Nowe produkty Canon wspierają pracę w formie hybrydowej

Warszawa, 1 września 2020 r. – Canon informuje o aktualizacji oferty sprzętu i oprogramowania, zaprojektowanych, aby pomagać przedsiębiorstwom dostosowywać się do stale ewoluującego środowiska pracy. Najnowsze zmiany dotyczące rozwiązań uniFLOW Online oraz imageRUNNER ADVANCE wspierają nowe efektywne metody pracy, niezależnie od specyfiki firmy.

Wydajna praca, gdziekolwiek się znajdujesz


Canon zaktualizował uniFLOW Online, oparte o chmurę narzędzie do zarządzania środowiskiem druku, tak aby sprzyjało pracy z dokumentami, niezależnie od lokalizacji. Rozwiązanie jest doskonałe dla zespołów zajmujących się zaopatrzeniem, zasobami ludzkimi, księgowością oraz dla każdego innego działu, który pragnie zoptymalizować swoją pracę. Nowy uniFLOW Online 2020.2 pozwala pracownikom jeszcze łatwiej zarządzać dokumentami za pomocą chmury, udoskonalając dostępne na platformie procesy obsługi dokumentów. Ogranicza to administracyjne obciążenie pracowników i minimalizuje ryzyko błędów, wpływając tym samym na oszczędność czasu i zasobów przedsiębiorstwa. 


Najnowsza wersja oprogramowania, dostępna z linią produktów imageRUNNER ADVANCE, oferuje teraz opcję Filing Assist (Asystenta Archiwizacji), która jest w stanie automatycznie identyfikować I katalogować skanowane dokumenty. Szczegóły dotyczące skanu, takie jak typ dokumentu czy informacje dotyczące firmy, są pozyskiwane na etapie skanowania dokumentu, który zostaje natychmiast nazwany i zapisany we właściwej lokalizacji w chmurze. Wykorzystując uczenie maszynowe (Machine Learning), oprogramowanie potrafi również rozpoznawać najczęściej wykorzystywane dokumenty biznesowe, aby wspomóc ich automatyczne i zarazem szybsze katalogowanie przy każdym kolejnym skanowaniu.


Nowe modele do obsługi A4 wspierają zmieniające się środowisko pracy


Bazując na udanym wdrożeniu urządzeń do obsługi formatu A3, sprzyjających cyfrowej transformacji, Canon poinformował również o zakończeniu prac nad udoskonaloną linią imageRUNNER ADVANCE DX i ogłosił premierę modeli przeznaczonych do formatu A4 – imageRUNNER ADVANCE DX C477, C257/C357 oraz 716/617/527*. To ważny etap w rozwoju oferty produktowej Canon – nowe urządzenia wykraczają daleko poza podstawowe funkcje druku i skanu, tworząc elastyczne centra cyfrowej transformacji każdej organizacji. Małe gabaryty modeli obsługujących papier A4 oferują wysoką funkcjonalność i elastyczność w realizacji procesów bez uszczerbku dla wydajności. Urządzenia doskonale sprawdzą się w niedużych firmowych działach, mniejszych biurach czy przestrzeniach coworkingowych. Gwarantują, że druk i rozwiązania cyfrowe będą dostępne w pełnym zakresie wszędzie tam, skąd swoje zadania wykonują pracownicy. 


Unified Firmware Platform stale wspiera innowację


Cała linia imageRUNNER ADVANCE DX korzysta również z aktualizacji 3.11 Unified Firmware Platform, która implementuje najnowsze mechanizmy z zakresu bezpieczeństwa i łączności oraz zapewnia kompatybilność z usługą Universal Print Microsoftu. Unified Firmware Platform ma kluczowe znaczenie dla urządzeń imageRUNNER ADVANCE DX i gwarantuje regularne aktualizacje technologii Canon dla nowych i obecnych klientów, zgodnie z potrzebami rynku.


Taz Nakamasu, Executive Vice President, B2B Document Solutions, Canon Europe mówi: „Jeszcze zanim doświadczyliśmy niedawnych globalnych wydarzeń, przedsiębiorstwa znajdowały się pod presją przyspieszania swojej cyfrowej transformacji, aby pozostać konkurencyjnymi. Teraz, gdy nasza uwaga skupiona jest na adaptacji do nowych warunków i rozwijaniu elastyczności naszych organizacji, posiadanie wydajnych, spójnie połączonych narzędzi, niezależnie od miejsca, z którego pracuje zespół, stało się koniecznością.


Utrzymanie ciągłości codziennej pracy jest naszym priorytetem, dlatego też regularnie aktualizujemy nasze oprogramowanie uniFLOW Online oraz Unified Firmware Platform, dostarczając najnowszych innowacji z zakresu zarządzania i bezpieczeństwa informacji biznesowej oraz ograniczając zbędną infrastrukturę i czasochłonną administrację. W związku z tym ściśle współpracujemy z organizacjami takimi jak McAfee i Microsoft, aby zapewnić płynną integrację technologii, z których nasi klienci korzystają każdego dnia.  


Nasze urządzenia leżą w samym sercu tej integracji. W istocie cała nasza oferta zaprojektowana jest, by wspierać podejście oparte o cyfryzację, niezależnie od etapu cyfrowej transformacji, na jakim się znajdują Klienci i specyfika ich   pracy. Począwszy od małego urządzenia na domowym biurku, kończąc na sprzęcie wykorzystywanym w biurze. Od i-SENSYS do imageRUNNER ADVANCE DX, nasza innowacyjna technologia ułatwia i upraszcza komunikację wśród zespołu pracowników, wspierając niezakłócony przepływ informacji przez firmę.”