Przełomowe technologie druku, czyli Canon na RemaDays 2019

Warszawa, 8 lutego 2019 r. – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays (13-15 lutego) to jedno z najważniejszych wydarzeń branży reklamowej. Firma Canon, jak co roku, przygotowała dla odwiedzających przegląd swoich najnowszych technologii cyfrowego druku oraz szereg aplikacji, dzięki którym na własne oczy będzie można przekonać się o ogromnych możliwościach wykorzystania druku do zastosowań reklamowych, artystycznych czy wnętrzarskich, jak również rozwiązania z zakresu CAD/GIS.

Zobacz, co zaprezentuje Canon na RemaDays 2019:
https://www.youtube.com/watch?v=GRvCxOX0xBU
https://www.youtube.com/watch?v=B1unPVBJWO8
Odwiedź stoisko Canon na RemaDays 2019. Hala F, stoisko K15.

Seria Océ Arizona. Rzemieślnik z artystyczną duszą

Szczególne miejsce w strefie Canon na RemaDays 2019 zajmie najnowszy ploter płaski UV – Océ Arizona 1300. To zaprezentowany w styczniu 2019 r. kolejny przedstawiciel – doskonale znanej w branży reklamowej – serii urządzeń Océ Arizona, która poza wielowarstwowym drukiem i możliwością zadruku białym atramentem oferuje niemal nieograniczony potencjał aplikacji na wypukłych nośnikach oraz technologię utwardzania światłem UV. Ta seria ploterów została zaprojektowana w celu zaspokojenia potrzeb w szczególności tych klientów, którzy chcą rozwijać swój potencjał produkcyjny o nowe, niestandardowe aplikacje. Z kolei producenci reklamy, poszukujący możliwości zwiększenia dotychczasowej produktywności przy zachowaniu wysokiej intensywności pracy, będą mogli przekonać się o wyjątkowej szybkości pracy urządzenia – Océ Arizona 1300 drukuje bowiem nawet do 52,8 m2 na godzinę.

Precyzja i wydajność, czyli seria Océ ColorWave w świecie dokumentów CAD/GIS

Dla zainteresowanych rozwiązaniami do produkcji dokumentacji technicznej i grafiki (m.in. dla biur projektowych oraz firm z branży CAD/GIS), Canon w tym roku zaprezentuje kompaktowe plotery z serii Océ ColorWave 3000. To elastyczne, wydajne i proste w obsłudze urządzenia obsługujące szeroki zakres aplikacji, od czarno-białych dokumentów technicznych i rysunków CAD/GIS po kolorowe mapy, grafiki zewnętrzne, plakaty czy bannery. Dokładność odwzorowania cienkich linii i elementów graficznych na tańszych mediach to znak firmowy urządzeń wykorzystujących unikatową technologię Océ TonerPearls. Ta specjalna formuła, łącząca największe zalety druku tonerowego i atramentowego, sprawia, że wydruki są jeszcze bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych, a także lepiej sprawdzają się w przypadku druku cienkich linii, charakterystycznych dla map, dokumentów technicznych czy grafik.

Urządzenia z serii Océ ColorWave 3000 sprawdzą się w szczególności w wewnętrznych działach reprograficznych oraz firmach z branży architektonicznej, inżynieryjnej, konstrukcyjnej i przemysłowej (AEC&M). Modele z tej serii idealnie sprawdzą się przy obsłudze średnich nakładów, a ich funkcjonalność znacząco wpłynie na oszczędność czasu i zapewni szybki zwrot z inwestycji.

Atrakcyjne biuletyny, ulotki i raporty. Poznaj arkuszowy system druku imagePRESS C850

Na stoisku Canon będzie też możliwość bliższego zapoznania się z możliwościami serii urządzeń imagePRESS C850 – tonerowych drukarek produkcyjnych na papier cięty. To technologia zaprojektowana tak, aby zapewnić wszechstronną i elastyczną obsługę nośników w środowisku produkcyjnym, drukującym wiele różnych materiałów, który pozwala operatorom łatwo zmieniać formaty jak i gramatury papieru. O ogromnej popularności tej serii maszyn na rynku Polskim i zagranicznych zadecydowały jakość druku, niezawodność oraz niezrównana wszechstronność przy niewielkich rozmiarach. Nie mniejszą rolę odegrały w tym przypadku także innowacyjne funkcje, jak technologia czerwonego lasera R-VCSEL, która zapewnia rozdzielczość 2400 x 2400 dpi, oraz Compact Registration Module do precyzyjnego pasowania przedniej i tylnej strony z automatyczną korekcją przekrzywienia i precyzyjnym rozmieszczaniem obrazów.

To tylko niektóre z rozwiązań prezentowanych na stoisku Canon podczas RemaDays 2019. Te oraz inne najnowsze rozwiązania firmy można oglądać w dniach 13-15 lutego 2019 r. na stoisku K15 w hali F centrum wystawienniczego PTAK WARSAW EXPO w podwarszawskim Nadarzynie.