Pobieranie sterowników, oprogramowania i instrukcji obsługi

Aby uzyskać dostęp do zasobów wymienionych powyżej (i nie tylko), w tym do aplikacji, oprogramowania układowego, sekcji często zadawanych pytań i kodów błędów, wyszukaj swój produkt poniżej lub wybierz jedną z naszych popularnych grup produktów.

Po wyświetleniu strony produktu skorzystaj z kart w celu przechodzenia między poszczególnymi rodzajami zawartości.

W celu uzyskania wsparcia możesz również przejrzeć nasze strony dotyczące pomocy technicznej dla firm.

Coronavirus

W związku z zaistniałą sytuacją naszym najwyższym priorytetem jest troska i ochrona naszych klientów i pracowników, co jest związane z dostosowaniem naszego sposobu pracy w niektórych sektorach. Staramy się dokonać wszelkich możliwych kroków, aby przewidzieć, przygotowywać się i zminimalizować wszelkie potencjalne zagrożenie.

Mając to na uwadze, centra serwisowe firmy Canon działają na chwilę obecną z mniejszą liczbą pracowników. Wielu pracowników pracuje zdalnie z domu, aby ograniczyć ryzyko infekcji. Na chwilę obecną nadal akceptujemy naprawy otrzymane za pośrednictwem firmy kurierskiej, ale nasza recepcja jest zamknięta. Czas naprawy może być przedłużony w czasie i nie wiemy jeszcze, kiedy będziemy mogli wznowić normalny poziom usług.

Nasi autoryzowani partnerzy serwisowi Canon również stoją przed podobnymi wyzwaniami, dlatego przed wysłaniem produktu do naprawy zalecamy bezpośredni kontakt z nimi. 

W związku z powyższym, prosimy zastanowić się,  czy naprawa jest pilna, Nie wykluczamy, iż zaistniała sytuacja może mieć również wpływ na usługi kurierskie.Jeśli potrzebujesz pomocy technicznej, prosimy o kontakt.  Zapytania są opracowywane normalnym trybem. Będziemy na bieżąco  informować naszych klientów o dalszym rozwoju sytuacji.Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za zrozumienie i wsparcie w tym trudnym czasie.

Wybierz produkt

Ostatnio wybrane

Popularne tematy

Inne przydatne pozycje...

Contact Us

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub pocztą e-mail, aby uzyskać pomoc techniczną

Register your product

Canon iD

Zarejestruj produkt i zarządzaj kontem Canon ID

Locate A Repair Centre

Naprawa

Wyszukaj punkt serwisowy i przydatne informacje dotyczące procedury naprawZwrot pieniędzy i promocje

Zobacz nasze akcje dot. zwrotu pieniędzy i promocje

Zwrot pieniędzy i promocje
Feedback