Papier fotograficzny Canon

W naszej ofercie można znaleźć odpowiedni papier firmy Canon do profesjonalnych, atramentowych wydruków studyjnych eksponowanych w salonie lub projektów twórczych realizowanych przez Twoje dzieci.
Widok z góry na drukarkę i aparat na biurku otoczone rozłożonymi na biurku zdjęciami w różnych formatach.

Znajdź papier Canon, który spełni Twoje potrzeby

Nasza gama papierów jest zgodna z seriami drukarek PIXMA, PIXMA PRO, MAXIFY oraz imagePROGRAF PRO*. W ofercie znajduje się wysokiej jakości błyszczący, półbłyszczący, matowy i połyskliwy papier fotograficzny w formacie A2, A3+, A3, A4 i pocztówkowym*.

Fine Art

Ten wysokiej jakości papier, opracowany z myślą o profesjonalistach i zaawansowanych użytkownikach, zapewnia wydruki w jakości wystawowej – za każdym razem.
Kilka wielkoformatowych obrazów wiszących na ciemnej ścianie.

Drukuj swoje dzieła

Bez problemu możesz dobrać odpowiedni papier do swoich kreatywnych wizji. Do wyboru są papiery o błyszczącym lub matowym wykończeniu.

 • FINE ART

  Premium Fine Art Rough

  Papier Premium Fine Art Rough nadaje wydrukom głębię i trójwymiarowy charakter.

 • LEKKI

  Pro Luster LU-101

  Papier fotograficzny Pro Luster zapewnia atrakcyjne wydruki fotograficzne w kolorze i trybie monochromatycznym. Jest to lekki profesjonalny papier fotograficzny, dzięki któremu jakość odbitek znaną z tradycyjnych punktów fotograficznych można uzyskać w domu.

 • ODPORNY NA BLAKNIĘCIE

  Pro Platinum PT-101

  Profesjonalny, studyjny papier fotograficzny, dzięki któremu zdjęcia mają doskonałą jakość i są odporne na blaknięcie. Dzięki bogatemu odwzorowaniu kolorów ten błyszczący, gruby papier rozwija kreatywny potencjał fotografów.

 • REPRODUKCJE DZIEŁ SZTUKI

  Pro Premium Matte

  Ten gładki papier o ciepłym, białym odcieniu idealnie nadaje się zarówno do czarno-białych, jak i kolorowych wydruków, a także do reprodukcji dzieł sztuki. Jest doskonały do drukowania pięknych, wyrazistych wydruków bez odblasków.

 • FINE ART

  Premium Fine Art Smooth

  Profesjonalny papier Fine Art o wysokiej jakości zapewnia wydruki o intensywnej czerni, łagodnych przejściach tonalnych w ciemnych obszarach i szerokiej gamie kolorów.

 • Wydruki w jakości wystawowej

  Odkryj papier artystyczny innych producentów obsługiwany bezpośrednio przez profile drukarek w celu zapewnienia dokładności i wierności wydruków.

  Profile ICC używane na ekranie komputera.

  Profile ICC

  Możliwe jest zainstalowanie dodatkowych profili ICC i rozszerzenie gamy papierów obsługiwanych przez profesjonalną drukarkę fotograficzną firmy Canon. Umożliwia to profesjonalne wykańczanie zdjęć.

  Drukowanie zdjęć w domu

  Uwolnij potencjał drukarki i drukuj w domu – szybko i w jakości typowej dla punktów fotograficznych.
  Drukarka Canon drukująca kolorowy obraz, inne obrazy rozłożone na stojącym przed nią stole.

  Drukuj wspomnienia

  Zdjęcia wakacyjne i rodzinne można wydrukować na papierze o błyszczącym, półbłyszczącym lub matowym wykończeniu z zachowaniem żywych kolorów.

 • SATYNOWE WYKOŃCZENIE

  Plus Semi-gloss SG-201

  Ten papier o satynowym wykończeniu ma fakturę prawdziwego papieru fotograficznego. Cechuje się wysoką jakością i umożliwia drukowanie doskonałych zdjęć o zmniejszonym połysku, co zapewnia bardziej stonowany efekt końcowy.

 • WAŻNE WSPOMNIENIA

  Everyday Use Glossy

  Ten papier idealnie nadaje się do codziennego drukowania w jakości typowej dla punktu usług fotograficznych i do drukowania zdjęć z wakacji o błyszczącym wykończeniu w domu.

 • KREATYWNE WYDRUKI I PAPIEROWE RĘKODZIEŁO

  Papier Matte Photo Paper MP-101

  Matowy papier fotograficzny pozwala uzyskać wysokiej jakości zdjęcia, grafikę i wydruki tekstowe w matowym wykończeniu. Nadaje się także do bardziej kreatywnych zastosowań, takich jak kartki okolicznościowe, materiały wystawowe lub rękodzieło papierowe.

 • ZDJĘCIA CYFROWE I PONOWNE WYDRUKI

  Plus Glossy II PP-201

  Idealny papier fotograficzny do druku wysokiej jakości zdjęć o błyszczącym wykończeniu. Zapewnia doskonałe wykończenie cyfrowych zdjęć i wszystkich odbitek.

 • Twórcza praca

  Z papierami Canon do kreatywnej pracy odkryjesz w sobie artystę.
  Drukarka Canon drukująca zdjęcie przedstawiające rodzinę. Inne zdjęcia i wydruki rozłożone na stole; na ekranie telefonu widać wydrukowany obraz; widać też dłonie pracujące nad banerem z kolorowymi literami układającymi się w wyraz „happy”.

  Drukuj efekty swojej zabawy

  Do wyboru są nośniki papierowe do tworzenia zdjęć magnetycznych, naprasowanek na koszulki i prezentacji biznesowych oraz matowy papier do kart okolicznościowych, kalendarzy i wspaniałych wycinanek 3D.

 • PRZECHOWYWANIE ZDJĘĆ

  Photo Cube

  Pudełko idealnie nadające się do przechowywania ulubionych zdjęć w formacie kwadratu.

 • PAPIER MAGNETYCZNY

  Magnetyczny papier fotograficzny

  Drukuj na magnetycznym papierze fotograficznym Canon (MG-101) wykorzystując zwykła atramentowa drukarka do domowego biura i twórz kreatywne, interaktywne ekspozycje zdjęć.

 • KREATYWNE WYDRUKI I PAPIEROWE RĘKODZIEŁO

  Papier Matte Photo Paper MP-101

  Matowy papier fotograficzny pozwala uzyskać wysokiej jakości zdjęcia, grafikę i wydruki tekstowe w matowym wykończeniu. Nadaje się także do bardziej kreatywnych zastosowań, takich jak kartki okolicznościowe, materiały wystawowe lub rękodzieło papierowe.

 • KREATYWNE WYDRUKI I PAPIEROWE RĘKODZIEŁO

  Dwustronny papier matowy Canon MP-101D

  Urzeczywistnij swoje pomysły dzięki tym wszechstronnym nośnikom. To idealne rozwiązanie dla hobbystów i osób zajmujących się rękodziełem – umożliwia tworzenie własnych kartek okolicznościowych, wstawek do albumów i projektów z serwisu Creative Park.

 • WYSOKIEJ JAKOŚCI PREZENTACJE

  Papier o wysokiej rozdzielczości

  Ten powlekany papier zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów, a także ostry i żywy obraz. Idealny do drukowania wysokiej jakości dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji zawierających zdjęcia i grafikę.

 • Umieszczone na półce papierowe opakowania kaset z atramentem o różnej pojemności i o różnych kolorach.

  Kasety z atramentem do drukarek PIXMA

  Twórz imponujące, trwałe odbitki fotograficzne na drukarce PIXMA, używając oryginalnych atramentów firmy Canon.

  Powiązane artykuły

 • DRUKOWANIE

  W druku: jakiego papieru używają profesjonaliści?

  Jeśli przygotowujesz się do wystawy lub chcesz wydrukować limitowane wydanie książki, jakość druku ma znaczenie. Fotograf krajobrazowy Antonio Gaudencio opowiada o swoich wyborach.

 • WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE DRUKOWANIA

  Często zadawane pytania dotyczące drukarek, atramentu i papieru

  Ekspert firmy Canon Suhaib Hussain odpowiada na często zadawane pytania dotyczące technologii drukowania, atramentu i papieru.

 • TWÓRCZE DRUKOWANIE

  Drukowanie list, planów i celów

  Postaw na kreatywność dzięki drukarce Canon PIXMA. Utrzymuj porządek i planuj z głową przez cały rok.

 • ARTICLE

  How to pick the right paper for your fine art prints

  Want exhibition-level fine art prints but not sure which paper to choose? A Canon Ambassador and two experts share their advice.