Canon: Ponad 23 tys. instalacji imagePROGRAF TM Series

Warszawa, 3 marca 2020 r. – Od premiery imagePROGRAF TM Series w sierpniu 2018 roku, Canon zainstalował ponad 23 tys. tego typu urządzeń w całej Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Kompaktowe, oferujące druk wysokiej jakości i dostępne w przystępnej cenie oraz proste w obsłudze urządzenia okazały się wielkim hitem wśród branż wymagających mniejszych nakładów. Klienci w handlu detalicznym i oświacie nie obciążając budżetu mogą tworzyć wysokiej jakości postery, mapy i rysunki w swoich zakładach. Klienci z branży budowlanej mogą cieszyć się odpornymi na warunki pogodowe planami i rysunkami CAD na unikalnym wodoodpornym nośniku do druku Canon bez potrzeby laminowania. Biura korporacyjne bezproblemowo, bezpiecznie i cicho raz za razem generują wielkoformatowe wydruki wysokiej jakości. Nie tylko obniżają tym samym koszty zlecenia usług poza firmę, lecz czerpią też korzyści z pełnych wersji oprogramowania do tworzenia posterów PosterArtist V3 oraz narzędzia do szablonów Free Layout Plus – które za darmo wchodzą w pakiet wyposażenia plotera.


Zarówno partnerzy, jak i klienci są zadowoleni z możliwości, które daje urządzenie oraz łatwości i wydajności, z jaką są w stanie tworzyć wysokiej jakości postery, mapy i rysunki. To była szczególnie korzystna okazja dla dystrybutora Canon, firmy Optimus Prices. Zdaniem managera Rubéna Gonzaleza, „urządzenia imagePROGRAF TM są bardzo ciche i oferują doskonałą precyzję linii za konkurencyjną cenę.”


Jeden z jego klientów, Carlos Martínez, Dyrektor Katedr Grafiki oraz Usług Obrazowania i Dźwięku w Salesianos Atocha, uczelni w Madrycie, mówi: „Urządzenia imagePROGRAF TM wyróżniają się szeroką gamą kolorów, które są w stanie odtworzyć. Oferują też niespotykaną intensywność i nasycenie barw. Są wszechstronne i proste w obsłudze, co czyni je łatwo dostępnymi dla naszych studentów, a to ma kluczowe znaczenie dla rozwoju w czasie oferowanych przez nas kursach. Co więcej, w przypadku oprogramowania CAD/CAM, czyste i precyzyjne odtworzenie cienkich linii ma zasadnicze znaczenie. To wszystko czyni te urządzenia idealnymi narzędziami, aby przybliżyć naszym studentom technologie, z którymi zetkną się jutro w świecie biznesu.”