Compact Digital Cameras

Kompaktowe aparaty cyfrowe

Dzięki innowacyjnym technologiom firmy Canon mamy najlepszy aparat cyfrowy dopasowany do Twoich potrzeb – bez względu na poziom Twojego zaawansowania fotograficznego.

PRZEJRZYJ OFERTĘ

Małe wymiary, duża precyzja

Kompaktowe aparaty cyfrowe z niewymienną optyką są lekkie i mobilne i doskonale nadają się do codziennego użytku. Sprawdzą się doskonale w przypadku osób, które chcą mieć uniwersalne urządzenie gotowe do pracy w każdej chwili. W ofercie firmy Canon każdy znajdzie coś dla siebie – od zaawansowanych aparatów kompaktowych z dużą matrycą po proste w obsłudze aparaty automatyczne.

Nasze najnowsze produkty

Nowe aparaty kompaktowe

Dzięki innowacyjnym technologiom firmy Canon znajdziesz w naszej ofercie najlepszy, nowy aparat cyfrowy dopasowany do Twoich potrzeb – bez względu na poziom Twojego zaawansowania fotograficznego.

Canon PowerShot PX

Canon PowerShot PX

Ten zaawansowany aparat, który rozpoznaje twarze i łączy się z urządzeniem inteligentnym, automatycznie rejestruje najcenniejsze chwile życia.

Dowiedz się więcej

Canon PowerShot PX
Canon PowerShot ZOOM

Canon PowerShot ZOOM

Mieszczący się w dłoni aparat PowerShot, który rejestruje magiczne chwile z rodziną lub na łonie przyrody z ogniskową 100 mm lub 400 mm1, a także z powiększeniem cyfrowym (800 mm).

1 Podane ogniskowe przeliczono na format 35 mm.

Dowiedz się więcej

CANON PowerShot ZOOM
PowerShot G7 X Mark III

PowerShot G7 X Mark III

Idealny dla wideoblogerów i blogerów. Aparat z opcjami łączności, rejestrujący doskonałe filmy i zdjęcia, które spodobają się Twoim odbiorcom.

Dowiedz się więcej

Gama aparatów kompaktowych, filtr

Szukasz czegoś konkretnego? Zdefiniuj kryteria wyszukiwania
Filtruj wg

canon-camera

Mieszczący się w dłoni aparat PowerShot, który rejestruje magiczne chwile z rodziną lub na łonie przyrody z ogniskową 100 mm lub 400 mm¹, a także z powiększeniem cyfrowym (800 mm).

¹ Podane ogniskowe przeliczono na format 35 mm.

Kup teraz

Więcej informacji

IXUS 285 HS

Udostępniaj bez wysiłku swoje obrazy przez Wi-Fi i NFC za pomocą tego łączącego w sobie styl i sprawną pracę aparatu IXUS z 12-krotnym zoomem, który zmieści się w Twojej kieszeni.

Kup teraz

Więcej informacji

Szukasz pomocy przy wyborze aparatu?

Skorzystaj z wyszukiwarki aparatów i znajdź najlepszy aparat dla siebie.

Znajdź aparat

Potrzebujesz pomocy?

Zestawy USB i HDMI do transmisji strumieniowej współpracują z wybranymi aparatami EOS i PowerShot. Aby ułatwić Ci życie, opracowaliśmy przewodnik zakupowy, który pomoże znaleźć odpowiedni aparat Canon.

Dowiedz się więcej

Przewodnik zakupowy

Livestreaming Kits

Zainspiruj się

Wiele przydatnych wskazówek dotyczących fotografii, przewodniki oraz wywiady. W sekcji „Zainspiruj się” znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wybrać najlepszy aparat czy drukarkę, dzięki którym będziesz mógł realizować swoje pomysły.

Zobacz wszystkie artykuły

Dzięki aparatowi Canon PowerShot G5 X Mark II możesz robić jeszcze lepsze ujęcia w podróży

James North, fotografujący dynamiczne wydarzenia, pokazuje swoje umiejętności i tłumaczy, dlaczego wszechstronny aparat Canon PowerShot G5 X Mark II jest doskonałym towarzyszem podróży.

Dowiedz się więcej

Take better travel shots with the Canon PowerShot G5 X Mark II

Inne interesujące zagadnienia...

Zainspiruj się, zarejestruj się

Nigdy nie przegapisz najnowszych ofert firmy Canon, wskazówek, poradników, aktualności oraz zaproszeń na lokalne imprezy.

Zarejestruj się