The International Broadcasting Convention

IBC Canon Stand

Canon withdraws from IBC 2021

After careful consideration, Canon has made the difficult decision not to exhibit at IBC 2021.

As a normal course of business, we always fully evaluate the viability of our participation at major trade shows and events. Given the ongoing uncertainty caused by COVID-19 and the understandable concerns that people have around travelling to the Netherlands, which is facing stricter restrictions, it seems inappropriate to continue with our plans to exhibit.

IBC has been and will continue to be, a hugely valuable event for our business and we remain totally committed to the broadcast and professional video industry, supporting our customers and partners' demands, today, and over the long term.

 • Kamery PTZ

  CR-N700

  Wyjątkowa, profesjonalna kamera PTZ 4K 60P ze złączem 12G-SDI i czołowym w tej klasie urządzeń autofokusem z opcją inteligentnego automatycznego śledzenia.
  Wyświetl szczegóły CR-N700
 • Obiektywy filmowe

  CN8x15 IAS S E1/P1

  Szerokokątny obiektyw Cine-Servo cechujący się zdumiewającymi parametrami optycznymi w kontekście rozdzielczości 4K, który wyposażono w 8-krotny zoom i wbudowany konwerter 1,5x.
 • Pełnoklatkowy filmowy obiektyw zmiennoogniskowy

  CN-E45-135mm T2.4 L F / FP

  Wysokiej klasy pełnoklatkowy obiektyw zmiennoogniskowy z przysłoną T2,4 w całym zakresie ogniskowej (45–135 mm), przeznaczony do obsługi zaawansowanych produkcji. Dostępny z mocowaniem EF/PL.
 • Kamery

  XA65

  Profesjonalna kamera wideo 4K z matrycą CMOS o wielkości 1/2,3 cala. Rozwiązanie z zaawansowanym autofokusem, 20-krotnym zoomem optycznym, 5-osiową stabilizacją, złączem 3G-SDI, wyjściem HDMI i obsługą transmisji UVC.
 • Monitory profesjonalne

  DP-V2730

  27-calowy monitor referencyjny 4K HDR z wieloma funkcjami – przeznaczony do profesjonalnych zastosowań transmisyjnych i postprodukcyjnych.
 • Kamery PTZ

  CR-N500

  Dzięki 15-krotnemu zoomowi optycznemu, możliwości nagrywania w rozdzielczości 4K UHD i technologii Dual Pixel Auto Focus z opcją inteligentnego automatycznego śledzenia model CR-N500 zapewnia precyzję i umożliwia bezproblemowe przesyłanie strumieniowe za pośrednictwem IP, co przekłada się na wyjątkowe rezultaty.
  Wyświetl szczegóły CR-N500
 • Kamery

  XA75

  Profesjonalna kamera wideo 4K z matrycą CMOS o wielkości 1 cala. Technologia Dual Pixel CMOS AF, 15-krotny zoom optyczny, 5-osiowa stabilizacja, złącze 3G-SDI, wyjście HDMI i obsługa transmisji UVC.
 • System EOS Cinema

  EOS R5 C

  Nagrywaj zapierające dech w piersiach filmy w rozdzielczości 8K i rób zdjęcia w rozdzielczości 45 MP dzięki naszej najmniejszej kamerze Cinema EOS, która Jest gotowa na każde wyzwanie.
 • Pełnoklatkowy filmowy obiektyw zmiennoogniskowy

  CN-E20-50mm T2.4 L F / FP

  Wysokiej klasy pełnoklatkowy obiektyw zmiennoogniskowy z przysłoną T2,4 w całym zakresie ogniskowej (20–50 mm), przeznaczony do obsługi zaawansowanych produkcji. Dostępny z mocowaniem EF/PL.
 • Profesjonalne kamery

  XF605

  Wszechstronna, rejestrująca materiały w jakości telewizyjnej kamera 4K udostępnia zaawansowany system AF i różne opcje łączności oraz obsługuje strumieniową transmisją – wszystko z myślą o wymagających produkcjach.
 • Kamery PTZ

  CR-X300

  Kompaktowa kamera PTZ o klasie ochrony IP65, umożliwiająca zapis w rozdzielczości 4K, z 20-krotnym zoomem optycznym oraz obsługą transmisji strumieniowej i sterowanie przez sieć IP, przeznaczona do wielu zastosowań.
 • Monitory profesjonalne

  DP-V3120

  31-calowy profesjonalny monitor 4K HDR o największej w branży jasności 2000 cd/m² umożliwia wygodną pracę podczas produkcji materiału HDR.
 • Kamery PTZ

  CR-N300

  Rozdzielczość jakości 4K UHD, 20-krotny zoom optyczny, hybrydowy autofokus z opcją inteligentnego automatycznego śledzenia oraz liczne protokoły przesyłania strumieniowego i sterowania za pośrednictwem IP umożliwiają przyciąganie uwagi widzów na nowe sposoby.
  Wyświetl szczegóły CR-N300
 • Aparaty bezlusterkowe

  EOS R7

  Odkryj dziką przyrodę z aparatem o niesamowitej szybkości i jakości obrazu w przenośnym korpusie APS-C zaprojektowanym z myślą o przyszłości.
 • Kamery PTZ

  CR-X500

  Dzięki solidnej i odpornej na warunki pogodowe obudowie, rozdzielczości 4K UHD, 15-krotnemu zoomowi optycznemu, interfejsowi 12G-SDI i technologii Dual Pixel CMOS AF model CR-X500 jest idealną kamerą PTZ do zdalnych produkcji i monitoringu.
  Wyświetl szczegóły CR-X500
 • Obiektyw RF VR

  RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE

  Przekształcaj otaczający Cię świat w niesamowitą rzeczywistość wirtualną dzięki przełomowemu obiektywowi z serii L, zaprojektowanemu z myślą bezproblemowym tworzeniu materiałów VR.