A professional photographer's portrait from a bird-eye's view.

Canon Professional Services

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym fotografem czy pasjonatem fotografowania i filmowania, program Canon Professional Services (CPS) ułatwia opowiadanie wizualnych historii dzięki opiece ze strony ekspertów. Witamy w rodzinie.

Przystąp teraz

Zaloguj się

Przystąp do programu. Zaufaj specjalistom

Program CPS to wyjątkowa usługa wsparcia świadczona w dowolnym miejscu. Rady ekspertów, szybka obsługa i naprawa, dostępne po kliknięciu myszą lub wykonaniu połączenia, pozwalają skupić się na wykonywanej pracy.

  • Bezpłatne uczestnictwo
  • Specjalny dział pomocy technicznej składający się z ekspertów
  • Rozległa sieć placówek zajmujących się serwisem i naprawą
  • Dwudniowy czas realizacji naprawy
  • Darmowe wypożyczenie sprzętu zastępczego
  • Niezrównane wsparcie na dużych imprezach
  • Ekskluzywne oferty specjalne i dostęp do wybranych wydarzeń

Three camera bodies and several lenses are laid out next to a sports car.

Jak można przystąpić do programu?

Jeśli posiadane przez Ciebie korpusy i obiektywy firmy Canon znajdują się na liście sprzętu objętego programem, nie zwlekaj. Rejestracja jest darmowa, a po jej dokonaniu członkostwo rozpoczyna się automatycznie.

Jakie produkty są objęte programem?

Bądź na bieżąco

Śledź branżę fotograficzną i filmową za pomocą biuletynu Pro Newsletter. Zawiera on wywiady z najlepszymi fotografami i filmowcami, wskazówki dotyczące robienia świetnych zdjęć oraz porady ekspertów w zakresie wykorzystania możliwości urządzeń firmy Canon. Dowiedz się więcej na temat nadchodzących wydarzeń obsługiwanych przez program CPS oraz wielu ofert specjalnych, których nie warto przegapić.

Subskrybuj

Powiązane łącza

Kraje, w których obecnie jest dostępny europejski program CPS: Austria, Belgia, Chorwacja (tylko członkostwo Silver), Czechy, Dania, Estonia (tylko członkostwo Silver), Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Kazachstan (tylko członkostwo Silver), Litwa (tylko członkostwo Silver), Luksemburg, Łotwa (tylko członkostwo Silver), Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja, RPA, Rumunia (tylko członkostwo Silver), Słowenia (tylko członkostwo Silver), Szwajcaria, Szwecja, Turcja (tylko członkostwo Silver), Ukraina (tylko członkostwo Silver), Węgry, Wielka Brytania, Włochy i Zjednoczone Emiraty Arabskie (tylko członkostwo Silver). 

Profesjonalni fotografowie i filmowcy mogą również zarejestrować się w programie CPS w następujących 24 krajach: Algieria, Arabia Saudyjska, Armenia, Azerbejdżan, Bahrajn, Białoruś, Bułgaria, Cypr, Egipt, Grecja, Gruzja, Iran, Islandia, Izrael, Jordania, Katar, Kuwejt, Liban, Macedonia, Malta, Oman, Serbia, Słowacja i Uzbekistan. Mimo że usługa naprawy i wypożyczenia w ramach programu CPS nie jest dostępna w tych 24 krajach, wszyscy zarejestrowani członkowie CPS z tych państw mogą skorzystać z naprawy i wypożyczenia sprzętu CPS w przypadku podróży do 31 krajów (wymienionych w akapicie powyżej), które oferują te usługi.