemową łączność między drukarką a urządzeniami przenośnymi. Ułatwia drukowanie, kopiowanie i skanowanie z urządzeń inteligentnych, sprawdzanie stanu drukarki i łączenie się z usługami w chmurze*, przez co zapewnia większą elastyczność pracy.

* Nie wszystkie funkcje są dostępne w każdym modelu.

Nowoczesna i mobilna

Aplikację Canon PRINT można pobrać bezpłatnie. Po połączeniu smartfonu lub tabletu z drukarką za pośrednictwem sieci Wi-Fi, wbudowanego punktu dostępu lub funkcji Wi-Fi Direct będzie można zapanować nad drukowaniem. Aplikacja ułatwia również konserwację urządzenia – możesz sprawdzać stan drukarki i poziom atramentu, a także zdalnie wykonywać zadania konserwacyjne z poziomu urządzenia inteligentnego.

Capture and create

Proste skanowanie

Usprawnij skanowanie za pomocą aplikacji. Możesz skanować dokumenty i zdjęcia, zapisywać je w wielu formatach i wysyłać bezpośrednio do smartfonu lub tabletu. Możesz też wysyłać zeskanowane dokumenty bezpośrednio do poczty e-mail lub do chmury za pomocą usługi PIXMA Cloud Link*.

* Funkcje skanowania do usług w chmurze i do wiadomości e-mail są dostępne tylko w przypadku używania oryginalnych atramentów firmy Canon.

Simple scanning

Łączność z chmurą

Korzystaj z dodatkowych funkcji drukarki i łącz się z usługami w chmurze poza domem. Korzystaj z funkcji PIXMA Cloud Link i wysyłaj skany do (lub drukuj z) popularnych usług w chmurze*, w tym Dropbox, Google Drive i OneDrive. Możesz także drukować ulubione zdjęcia bezpośrednio z kont w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram.

* Funkcje skanowania do usług w chmurze i do wiadomości e-mail są dostępne tylko w przypadku używania oryginalnych atramentów firmy Canon.

Cloud connections

Używanie smartfonu jako skanera

Funkcja Smartphone Capture and Copy w aplikacji Canon PRINT umożliwia łatwe kopiowanie za pomocą aparatu w smartfonie. Możesz drukować, a także zapisywać pliki lub wysyłać je pocztą e-mail bezpośrednio z telefonu.

Use your smartphone as a scanner

Zgodność z aplikacją Canon PRINT

Aplikacji PRINT firmy Canon można używać z większością drukarek obsługujących łączność Wi-Fi, w tym z najnowszymi modelami PIXMA, MAXIFY i SELPHY. Aplikacja jest dostępna zarówno dla urządzeń z systemem iOS, jak i Android (iOS 11.0–12.0 lub Android 4.4–9.0).

Obsługiwane języki: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, holenderski, portugalski, polski, rosyjski, duński, fiński, norweski, szwedzki, czeski, turecki

Moc w zasięgu ręki

Zmień swoje urządzenie inteligentne w zaawansowane narzędzie do drukowania dzięki aplikacjom firmy Canon.