Canon poszerza gamę aparatów natychmiastowych o Canon Zoemini S2 – nowy model „2 w 1”

Warszawa, Polska – 1 października 2021 r. – Canon Europe prezentuje dziś Canon Zoemini S2: najnowszy aparat z funkcją druku natychmiastowego dla osób chcących robić, edytować i drukować zdjęcia w dowolnym czasie i dowolnym miejscu. Ta innowacyjna konstrukcja „2 w 1” stanowi rozwinięcie poprzedniego modelu – Canon Zoemini S. Nowy aparat umożliwia dodawanie ramek i filt¬rów, wybieranie trybów fotografowania i zapisywanie ulubionych zdjęć w celu późniejszego wydruku – wszystko to w jednym urządzeniu. Canon Zoemini S2 dostępny jest w trzech opcjach kolorystycznych: ciemno¬turkusowej (Dark Teal), perłowej (Pearl White) i w kolorze różowego złota (Rose Gold). Jego niewielka, lekka obudowa pozwala go mieć zawsze przy sobie.

Aparat z funkcją drukowania Canon Zoemini S2 łączy innowacyjną edycję zdjęć w aplikacji i druk mobilny z ciekawymi opcjami fotograficznymi, stając się tym samym wymarzonym urządzeniem „2 w 1”. Canon Zoemini S2 trafi do sprzedaży w połowie października.


Zwiększ swoją kreatywność dzięki aplikacji Canon Mini Print


Canon Zoemini S2 to idealne urządzenie dla kreatywnych umysłów i twórców treści. Aparat łączy się przez Bluetooth® z aplikacją Canon Mini Print, pozwalającą na ciekawe kreacje – od tworzenia kolaży i okrągłych wydruków po dodawanie tekstu i drukowanie gotowych lub spersonalizo­wa­nych naklejek. Odręczne podpisy i rysunki można przechwytywać za pomocą urządzenia mobilnego, edytować w aplikacji i drukować na Canon Zoemini S2 – to wręcz idealne rozwiązanie do scrapbookingu i tworzenia zinów. Dzięki podglądowi na żywo w aplikacji Canon Mini Print perfekcjoniści mogą przed wydrukiem dopracować pozy i upewnić, że wszyscy znaleźli się w kadrze.


Rób zdjęcia, drukuj i naklejaj dzięki funkcji „2 w 1”


Kreatywne możliwości Canon Zoemini S2 rosną dzięki jego funkcjonalności „2 w 1”, która pozwala użytkow­nikom fotografować, personalizować i drukować zdjęcia w dowolnym miejscu i cza­sie. Wbudowane lusterko i pierścień świetlny pomogą zrobić stylowe selfie, a nowe przyciski „Efekty” i „Ramki” dodadzą filtry w stylu vintage i obramowania. By dobrać optymalny tryb fotografowania, użytkownik może przełączać między trybem portretowym, plenerowym lub selfie za pomocą górnego suwaka. Gotowe zdjęcie można wydrukować w różnych formatach na maksymalnie 10 arkuszach samoprzylepnego papieru fotograficznego Zink™ i użyć do personalizacji laptopa, ściany sypialni czy notatnika.


Zabierz go wszędzie


Dzięki kompaktowej konstrukcji i wadze wynoszącej zaledwie 188 g, Canon Zoemini S2 jest idealnym aparatem kieszonkowym i eleganckim towarzyszem wakacyjnych przygód. Jeśli przed wyjazdem zapom­ni­my uzupełnić papier, nadal możemy robić zdjęcia i zapisywać je na karcie microSD w celu późniejszego wydrukowania. Informacja o czasie wykonania zdjęcia zostanie dodana auto­ma­tycznie po zsynchronizowaniu ze smartfonem. Nowy model ma też wydłużoną kolejkę drukowania w stosunku do swojego poprzednika, co skraca przerwy między kolejnymi zdjęcia­mi oraz pozwala na rzadsze uzupełnianie papieru. Bateria wystarcza na nawet 25 odbitek, co jest idealne w przypadku utrwalania wspomnień w podróży.


Canon Zoemini S2 dostępny będzie w Polsce od połowy października w rekomendowanej cenie 809,99 złotych.


Więcej na temat Canon Zoemini S2 opublikowano tutaj:
https://www.canon.pl/cameras/zoemini-s2/


Najważniejsze cechy Zoemini S2


 • Filtry kolorystyczne Vivid (żywe kolory) i Vintage (staroświecki), a także czarnobiały
 • Automatyczna regulacja balansu bieli i ekspozycji
 • Druk bez ramek i z białą ramką
 • Poza prostokątnymi, także okrągłe wydruki na papierze Zink™ ZP-Circle
 • Zgodność z Bluetooth® 5.0

Dane techniczne


 • Zasilanie – akumulator litowo-polimerowy 700 mAh
 • Wymiary wyświetlacza – nie dotyczy
 • Kolory obudowy – różowe złoto / perłowa biel / ciemny turkus
 • Wymiary obudowy (szer. x wys. x głęb.) – 121 x 80,3 x 22,4 mm
 • Waga: 188 g

O aplikacji Canon Mini Print:


 • Wymagane jest połączenie Bluetooth® pomiędzy aparatem natychmiastowym Canon a urządzeniem mobilnym z zainstalowaną aplikacją Canon Mini Print, dostępną nieodpłatnie w sklepach App Store i Google Play
 • Kompatybilne systemy operacyjne: iOS 9.0 lub późniejszy, Android 4.4 lub późniejszy
 • Wspierane języki: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, arabski, portugalski, holenderski, norweski, duński, fiński, szwedzki, estoński, łotewski, litewski, grecki, czeski, węgierski, polski, słowacki, turecki, słoweński, rumuński, bułgarski, chorwacki, rosyjski, kirgiski, kazachski, ormiański, ukraiński, hebrajski