Canon prezentuje nowy model imageRUNNER ADVANCE DX C5800 – odpowiedź na rosnące znaczenie pracy hybrydowej

Warszawa, 8 lutego 2021 r. – Canon zaprezentował nowe urządzenie ze znanej serii drukarek biznesowych imageRUNNER ADVANCE DX. To model C5800 – centrum cyfrowej transformacji, stanowiące pomost pomiędzy tradycyjnym i cyfrowym trybem pracy. Jego głównym celem jest poprawa firmowej komunikacji i produktywności.

Dokonujące się zmiany społeczne oraz wzrost znaczenia pracy zdalnej znacząco zmieniły rolę biur i wpłynęły na oczekiwania firm względem technologii biurowej. Urządzenia imageRUNNER ADVANCE DX C5800 zostały zaprojektowane tak, aby wspierać biznes, napędzać cyfrową transformację oraz – dzięki pełnej integracji ze środowiskiem uniFLOW Online – sprawnie łączyć pracowników pozostających w biurach z tymi pracujących zdalnie. Wszystko to ma pomagać przedsiębiorstwom w realiach coraz bardziej rozpowszechnionej pracy hybrydowej.


Stymulacja produktywności


imageRUNNER ADVANCE DX C5800 wyróżnia się na polu optymalizacji obiegu dokumentów, łącząc superszybki druk w kolorze (do 70 stron na minutę) z najnowszą technologią skanowania. Osiągi urządzenia czynią je idealnym dla średnich i dużych przedsiębiorstw, które wymagają obsługi sporych nakładów. imageRUNNER ADVANCE DX C5800 zaprojektowano tak, aby zapewniać stabilną, bezpieczną i efektywną pracę niezależnie od miejsca jej wykonywania.


Urządzenie łączy niezawodność i odporność poprzednich modeli, oferując prostsze i szybsze realizowanie czynności serwisowych oraz trwalsze części. W celu zwiększenia wydajności, maszynę wyposażono w opcję szybkiego wybudzania: model C5800 uruchamia się w sześć sekund i pozwala na szybki start w zaledwie cztery sekundy. System zapobiegania smugom oraz funkcje wykrywania pobrania wielu arkuszy i eliminacji pustych stron jeszcze bardziej przyspieszają realizację zadań i poprawiają wydajność skanowania. Urządzenie gwarantuje również szeroki wybór wbudowanych opcji wykańczania, co pozwala oszczędzić czas poświęcany na odpowiednie przygotowanie dokumentów.


Wspierając cyfrową transformację


Cyfryzacja jest podstawą tego, aby pracownicy w realiach pracy hybrydowej mogli się wzajemnie łatwo łączyć i współpracować. imageRUNNER ADVANCE DX C5800 to urządzenie szczególnie istotne dla firm, które dopiero rozpoczynają swoją cyfrową transformację. Jako centrum firmowej digitalizacji, pozwala przedsiębiorstwom w prosty sposób wprowadzać dokumenty do cyfrowego obiegu.


Dzięki wbudowanym opcjom łączności (to m.in. integracja z rozwiązaniami chmurowymi, takimi jak Dropbox czy OneDrive), dokumenty można edytować i udostępniać współpracownikom z dowolnego miejsca. uniFLOW Online, oprogramowanie chmurowe Canon, oferuje zintegrowaną platformę łączącą wszystkie miejsca pracy, dzięki której przedsiębiorstwa mogą wydajnie zarządzać swoimi maszynami. Platforma oferuje wygodne śledzenie kosztów, bezpieczne skanowanie i rozbudowaną ochronę urządzeń. Użytkownicy z dostępem do aktualizacji uniFLOW Online mogą korzystać z zaawansowanych funkcjonalności, takich jak Asystent Archiwizacji, który pozwala pozyskiwać informacje z papierowych dokumentów i wprowadzać je bezpośrednio do procesów realizowanych w organizacji.  


„Ostatnie 12 miesięcy to ogromne zmiany w trybach pracy i w wymaganiach technologicznych firm”, mówi Hiro Imamura, vice president marketing w dziale Document Solutions Group w Canon Europe. „Hybrydowe modele pracy, choć istniały już wcześniej, znacznie się dziś rozwinęły. Mając to na względzie, rozwijamy technologię i poszerzamy nasze portfolio, co pozwala nam odpowiadać na wymagania klientów dotyczące obiegu dokumentów. Wspieramy naszych klientów, biorąc pod uwagę ich zmieniające się potrzeby - dzięki cyfrowej transformacji, jaką umożliwia imageRUNNER ADVANCE DX C5800, dużo prostsze staje się łączenie pracowników pracujących w różnych miejscach”.


Hiro Imamura dodaje: „Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, przedsiębiorstwa potrzebują, żeby ich pracownicy mogli digitalizować dokumenty szybko i wydajnie, a także by byli w stanie uzyskać dostęp do nich z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Biorąc pod uwagę dzisiejsze tendencje, jesteśmy przekonani, że pomagamy naszym klientom w utrzymaniu ich biznesu i zaadaptowaniu się do wymagań dzisiejszej pracy w modelu hybrydowym”.


Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź: https://www.canon.pl/business-printers-and-faxes/imagerunner-advance-dx-c5800-series/


Specyfikacja techniczna - imageRUNNER ADVANCE DX C5800


 • Druk do 70 stron A4 na minutę (jednostronnie)
 • Skan do 270 obrazów A4 na minutę (300 dpi duplex)
 • uniFLOW Online Express w standardzie
 • 1-calowy w pełni cyfrowy wyświetlacz dotykowy
 • Udoskonalona obsługa materiałów, pozwalająca na szybki druk mniejszych formatów papieru, takich jak A5
 • Skanowanie, wyszukiwanie i zapisywanie w OneDrive, SharePoint, Concur i Dropbox
 • 360° security z McAfee Embedded Control software
 • TPM 2.0 gwarantujące jeszcze bezpieczniejsze technologie szyfrowania
 • Ciche działanie automatycznego podajnika dokumentów
 • Nawet o 18 proc. mniejsza produkcja CO2 w ciągu życia urządzenia
 • Zużycie energii o 15 proc. niższe w porównaniu do poprzedniego modelu
 • Eko-zszywanie do 10 kartek