Kalkulatory

Essential calculators

Kalkulatory z serii podstawowej

Kalkulatory, z opartej na na tradycyjnym kunszcie firmy Canon, serii podstawowej łączą prostotę, dbałość o ekologię i wygodę użytkowania. Te eleganckie, stylowe i lekkie kalkulatory, od kieszonkowych po większe modele, charakteryzują się czytelnymi wyświetlaczami i łatwą obsługą. To doskonałe narzędzie dla ludzi biznesu.

Economical calculators

Kalkulatory ekonomiczne

Kolekcja o przemyślanym wzornictwie przeznaczona do użytkowania w domach i biurach. Modele kalkulatorów tej serii posiadają lekką, „łukową” konstrukcję oraz duże odchylone wyświetlacze LCD, co ułatwia odczytywanie danych.

Scientific calculators

Kalkulatory naukowe

Zaawansowane, choć niewielkie kalkulatory naukowe obsługują nawet 610 funkcji naukowych i statystycznych. Doskonale sprawdzają się w zastosowaniach profesjonalnych i edukacyjnych. Zapewniają proste rozwiązanie złożonych problemów, a ich konstrukcja jest smukła i lekka.

Printing calculators

Kalkulatory drukujące

Seria kalkulatory wyposażonych w szybki i wytrzymały moduł drukowania, który zapewnia czytelne wydruki w jednym kolorze lub w dwóch kolorach. Ergonomiczne klawisze i duże wyświetlacze zwiększają wygodę i sprawiają, że kalkulatory sprawdzają się podczas intensywnej pracy w bardzo aktywnych biurach. Duża szybkość drukowania zwiększa wydajność pracy.

K Series

K Series

Litera K (od słowa Chroma) oznacza najnowszą serię kalkulatorów firmy Canon, w przypadku której położono akcent na kolorystykę i elegancję. Kalkulatory K Series zapewniają podstawowe funkcje biznesowe, a ponadto mogą uatrakcyjnić wnętrze domu lub biura. Są produkowane z powtórnie przetworzonych materiałów firmy Canon.

Wcześniejsze modele kalkulatorów

Dane techniczne i informacje o zgodności akcesoriów z wcześniejszymi modelami kalkulatorów znajdują się w sekcji produktów archiwalnych.