Canon wprowadza na rynek skaner plug and play dla biur domowych i małych firm

Warszawa, 4 lipca 2023 r. – Canon Europe ogłasza wprowadzenie na rynek skanera dokumentów imageFORMULA R30, który jest idealnym rozwiązaniem dla domowych biur i małych firm.  Urządzenie charakteryzuje się wyjątkowo krótkim czasem konfiguracji, umożliwiając użytkownikom podłączenie i pracę w mniej niż 60 sekund i jest idealne dla użytkowników skanerów, którzy poszukują wydajności, wygody i łatwości obsługi.

R30 Paper tray out FSR 02.png
R30-Ambient-06.png

Prosta konfiguracja i wysoka wydajność

Oprócz szybkiej i łatwej konfiguracji, nowy skaner imageFORMULA R30 jest kompatybilny zarówno z urządzeniami z systemem Windows, jak i Mac, dzięki czemu jest odpowiedni zarówno dla pojedynczych użytkowników, jak i osób pracujących we wspólnych przestrzeniach, które zawierają kombinację różnych urządzeń.  Skaner oferuje również szeroki zakres funkcji i możliwość obsługi dokumentów w różnych rozmiarach - w tym wizytówek, faktur, zdjęć i dokumentacji. Aby zwiększyć produktywność, nie ma potrzeby rozdzielania tych typów dokumentów, ponieważ urządzenie może skanować dwustronnie 60 arkuszy mieszanych dokumentów i automatycznie dobierać optymalne ustawienia do ich rodzaju.

Nowe urządzenie imageFORMULA R30 posiada również funkcje automatycznej korekcji obrazu, które usuwają przekrzywienie i korygują orientację dokumentów, pomagając zaoszczędzić czas i zapewnić jakość bez konieczności ciągłego dostosowywania ustawień. Dzięki wbudowanemu oprogramowaniu CaptureOnTouch Lite dokumenty można łatwo konwertować do różnych formatów plików, w tym PDF, TIFF, JPEG i PNG, a także przeszukiwać za pomocą słów kluczowych.

Zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju

Skaner imageFORMULA R30 został skonstruowany z myślą o długiej żywotności, a jego części zostały zaprojektowane z zamysłem dłuższego czasu eksploatacji. Aby zminimalizować wpływ na środowisko, urządzenie zużywa mniej niż 10 W energii elektrycznej podczas pracy i jest pakowane w materiały wielokrotnego użytku, takie jak papier i biodegradowalny plastik, bez polistyrenu. Niska waga poniżej 3 kg pozwala również na efektywny transport i redukcję emisji dwutlenku węgla.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę:
https://www.canon.pl/business/products/scanners/document-scanners/imageformula-r30/