Papier fotograficzny Canon

W naszej ofercie można znaleźć odpowiedni papier firmy Canon do profesjonalnych, atramentowych wydruków studyjnych eksponowanych w salonie lub projektów twórczych realizowanych przez Twoje dzieci.
Widok z góry na drukarkę i aparat na biurku otoczone rozłożonymi na biurku zdjęciami w różnych formatach.

Papier fotograficzny Canon

Znajdź papier Canon, który spełni Twoje potrzeby

Nasza gama papierów jest zgodna z seriami drukarek PIXMA, PIXMA PRO, MAXIFY oraz imagePROGRAF PRO*. W ofercie znajduje się wysokiej jakości błyszczący, półbłyszczący, matowy i połyskliwy papier fotograficzny w formacie A2, A3+, A3, A4 i pocztówkowym*.

Fine Art

Ten wysokiej jakości papier, opracowany z myślą o profesjonalistach i zaawansowanych użytkownikach, zapewnia wydruki w jakości wystawowej – za każdym razem.
Kilka wielkoformatowych obrazów wiszących na ciemnej ścianie.

Drukuj swoje dzieła

Bez problemu możesz dobrać odpowiedni papier do swoich kreatywnych wizji. Do wyboru są papiery o błyszczącym lub matowym wykończeniu.

 • Papierowe opakowanie papieru Premium Fine Art Rough.

  FINE ART

  Premium Fine Art Rough

  Papier Premium Fine Art Rough nadaje wydrukom głębię i trójwymiarowy charakter.

 • Papierowe opakowanie papieru Pro Luster LU-101.

  LEKKI

  Pro Luster LU-101

  Papier fotograficzny Pro Luster zapewnia atrakcyjne wydruki fotograficzne w kolorze i trybie monochromatycznym. Jest to lekki profesjonalny papier fotograficzny, dzięki któremu jakość odbitek znaną z tradycyjnych punktów fotograficznych można uzyskać w domu.

 • Papierowe opakowanie papieru Pro Platinum PT-101.

  ODPORNY NA BLAKNIĘCIE

  Pro Platinum PT-101

  Profesjonalny, studyjny papier fotograficzny, dzięki któremu zdjęcia mają doskonałą jakość i są odporne na blaknięcie. Dzięki bogatemu odwzorowaniu kolorów ten błyszczący, gruby papier rozwija kreatywny potencjał fotografów.

 • Papierowe opakowanie papieru Pro Premium Matte.

  REPRODUKCJE DZIEŁ SZTUKI

  Pro Premium Matte

  Ten gładki papier o ciepłym, białym odcieniu idealnie nadaje się zarówno do czarno-białych, jak i kolorowych wydruków, a także do reprodukcji dzieł sztuki. Jest doskonały do drukowania pięknych, wyrazistych wydruków bez odblasków.

 • Papierowe opakowanie papieru Premium Fine Art Smooth.

  FINE ART

  Premium Fine Art Smooth

  Profesjonalny papier Fine Art o wysokiej jakości zapewnia wydruki o intensywnej czerni, łagodnych przejściach tonalnych w ciemnych obszarach i szerokiej gamie kolorów.

 • Wydruki w jakości wystawowej

  Odkryj papier artystyczny innych producentów obsługiwany bezpośrednio przez profile drukarek w celu zapewnienia dokładności i wierności wydruków.

  Profile ICC używane na ekranie komputera.

  Profile ICC

  Możliwe jest zainstalowanie dodatkowych profili ICC i rozszerzenie gamy papierów obsługiwanych przez profesjonalną drukarkę fotograficzną firmy Canon. Umożliwia to profesjonalne wykańczanie zdjęć.

  Drukowanie zdjęć w domu

  Uwolnij potencjał drukarki i drukuj w domu – szybko i w jakości typowej dla punktów fotograficznych.
  Drukarka Canon drukująca kolorowy obraz, inne obrazy rozłożone na stojącym przed nią stole.

  Drukuj wspomnienia

  Zdjęcia wakacyjne i rodzinne można wydrukować na papierze o błyszczącym, półbłyszczącym lub matowym wykończeniu z zachowaniem żywych kolorów.

 • Papierowe opakowanie papieru Plus Semi-gloss SG-201.

  SATYNOWE WYKOŃCZENIE

  Plus Semi-gloss SG-201

  Ten papier o satynowym wykończeniu ma fakturę prawdziwego papieru fotograficznego. Cechuje się wysoką jakością i umożliwia drukowanie doskonałych zdjęć o zmniejszonym połysku, co zapewnia bardziej stonowany efekt końcowy.

 • Papierowe opakowanie papieru Everyday Use Glossy.

  WAŻNE WSPOMNIENIA

  Everyday Use Glossy

  Ten papier idealnie nadaje się do codziennego drukowania w jakości typowej dla punktu usług fotograficznych i do drukowania zdjęć z wakacji o błyszczącym wykończeniu w domu.

 • Papierowe opakowanie papieru Matte Photo Paper MP-101.

  KREATYWNE WYDRUKI I PAPIEROWE RĘKODZIEŁO

  Papier Matte Photo Paper MP-101

  Matowy papier fotograficzny pozwala uzyskać wysokiej jakości zdjęcia, grafikę i wydruki tekstowe w matowym wykończeniu. Nadaje się także do bardziej kreatywnych zastosowań, takich jak kartki okolicznościowe, materiały wystawowe lub rękodzieło papierowe.

 • Papierowe opakowanie papieru Plus Glossy 11 PP-201

  ZDJĘCIA CYFROWE I PONOWNE WYDRUKI

  Plus Glossy 11 PP-201

  Idealny papier fotograficzny do druku wysokiej jakości zdjęć o błyszczącym wykończeniu. Zapewnia doskonałe wykończenie cyfrowych zdjęć i wszystkich odbitek.

 • Twórcza praca

  Z papierami Canon do kreatywnej pracy odkryjesz w sobie artystę.
  Drukarka Canon drukująca zdjęcie przedstawiające rodzinę. Inne zdjęcia i wydruki rozłożone na stole; na ekranie telefonu widać wydrukowany obraz; widać też dłonie pracujące nad banerem z kolorowymi literami układającymi się w wyraz „happy”.

  Drukuj efekty swojej zabawy

  Do wyboru są nośniki papierowe do tworzenia zdjęć magnetycznych, naprasowanek na koszulki i prezentacji biznesowych oraz matowy papier do kart okolicznościowych, kalendarzy i wspaniałych wycinanek 3D.

 • Papierowe opakowanie papieru Magnetic Photo Paper.

  PAPIER MAGNETYCZNY

  Magnetyczny papier fotograficzny

  Drukuj na magnetycznym papierze fotograficznym Canon (MG-101) wykorzystując zwykła atramentowa drukarka do domowego biura i twórz kreatywne, interaktywne ekspozycje zdjęć.

 • Papierowe opakowanie papieru Matte Photo Paper MP-101.

  KREATYWNE WYDRUKI I PAPIEROWE RĘKODZIEŁO

  Papier Matte Photo Paper MP-101

  Matowy papier fotograficzny pozwala uzyskać wysokiej jakości zdjęcia, grafikę i wydruki tekstowe w matowym wykończeniu. Nadaje się także do bardziej kreatywnych zastosowań, takich jak kartki okolicznościowe, materiały wystawowe lub rękodzieło papierowe.

 • Papierowe opakowanie naprasowanek do jasnych tkanin.

  NAPRASOWANKI

  Naprasowanki na jasne tkaniny

  Zabaw się w projektanta mody, korzystając z łatwych w użyciu naprasowanek firmy Canon zaprojektowanych z myślą o jasnych tkaninach.

 • Papierowe opakowanie naprasowanek do ciemnych tkanin.

  NAPRASOWANKI

  Naprasowanki na ciemne tkaniny

  Spróbuj swoich sił w świecie mody, korzystając z łatwych w użyciu naprasowanek firmy Canon. Dzięki naprasowankom zaprojektowanym z myślą o ciemniejszych tkaninach możesz błyskawicznie odświeżyć swoje ubrania, torby i inne akcesoria, korzystając z własnych zdjęć i obrazów.

 • Papierowe opakowanie dwustronnego papieru matowego Canon MP-101D.

  KREATYWNE WYDRUKI I PAPIEROWE RĘKODZIEŁO

  Dwustronny papier matowy Canon MP-101D

  Urzeczywistnij swoje pomysły dzięki tym wszechstronnym nośnikom. To idealne rozwiązanie dla hobbystów i osób zajmujących się rękodziełem – umożliwia tworzenie własnych kartek okolicznościowych, wstawek do albumów i projektów z serwisu Creative Park.

 • Papierowe opakowanie papieru High Resolution Paper.

  WYSOKIEJ JAKOŚCI PREZENTACJE

  Papier o wysokiej rozdzielczości

  Ten powlekany papier zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów, a także ostry i żywy obraz. Idealny do drukowania wysokiej jakości dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji zawierających zdjęcia i grafikę.

 • Papierowe opakowanie drukowanych naklejek na paznokcie.

  TWÓRCZE PODEJŚCIE DO MANICURE

  Drukowane naklejki na paznokcie

  Zrealizuj swoje twórcze projekty za pomocą naklejek Canon na paznokcie. Dopasuj wygląd paznokci do swojego nastroju, ubrania lub okazji dzięki aplikacją do naklejek na paznokcie dla systemów iOS i Android.

 • Umieszczone na półce papierowe opakowania kaset z atramentem o różnej pojemności i o różnych kolorach.

  Kasety z atramentem do drukarek PIXMA

  Twórz imponujące, trwałe odbitki fotograficzne na drukarce PIXMA, używając oryginalnych atramentów firmy Canon.

  Powiązane artykuły

 • A person sits at a desk holding a print of a rocky landscape matching the one on the computer screen in front of them.

  DRUKOWANIE

  W druku: jakiego papieru używają profesjonaliści?

  Jeśli przygotowujesz się do wystawy lub chcesz wydrukować limitowane wydanie książki, jakość druku ma znaczenie. Fotograf krajobrazowy Antonio Gaudencio opowiada o swoich wyborach.

 • Poziomy atramentu wyświetlane na pasku ustawień drukarki Canon.

  WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE DRUKOWANIA

  Często zadawane pytania dotyczące drukarek, atramentu i papieru

  Ekspert firmy Canon Suhaib Hussain odpowiada na często zadawane pytania dotyczące technologii drukowania, atramentu i papieru.

 • Zbiór ręcznie wykonanych kartek okolicznościowych na stole obok drukarki firmy Canon.

  TWÓRCZE DRUKOWANIE

  Spersonalizowane kartki okolicznościowe

  Jeśli masz papier i drukarkę, a do tego lubisz wyzwalać swoją kreatywność, spróbuj tworzyć ręcznie wykonane kartki w domu.

 • Drukarka Canon PIXMA G6050 i magnetyczny papier fotograficzny Canon na stole, obok produktów z papieru, w tym karuzeli z dinozaurami, głowy jednorożca i naklejek z kotami.

  TWÓRCZE DRUKOWANIE

  Twórz eleganckie domowe dekoracje

  Wykorzystaj papierowe szablony, aby udekorować swój dom – wszystko dzięki aplikacji Creative Park i drukarce PIXMA G6040.

 • Fine art photographs mounted on the walls of a gallery.

  ARTICLE

  How to pick the right paper for your fine art prints

  Want exhibition-level fine art prints but not sure which paper to choose? A Canon Ambassador and two experts share their advice.