CINE LENSES

Obiektywy filmowe

Zaprojektowane z myślą o wysokich wymaganiach operatorów filmowych.

NADAJ ŚWIATU KINEMATOGRAFICZNY WYMIAR

Obiektywy filmowe firmy Canon cechują się wyjątkową wydajnością optyczną, solidną jakością wykonania i wszechstronnością. Spełniają rygorystyczne wymagania w zakresie produkcji filmowych. Seria obejmuje przeznaczone do kamer wielkoformatowych 35 mm i Super 35 mm obiektywy zmiennoogniskowe i stałoogniskowe z różnymi mocowaniami, w tym PL, EF i RF. Canon ma odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich użytkowników – początkujących filmowców, profesjonalistów i dla osób na każdym innym poziomie zaawansowania.
Cine Primes

Filmowe obiektywy stałoogniskowe

Gama obiektywów stałoogniskowych, które są przeznaczone do kamer pełnoklatkowych i spełniają wymagania zaawansowanych filmowców. Te obiektywy są dostępne w wersjach z mocowaniem PL, EF i RF, obsługują szeroki zakres przysłony (T) i ogniskowej w ramach całej gamy i mają różne parametry optyczne, dzięki czemu można rozszerzyć twórczą ekspresję.

Flex Zoom

Wysokiej klasy obiektywy zmiennoogniskowe ze stałą jasną przysłoną – T2,4 (FF) i T1,7 (S35) – w całym zakresie ogniskowej. Można jest przystosować do pracy z kamerami pełnoklatkowymi i Super 35. Są przeznaczone do produkcji filmów i materiałów wirtualnych.

Flex Zooms
Cine Servo

Cine Servo

Obiektywy Canon Cine Servo łączą w sobie doskonałą jakość optyczną w przypadku rozdzielczości 4K z funkcjami emisyjnymi. Sprawdzają się w szerokim zakresie zastosowań emisyjnych i pracy z ręki, kiedy trzeba mieć kontrolę nad pracą serwomechanizmu.

Kompaktowe Cine Servo

Zaprojektowane z myślą o kamerach 4K Super 35 mm. Zapewniają kontrolę nad pracą serwomechanizmu i umożliwiają automatyczną regulację ostrości oraz stabilizację obrazu. Te zaawansowane obiektywy z mocowaniem EF doskonale sprawdzają się, gdy kamera jest trzymana w rękach lub noszona na ramieniu.

Compact Cine Servo
 RF 24-105MM F2.8L IS USM Z

Hybrydowy obiektyw RF

Z konstrukcją obejmującą profesjonalne funkcje i możliwości, które idealnie sprawdzają się w fotografii i produkcji filmów. Opcjonalne adaptery serwomechanizmu/zaawansowanego zoomu umożliwiają płynne i zdalne powiększanie, a dostępne opcje łączności i sterowania odpowiadają wielu zastosowaniom reporterskim, transmisyjnym i studyjnym.

Wysokiej klasy obiektyw zmiennoogniskowy

Zaprojektowany z myślą o kamerach Super 35 mm z mocowaniem EF lub PL. Zapewnia wyjątkowej jakości obraz 4K w przypadku zaawansowanych produkcji filmowych.

Top End Zoom
Compact Zoom

Kompaktowy obiektyw zmiennoogniskowy

Zaprojektowany z myślą o kamerach Super 35 mm z mocowaniem EF lub PL. Ma kompaktową i lekką konstrukcję. Zapewnia wyjątkowej jakości obraz 4K w przypadku zaawansowanych produkcji filmowych.

Poznaj profesjonalne rozwiązania wideo firmy Canon, aby zmienić sposób myślenia o możliwościach twórczego filmowania

Niezależnie od tego, czy nagrywasz przejmujące filmy dokumentalne, wciągające dramaty fabularne czy nagradzane filmy fabularne, w ofercie profesjonalnych rozwiązań wideo firmy Canon znajdziesz produkt, który umożliwi bardziej kreatywną pracę.

Discover Canon Pro Video