Powiadomienie dotyczące usługi image.canon

Więcej informacji

Pobieranie sterowników, oprogramowania i instrukcji obsługi

Aby uzyskać dostęp do zasobów wymienionych powyżej (i nie tylko), w tym do aplikacji, oprogramowania układowego, sekcji często zadawanych pytań i kodów błędów, wyszukaj swój produkt poniżej lub wybierz jedną z naszych popularnych grup produktów.

Po wyświetleniu strony produktu skorzystaj z kart w celu przechodzenia między poszczególnymi rodzajami zawartości.

W celu uzyskania wsparcia możesz również przejrzeć nasze strony dotyczące pomocy technicznej dla firm.

Coronavirus

W związku z zaistniałą sytuacją naszym najwyższym prioritetem jest troska i ochrona naszych klientów i pracowników, co jest związane z dostosowaniem naszego sposobu pracy w niektórych sektorach. Staramy się doknać wszelkich możliwych kroków, aby przewidzieć, przygotowywać się i zminimalizować wszelkie potencjalne zagrożenie.

Mając to na uwadze, centra serwisowe firmy Canon działają na chwilę obecną z mniejszą liczbą pracowików. Wielu pracowników pracuje zdalnie z domu, aby ograniczyć ryzyko infekcji. Na chwilę obecną preferowaną metodą dostarczenia sprzętu do naszych centrów serwisowych firmy Canon jest przesyłka kurierska. Niemmniej jedank wspierając naszych klienów, jest możliwość dostardzenie sprzędu również osobiście (przestrzegając obowiązujących rządowych zasad bezpieczeństwa i ograniczeń). Czas naprawy może być przedłużony w czasie i nie wiemy jeszcze, kiedy będziemy mogli wznowić normalny poziom usług.

Nasi autoryzowani partnerzy serwisowi Canon również stoją przed podobnymi wyzwaniami, dlatego przed wysłaniem produktu do naprawy zalecamy bezpośredni kontakt z nimi.

W związku z powyższym, prosimy zastanowić się, czy naprawa jest pilna, Nie wykluczamy, iż zaistniała sytuacja może mieć również wpływ na usługi kurierskie.Jeśli potrzebujesz pomocy technicznej, prosimy o kontakt. Zapytania są opracowywane normalnym trybem. Będziemy nabieżąco informować naszych klientów o dalszym rozwoju sytuacji.Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za zrozumienie i wsparcie w tym trudnym czasie.

Wybierz produkt

Ostatnio wybrane

Popularne tematy

Oprogramowanie EOS Webcam Utility firmy Canon

Używaj swojego aparatu Canon jako wysokiej jakości kamery internetowej – wystarczy, że zainstalujesz nasze oprogramowanie EOS Webcam Utility.

Dowiedz się więcej

Inne przydatne pozycje...

Contact Us

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub pocztą e-mail, aby uzyskać pomoc techniczną

Register your product

Canon iD

Zarejestruj produkt i zarządzaj kontem Canon ID

Locate A Repair Centre

Naprawa

Wyszukaj punkt serwisowy i przydatne informacje dotyczące procedury naprawZwrot pieniędzy i promocje

Zobacz nasze akcje dot. zwrotu pieniędzy i promocje

Zwrot pieniędzy i promocje