Rusza zimowy cashback od Canon. Do zgarnięcia nawet 1150 złotych!

Od 8 listopada 2021 do końca stycznia 2022 roku trwa zimowa promocja cashback na wybrane aparaty i obiektywy od marki Canon. Uczestnicy mogą otrzymać zwrot w wysokości nawet 1150 złotych.

W trwającej promocji każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno profesjonalista jak i początkujący fotograf. Akcją objęte są lustrzanki EOS 90D, 850D oraz 6D Mark II, bezlusterkowce  z serii R – model R oraz R6 oraz pasujące do nich obiektywy EF i RF. Amatorzy fotografii znajdą dla siebie kompaktowy model PowerShot SX740 HS. Nie można także nie wspomnieć o drukarce do zdjęć łączącej się ze smartfonem Selphy Square QX10, która może być idealnym pomysłem na prezent.

Aby wziąć udział w należy zakupić w podanym okresie wybrany aparat lub obiektyw marki Canon w jednym ze sklepów biorących udział w akcji (lista partnerów dostępna jest pod adresem www.canon.pl/cashback).

Każdy uczestnik promocji może zakupić jeden produkt, a chęć otrzymania zwrotu części gotówki zgłosić na poprzez formularz dostępny na stronie promocji.

W formularzu należy zamieścić kolorowy skan lub zdjęcie dowodu zakupu oraz  numeru seryjnego i kodu kreskowego produktu z oryginalnego opakowania. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni roboczych od weryfikacji zgłoszenia.

Więcej szczegółów, modele oraz wysokość zwrotu dostępne są na stronie internetowej akcji oraz w regulaminie promocji. Co ważne, promocja łączy się z innymi akcjami promocyjnymi marki Canon w tym czasie.